Искам да кажа ... (175) през октомври 2020

  • 46 285
  • 911
# 210
Айяла, копирам си мнението от Фб

Ето и статистиката:

Мисля, че се опитват да предизвикат гражданска война, напрежението в обществото расте с всеки изминал ден.
Виж целия пост
# 211
Ено,вай къв тоз наплив?
Виж целия пост
# 212
[...
Мисля, че се опитват да предизвикат гражданска война, напрежението в обществото расте с всеки изминал ден.
От ден първи го казвам,  но всички са толкова уплашени от смъртоносния вирус  че не виждат  какво се случва реално...

Привет, само ви чета, но това е страшно и не мога да подмина.
Виж целия пост
# 213
Yummy Mommy, споделям мнението ти!

Страшно е да, но за съжаление рално ☹
Виж целия пост
# 214
Yummy Mommy, споделям мнението ти!

Страшно е да, но за съжаление рално ☹
Да, тенденциите се усещаха още от началото когато затвориха всичко за 2 случая в провинцията ни. Уплашиха хората и вече никой не може да мисли рационално след тази пропаганда и страхова невроза.

Чудя се накъде ще емигрираме ..
Виж целия пост
# 215
Тексас, не е така стриктно, а и реднек са готови да си пазят правата с оръжие ( това е най-разпасаният щат, който съм виждала)
Виж целия пост
# 216
Тексас, не е така стриктно, а и реднек са готови да си пазят правата с оръжие ( това е най-разпасаният щат, който съм виждала)
То и тук има реднеци,  но ...съм учудена как си дават правата, ей така.
Виж целия пост
# 217
Фонс,и аз съм на това мнение,но масата не са. Не знам до къде ще доведе цялата работа,но не е на добре.
Мид,не знам,честно. 😁 Може би заради нереално високата заплата,която бяха обявили. Е оказа се наистина нереална. Аз си казах минимума,ако искат. И без това още днес с това неорганизирано интервю ме загубиха. Казаха 13:30,минах в 14:30,с още 2 мацки едновременно. Абе каквото дойде. Не искам да търся връзки и да влизам в шуробаджанашките игрички.
Виж целия пост
# 218
Yummy, тексасците са друга порода. По-независими хора не съм виждала. Малко от старата генерация, кавалери, ужасно човечни.
Виж целия пост
# 219
Тит, вие си имате Тръмп, ние шепа продажници, клоуни и другари на педофили.

Yummy, аз се чудя до кога ще може свободно да се напуска страната...
Виж целия пост
# 220
Фонсе, yummy, звучи страшно, но кому е нужно, за едните обществени поръчки ли ...
Виж целия пост
# 221
Фонсе, дано се нормализират нещата при вас. Мислех, че нямате такива проблеми, но явно съм в грешка. Моето интервю беше онлайн и продължи само 15 минути, което не ме обнадеждава. Каквото, такова.
Виж целия пост
# 222
Може да не сме цъфнали и вързали, но тук никой не обръща внимание на правилата 😂
Това в кръга на шегата. Ужасно е това, което споделя Фонс.
Фонс, дано това за лагерите не е вярно, ако ли не дано хората там се събудят и се противопоставят.

Ени, какво стана с магазина, пропуснала съм.
Колкото до интервюто, нека стане както искаш 🤗

Мони 🤗
Виж целия пост
# 223
Fonce, тръмп въобще не е проблем. Единственият, който си изпълни обещанията, а и в сравнение с др кандидат, направо си е цвете. Иначе ще стане като в Канада.
Виж целия пост
# 224
И аз си мислех, че при нас са сериозни нещата... А като чета Фонс...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия