Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 231
  • 2 301
# 495
Ени, Честита годишнина! Много да те обича и да те прави щастлива мъжа ти.

Дари,усетихме ние, че щом те няма нещо интересно се случва. Честито и на теб бъдещо гадже.
Виж целия пост
# 496
Ох, май забравих да честитя годишнината на Ени..да сте здрави и усмихнати!

За гаджето..наслука! Simple Smile
Виж целия пост
# 497
Честита годишнина на Ени! Да се обичате, уважавате и бъдете един до друг!
Даре, само така! Отсъствай по-често от темата със същата причина 😉 Само внимавай, че влюбените забравят да ядат 😁
Виж целия пост
# 498
Честито и от мен на празнуващите.
Виж целия пост
# 499
Честита годишнина, Енито! Дълги години да сте щастливи! 🌺
Тази година врътнахме 22 😳 Явно съм много търпелива.
И ни се възползвахме от чудното време и направихме дълъг обяд на вън и разходка до един манастир.
Виж целия пост
# 500
Живи и здрави да сте, Any!

Подсетихте ме, че тия дни ни е малката годишнина. От няколко години я забравям. Аз и голямата от сватбата вече забравям, ма както и да е.
Виж целия пост
# 501

Наздраве,мацкии! И мерси,да ви се връщат пожеланията. 🤗🎉
Виж целия пост
# 502
Наздраве,  Ени! Весел празник!
Като се върнеш, да споделиш отзив за мястото. Чудно изглежда.
Виж целия пост
# 503
Ении, честито!
Бърз кулинарен въпрос, ще пека наденица, сурова е, в черво?!? май, абе да в дупча ли, да я режа ли, или така да я пека?
Виж целия пост
# 504
Днес определено не ми е ден.
Случват ми се само някакви неща, в някакъв каръшки период съм.
Днес една магазинерка забрави да ми върне рестото-40 лв. Точно да изляза от магазина и проверих колко пари имам за пазаруване в хранителния магазин и така веднага разбрах,че ресто нямам. Върнах се и и казах и ми вика, защо не съм гледала, че ако ми била пък върнала повече едва ли съм щяла да се върна. Ядоса ме и поисках да върна директно закупената стока. Беше подарък за майка ми, но ще и избера нещо друго тези дни.
Виж целия пост
# 505
Дупчи я Съни, иначе ще гърми и фурната ще стане мармалад.
Виж целия пост
# 506
Тя пък не стига,че е сбъркала,ами и теб изкарва крива. Как се дразня такива.
Момичета, да ви кажа каква я свърших таман: Сложих да се пече пица-от тия замразените от Лидл. Трябва да я прка 10 минути. И сега таман както пиша тръгнах да ви пиша,че ще хапвам пица и се сетих,че не съм я извадила от фурната. Гледам минали 25 минути.  Пицата горката поизгоряла,ама нищо де -ще я хапна и така, па дано не счупя някой зъб.
Виж целия пост
# 507
Съни, много нагла тая продавачка 😲 И аз щях да върна купеното.
Днес пък пазарувам, направиха ми отстъпка 3 лв от едната покупка, ще плащам с карта и чувам продавачката да смята на калкулатора 21 лв и 34 лв, значи 57. И тръгва да ги въвежда в ПОС терминала. Аз я поправям, че е 55 лв, тя ги чука пак на калкулатора и продължава да твърди, че е 57 😃
Виж целия пост
# 508
Ай,направо си ни представих полегнали с чашки в ръце.От ляво ми е Ени,от дясно Тета,която мърмори нещо,до нея Чироз,Дриймото разказва некви пикантерии на Дара...Сънито обсъжда маникюра си,Уиш нещо яде и се опитва да го набута на Мистик...Пийк не я виждам,но явно спи.Елиф прави коктейли,Попи и пречи нещо...
Наздраве!
Виж целия пост
# 509
Ай,направо си ни представих полегнали с чашки в ръце.От ляво ми е Ени,от дясно Тета,която мърмори нещо,до нея Чироз,Дриймото разказва некви пикантерии на Дара...Сънито обсъжда маникюра си,Уиш нещо яде и се опитва да го набута на Мистик...Пийк не я виждам,но явно спи.Елиф прави коктейли,Попи и пречи нещо...
Наздраве!
😂😂😂😂 И аз си го представих ... цветно
Попи сигурно ще спаси коктейлите, аз съм от пречителките. И нали съм добре възпитана, възпитано ще се оттегля на масаж при някой силен батка Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия