Звездни компромати - месец Октомври'20

  • 234 258
  • 2 290
# 1 290
Таркан Heart
Виж целия пост
# 1 291
Бретончето на М. Маринова е ужасно.
Златка Райкова и Яна на Петко се бяха появили с подобни. Ако пак се върне модата им, плюс високо вдигнатите опашки, ще се почувствам отново на 14 Joy.
Тогава се носехме така плюс ужасни два кичура, пуснати от двете страни на лицето.
Виж целия пост
# 1 292
Пия си кафето и разсеяно прещраквам каналите, и по нова тв, на какво се натъквам - Жоро Игнатов насочил микрофон към тъжна останка от човешки живот (гол и неадекватен, дрогиран мъж) и го пита - защо скочи, за спайдърмен ли се мислеше?
...
Веднага превключих, естествено, но съм потресена!!
Как е възможно, тази безумна телевизия да превръща ефира в такава клоака?! Преди обед, в събота, отвратително! 🤢🤐
Виж целия пост
# 1 293
Бретончето на М. Маринова е ужасно.
Златка Райкова и Яна на Петко се бяха появили с подобни. Ако пак се върне модата им, плюс високо вдигнатите опашки, ще се почувствам отново на 14 Joy.
Тогава се носехме така плюс ужасни два кичура, пуснати от двете страни на лицето.

Точно тези два кичура отпред се завръщат отново с пълна сила Grinning На мен ми носят мили спомени от ученическите ми години, когато нямаше клипове с тресящи се големи г**ове, които после да се мултиплицират в снимки от социалните мрежи.
Виж целия пост
# 1 294
Камила Маконъхи и Рийз Уидърспуун, които харесвам много
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 295
Върви една клюка за Плевнелиев и Деси ама не знам дали е истина .
Виж целия пост
# 1 296
Върви една клюка за Плевнелиев и Деси ама не знам дали е истина .
Нямаше да е клюка, ако знаеше 🙂
Виж целия пост
# 1 297
Пия си кафето и разсеяно прещраквам каналите и по нова тв, на какво се натъквам - Жоро Игнатов насочил микрофон към тъжна останка от човешки живот (гол и неадекватен, дрогиран мъж) и го пита - защо скочи, за спайдърмен ли се мислеше?
...
Веднага превключих, естествено, но съм потресена!!
Как е възможно, тази безумна телевизия да превръща ефира в такава клоака?! Преди обед, в събота, отвратително! 🤢🤐
О, това е Съдебен спор. Винаги има такива неадекватни въпроси от страна на Игнатов които уж "успокояват" обстановката, ама само нажежават и вдигат напрежението.
И да питам, иначе няма да съм аз, ако не питам - каква е клюката за Деси?
Виж целия пост
# 1 298
Върви една клюка за Плевнелиев и Деси ама не знам дали е истина .
Нима приказката свърши?
Виж целия пост
# 1 299
Или е бременна?
Виж целия пост
# 1 300
Темата е клюкарска.
Казвай я.
Няма да гадаем, я.
Виж целия пост
# 1 301
А коя Деси? Да не е Радева..
Виж целия пост
# 1 302
А коя Деси? Да не е Радева..
Банова, синоптичката, жена на Плевнелиев.
Виж целия пост
# 1 303
Да, да, знам, че е с Банева. Те нямаха ли дете?
Което не пречи да са се заиграли с Радева- та.Simple Smile
Виж целия пост
# 1 304
Е те възможните са:

- тя е бременна
- той ѝ е изневерил
- тя му е изневерила
- разделили са се временно
- ще се снимат във филм
- разболяли са се от Ковид
-...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия