Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 226
  • 2 301
# 450
Баш на зодията ми подхожда. И не само баничка с боза, а дори туршия с торта. Joy
Не думай! 😲
Откак се записах в тая тема, толкова много рецепти научих 😂
Дриймче и аз като теб днес. И за да ми се свърши съвсем паура ме чакат готвене и едни няколко кг зелен фасул за бланширане 😩
А! Тетооо, кАжи някой трик за фасула? Да не го чистя, режа и т.н.? Няма ли???
Виж целия пост
# 451
Елиф, класиката в рецептите е...... Козунак с луканков салам. Няма такова гурме.
Уж телец не съм, а само манджи са ми в главата. 🙄
И аз без акумулатор. Попи рече, че ретроградни нЯщо...
Виж целия пост
# 452
Елиф, има дУшо. Дай го на съседката, да се мъчи тя.
Виж целия пост
# 453
Елиф, има дУшо. Дай го на съседката, да се мъчи тя.
Joy Joy Joy
Еееей, идейни сте, беее .. пу, пу!
Ми, да пратя тогава и Недовършения ... и с него да се мъчи Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 454
Ааа, не! На съседката само работа и децата доверяваш, недовършения - не. Него шА го тормозиш ти, че чуждите недовършени не дразнят така, както собствените. Да не вземе да им Ареса.
Виж целия пост
# 455
Оффф, че съм залюханааа!!! Честит рожден ден на Бебълс, да си жива и здрава и по малко да пишеш в оплакванията!!! Даже хич!!
Сирос, и теб тъ забрайх.... тц... тц.... честито племенниче! Живи и здрави да сте всички!!!
Виж целия пост
# 456
Кой фасул...за зелен боб ли ве питаш....пфууу...не ям таквоз.

Инак зрелия - нито го чистя, той чист уее у пакета, нито фърлям води...зер е скъпа...бухам го у тенЖурята с лука и моркова и сал му доливам водица...
Виж целия пост
# 457
Еха, колко поводи за пиене имаме днес! Stuck Out Tongue Winking Eye
Сирос, честито лелче! Да е живо и здраво юначето и всички покрай него!
Балонче, жива и здрава бъди! Много щастие и късмет и не се връзвай на глупостите на недовършения. Лопатата в краен случай, що ще го оставиш лесно да се оттърве от мъките земни. Тормози го ти, не той теб!
Сирос, как така козунак с луканков салам!!! даже не ми стига фантазията да си го представя!
Петък вечер - любимо време от седмицата! Утре съм на дружеска сбирка с разпиване. Минах, отстрелях два големи шоколада за децата на домакините, купих едно голямо парче селски суджук, утре ще добавя едно шише алкохол и съм готова за приятелска сбирка за наместване на чакрите. Само преди това трябва да пусна две-три перални, да сготвя и да изчистя - ако има ентусиасти за домакинската работа да свиркат, давам адрес веднага.
Виж целия пост
# 458
Благодаря момичета, здрави да сте Heart
Моят Меркурий съвсем се е увъртел днеска... няма да празнувам, мъжО още не ми е честитил, да се изкъпя е мираж, пералнята сдаде багажа, колата и тя и за капак се оказа че вино нямам и вечеря също. Самоподарих си час за масаж утре, пък недовършените да се гледат взаимно, нимоА Joy
Виж целия пост
# 459
Ааа, не! На съседката само работа и децата доверяваш, недовършения - не. Него шА го тормозиш ти, че чуждите недовършени не дразнят така, както собствените. Да не вземе да им Ареса.
Права си, Даре! Нийде няма го пращам ... какъвто ми е услужлив, ше земе там да остане 😂 Или пък на Тета да го пратя - да научи и нея да яде зелен фасул. Прави го в гювеча, мммм, много вкусен ...
Бабълс, само така! И каква хубава идея ми даде, ще си самоподаря за РД-то и аз 😊
Добър вечер!
Виж целия пост
# 460
Елиф, класиката в рецептите е...... Козунак с луканков салам. Няма такова гурме.
Да се наредя при гурметата. В каменната ера, демек късните 80, когато бях в гимназията и ни пращаха на бригада, една нощ се събуждам аз мъртво гладна, защото храната в стола на консервната фабрика, където са ни заточили, не става за ядене. За лош късмет в стаята, където сме събрани 10-на парчета, няма почти нищо за ядене. Но прасето Уишмастърова не се предава. Намерих кутия Фафли и кутия "Русенско варено". В среднощна доба муцах Фафли, намазани с Русенско. Да казвам ли, че към днешна дата не ям Русенско варено дори пред заплахата от гладна смърт>
Виж целия пост
# 461

Bubbles,жива и здрава да си.Да си щадиш нервите,да си щастлива,да палуваш,да пътуваш!
Чироз,честито ти лелинство! Здраво бебе и спокойна мама!
Мистик,поздрави за празника на мама.Здрава да ти е и с акъла си!

Не че много имах настроение,ама ся съвсем се скофти.
Здраве да е!
Наздраве!
Виж целия пост
# 462
Крот, какво стана?
Виж целия пост
# 463
Мани!
На всичкото отгоре,домашния ми принтер не може да тръгне,без да бъде онлайн подобрен.Въведете име,парола,помня ги щото.Забравена парола,а напиши 7 пъти едно и също,все едно в сайт на НАСА влизам,не в... цензура.
Виж целия пост
# 464
Бе хлопни го с нещо по - тежко и приключвай! Петък е, 20.00 ч. Принтер, моля ти се!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия