Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 55 507
  • 899
# 870
Здравейте,

Близо половин година имам сериозни проблеми свързани с мой близък и това ми носи само негативи .

Този човек ще разреши ли проблемите си в близкото бъдеще или ще продължава да ми усложнява живота? (Просто премина всички граници.)

Блогодоря
Виж целия пост
# 871
Здравейте,

Близо половин година имам сериозни проблеми свързани с мой близък и това ми носи само негативи .

Този човек ще разреши ли проблемите си в близкото бъдеще или ще продължава да ми усложнява живота? (Просто премина всички граници.)

Блогодоря
За алкохол ли става дума? Или хазарт, или наркотици?
Виж целия пост
# 872
Здравейте! Тази година имам сериозни проблеми със зъбите. След умъртвяване продължава да ме боли един зъб - нещо сериозно ли ще е и до колко време ще мине (с ходене на зъболекар)?
Виж целия пост
# 873
Не е сериозно. Имате повишена чувствителност и напрежение. Сутрин имате ли болка и стегнатост в челюстта?
Виж целия пост
# 874
Благодаря за отговора! Така е за напрежението - беше ми се отразило преди няколко месеца точно на зъбите. Нямам болка и стегнатост в челюстта, единствено ме боли умъртвения зъб - при стискане на зъбите, като го пипна отстрани и най-много като дъвча. В сряда съм на зъболекар и се надявам да се разбере защо е така. Simple Smile
Виж целия пост
# 875
Здравейте,

Близо половин година имам сериозни проблеми свързани с мой близък и това ми носи само негативи .

Този човек ще разреши ли проблемите си в близкото бъдеще или ще продължава да ми усложнява живота? (Просто премина всички граници.)

Блогодоря
За алкохол ли става дума? Или хазарт, или наркотици?

Психически нестабилен човек с финансови проблеми, който сам влошава положението, в което се намира. Не приема съвети и тревожи нас (близките му). Положението е - искаш (защото ти е писнало) , но не можеш да го оставиш.

Ще се радвам, ако може да ми се отговори на въпроса: Ще се вземе ли в ръце в близкото бъдеще , та живота му да потегли в правилната посока?
Виж целия пост
# 876
За мен отговара е "не". Но нека Ейнджъл да се включи.
Виж целия пост
# 877
Здравейте ,
Искам да попитам има ли смисъл да давам втори шанс на приятелят ми ? Ще се променят ли нещата или ще е същата песен на нов глас ?
Виж целия пост
# 878
здравейте. давам обратна връзка наистина септември месец съм в предизвестие за напускане. Ако имате възможност и време може ли да ми кажете  ще си намеря ли работа скоро.
Виж целия пост
# 879
Здравейте!
В края на април тази година загубих обоняние на 100% и все още съм така. Четох, гледах, информирах се, опитвах всичко, което се прилага при загуба на обоняние в следствие на К19, без никакъв резултат. След 6 месеца вече усещам как това ме срива емоционално на моменти. Въпросът ми е кога ще се възстановя? Предпочитам така да формулирам питанката, вместо 'дали' ще се възстановя Simple Smile Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 880
Здравейте,

Близо половин година имам сериозни проблеми свързани с мой близък и това ми носи само негативи .

Този човек ще разреши ли проблемите си в близкото бъдеще или ще продължава да ми усложнява живота? (Просто премина всички граници.)

Блогодоря
За алкохол ли става дума? Или хазарт, или наркотици?

Психически нестабилен човек с финансови проблеми, който сам влошава положението, в което се намира. Не приема съвети и тревожи нас (близките му). Положението е - искаш (защото ти е писнало) , но не можеш да го оставиш.

Ще се радвам, ако може да ми се отговори на въпроса: Ще се вземе ли в ръце в близкото бъдеще , та живота му да потегли в правилната посока?
Не

Здравейте!
В края на април тази година загубих обоняние на 100% и все още съм така. Четох, гледах, информирах се, опитвах всичко, което се прилага при загуба на обоняние в следствие на К19, без никакъв резултат. След 6 месеца вече усещам как това ме срива емоционално на моменти. Въпросът ми е кога ще се възстановя? Предпочитам така да формулирам питанката, вместо 'дали' ще се възстановя Simple Smile Благодаря предварително!

Естествено, че ще се възстановите. Когато спрете да го “храните” това притеснение.
Виж целия пост
# 881
Ейнджъл, благодаря ти за подкрепата, имам нужда Simple Smile Проблемът е, че при мен се получава като императивното "Не мисли за розов слон!". Не се фиксирам върху проблема, не го подхранвам и не го надценявам. Ясно си давам сметка кога, къде и защо дадени мисли се появяват, но мислите са свързани с емоции, а те трудно се поддават на контрол. По-скоро фиксацията ми е свързана с друго - опитите да си обясня физиологията на проблема, но тъй като медицината засега не може да даде задоволителен отговор, седим и чакаме.. Много хора са в това състояние, прогнозите са изцяло положителни - 98% от засегнатите напълно възстановяват обонянието си в рамките на 6м. до една година. Дано съм била полезна!
Виж целия пост
# 882
Емоциите не трябва да се контролират, а да се разбират и преживяват с разбиране. Само така преминават бързо и не остават вътре в теб да те разболяват.
Виж целия пост
# 883
Мъжът ми преболедува много тежко вируса през ноември. Обонянието не му се е възстановило напълно, на моменти липсва частично или изцяло.
Виж целия пост
# 884
Ейнджъл, така е. На етапа на който съм, успявам до голяма степен да отдиференцирам мислите, които съответстват на вибрациите, на които функционираме в момента, от емоциите, които мислите пораждат. И обратно, когато те завладеят дадени позитивни и негативни емоции, това привлича подобни мисли. Важното е да не им прикачаш етикети и прекомерно значение, защото всичко е моментно. Напротив, ако си зареден с прекрасни мисли+емоции, преживей ги максимално интензивно. И обратно, ако са потискащи и мрачни - приеми ги точно като такива, дай си сметка, че те са дошли при теб за кратко и че ще си отидат рано или късно. Нещото, което на мен ми помага и което доказано действа в такива ситуации, е: "И това ще мине!"
Зигзаги, съжалявам за съпруга ти, дано всичко да е наред и бързо да се възстанови!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия