Кралски работи и клюки - октомври 2020

  • 86 866
  • 2 348
# 2 325
Само за 4 седмици ли ще е това ново ИП или пак не се знае
Виж целия пост
# 2 326
Само за 4 седмици ли ще е това ново ИП или пак не се знае
За сега до 2 Декември, после ще е според ситуацията, никой не може да каже.
Виж целия пост
# 2 327
Допълнение за слоновете, Камила и брат й

https://www.google.com/amp/s/www.hellomagazine.com/homes/2020103 … ure/%3fviewas=amp
Виж целия пост
# 2 328
Още снимки на бутанците по случай деня на коронацията, който е на 1ноември. От тук
https://www.instagram.com/p/CHBQovVBskA/?igshid=1f17fctqcnr7c



Виж целия пост
# 2 329
Ииии, дано не се очертава траен драконски мустак!
Виж целия пост
# 2 330
А знае ли някой на колко години е бутанския крал, от темата разбрах че е 10 год по-голям от хубавата си жена.
Виж целия пост
# 2 331
На 40 е.
Виж целия пост
# 2 332
А знае ли някой на колко години е бутанския крал, от темата разбрах че е 10 год по-голям от хубавата си жена.
Той на 40 тя на 30.

Чарлс ме разби 🤣 Антерийката му на колко годинки е че изглежда така 😂😂😂😂🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 2 333
Ох, как се посмях с Чарли Simple Smile Прилича на дрешката на Франкенщайн във Ван Хелзинг.
Виж целия пост
# 2 334
Сигурно е била около 25 като се е омъжила, защото голямото дете ми изтлежда горе долу на 5.

Чарли кърти с тоз ми ти ямурлук Joy
Виж целия пост
# 2 335
Чарлс, на коронация на НКВ крал Letsie трети.



October 31, 1997: The coronation of His Majesty King Letsie III of Lesotho took place at Setsoto Stadium in Maseru, Lesotho. His Royal Highness The Prince of Wales and South African President Nelson Mandela were among the honored guests.

'Thousands attend colorful coronation ceremony for Lesotho king' - via AP News Archives: https://apnews.com/article/59e7ee1e118d612f490d57c358964411
Виж целия пост
# 2 336
Еееее, много е готин Чарли!
Обаче ботушите на Камила при скулптурите слончета са един път 😂

Тъжна новина за Шон Конъри 😢
Виж целия пост
# 2 337
Софи и семейство




Кефи ме Чарлс какъв е неглиже и непуке.
Виж целия пост
# 2 338
Сигурно е била около 25 като се е омъжила, защото голямото дете ми изтлежда горе долу на 5.

Чарли кърти с тоз ми ти ямурлук Joy

Има тема за Бутан.
 Пускали сме историята на Джейсун, но ето пак, интересна е.
https://hinews.bg/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BC%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0 … %B5-%D1%85%D0%B8/

Тоя яморлук сигурно му е наследство от пра дядо му, толкова "кръпки" има. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 2 339
Уилям кавалер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия