Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 224
  • 2 301
# 435
Bubbles,да си жива и здрава и мъжа ти днес да те изненада приятно, за да не го изненадаш с лопатата ти. Весел празник!
Виж целия пост
# 436
Наспах се и светът е друг, нищо, че вън е мрачно и вали.
Сирос, честит ти племенник!
Bubbles, здрава и обичана! Честит рожден ден!
Виж целия пост
# 437
Балонче, честит рожден ден! От здраве да не се отървеш Flowers HibiscusTada
Виж целия пост
# 438
Бабълс, честита да си! Жива и здрава и мъжа ти да те слуша! Хубави хора са везните Simple Smile

Телците са най-хубави, ама карай. Joy Joy
Сирос, честит недовършен племенник. Joy Joy Да е живо, здраво, усмихнато и с късмет!
Бабълс, ЧРД! Champagne Birthday Flowers Hibiscus Да те слушат и обичат, и да не те ядосват!
И на Мистик на майката много здраве и спокойствие!
Вече съм добре, нищо не ме боли и по случай този повод се натъпках с баничка и боза. Така се радвам, че е петък, чи ми иде отсега да запраша към вкъщи.
Виж целия пост
# 439
Да са живи и здрави рождениците!
Виж целия пост
# 440
Оооох...и аз така искам да си ида у дОма, че Head Band Хем си мислих да си пусна почивен ден, ама...др.седмица ще е.
Благодаря за пожеланията Sparkling Heart
Виж целия пост
# 441
Нямам против да пее детето, ама да смени малко репертоара 😁
Виж целия пост
# 442
Ще смени, другата седмица друга ще е песента. Скоро ще почне с коледните. Моя март месец за баба Марта само пееше Wink
Виж целия пост
# 443
Честит бебок на леля Сирос, ( тайничко и аз се надявам да стана леля, но засега тц Simple Smile ), и ЧеРеДе на Bubbles`!
 Дребния тази сутрин беше особено кисел, уж на градина само играят, но в края на седмицата е уморен и той.
Събирам идеи за разходка в събота или неделя, около София? Миналата неделя бяхме на Боянския водопад, много е приятно.
Виж целия пост
# 444
ЧРД и от мен на Бабълс. Да те слушкат повече домашните Flowers HibiscusChampagneBirthday От здраве и пари да не се отървеш.
Виж целия пост
# 445
Балонче, честит празник! Здраве, усмивки и мъж ти да е по - тих! Flowers Hibiscus
Мистик, честита да е и майка ти!

Още веднъж благодаря на всички за поздравите! Two Hearts Нали си имам две сестри, ще лелинствам до откат Grinning

Дара888, как баничка и боза? Засрами се! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 446

Телците са най-хубави, ама карай. Joy Joy

Ееее, че то това е ясно като бял ден! Нямаше нужда да го казваш Joy Joy Joy
Аааа, Даре, каква баничка и боза? Като че ли не ти подхождат на зодията!
Виж целия пост
# 447
Баш на зодията ми подхожда. И не само баничка с боза, а дори туршия с торта. Joy
Колегите все ми четат за зодията, че само за ядене сме мислили и ме бъзикат. Joy
Виж целия пост
# 448
Балонче, от здраве да не се отървеш! Heart
Пауър офф съм... Емоушънъл екзостед... Мнооого Лонг дей е днешния....
Отдавна не съм се чувствала така и то РЕзко ми падна акумулаторя...
Виж целия пост
# 449
Потвърждавам за телетата. Току що Говендър Мой ми прати снимка, на която той е седнал на пода пред фурната, гушнал котето и двамата гледат с трепетно ожидание мръФФФката, която се пече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия