НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - Тема 7

  • 51 590
  • 745
# 390
Ангелче, не се тревожи. Околоподните води пазят бебето, а и си паднала по дупе.Heart сигурно всичко е наред.
И аз тази нощ доста лошо спах...
Духче, ти напоследък май много се измъчи Heart
Ангелче, при всяко изтърване на предмет или по-силен шум, мм веднага започва да крещи истерично ,, Падна ли, какво стана "
😂😂😂
Виж целия пост
# 391
Ами всички се измъчихме. Просто вчера наистина ми беше много труден ден, защото и легнала ме болеше. Ама сама съм си виновна, защото сутринта се чувствах добре и тренирах. Лекарката каза да се кротна две седмици ама аз не. Ами за урок ми беше. Повече няма да тренирам или поне не така.

Явно само моят мъж не се държи така. Но той си е такъв, рядко ме пита как съм, не че не му пука или не е загрижен, просто не си изразява толкова емоциите.
Виж целия пост
# 392
Дух, не те свърта:) Ама разбираемо, ти си си свикнала със спорта, не ми се мисли колко ти е гадно ако трябва да почиваш....

Дайте ги тия мъже насам. Не че и аз се оплаквам от моя, ама напоследък страдам от единственото,.което не може да прави - да готви. Съответно понякога е драма в нас Stuck Out Tongue Winking Eye
Поръчваме, ама.... Не ме кефи
Виж целия пост
# 393
Снощи и при мен вечерта беше гадичка, докато заспя. Явно през деня се надцених, ходихме на тонове, после по магазините, като се прибрах месих 2 кг. питка, че вечерта бяхме на рожден ден. И след като изкарах 5 часа седейки на стол имах чувството, че кръстът и гърбът ми са некротизирали. То беше въртене, докато се успокои положението и заспя. Откъм помощ в домакинството мога само да хваля половинката - не ми дава да пипна нищо, единственото, което правя е да зареждам и оправям съдовете в/от миялната. А пък какви закуски ми сътворява всяка сутрин... Абе... бременността е сладък период Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Аз пък въпреки мойта буйна младост цял ден бях на крак - готвих пилешка супа, кашкавал на фурна, мляко с ориз, малко поизмих, пусках пералня и простирах, къпах детето, приготвих втора пералня и ми се събират пет часа на крак.
Сега чак сядам. Като заспи детето да го завия евентуално, ще заспя и аз.
Обичам да съм бременна, ама мнооого.
Всеки ден си казвам какво ли ми беше като бях мома.....
Виж целия пост
# 395
Аз много се ядосах днес. Обиколих 4 кауфланда, за да купя хлебопекарна на промоция за подарък на съседа ни. И в едния кауфланд семейство цигани ме пусна пред тях, дори ми помогна да си пенаредя покупките, за да не ги чакам.
Втори кауфланд, купила съм въпросната хлебопекарна + 1 стекче бира корона (6 броя). Касиерката ме връща, защото била каса до 6 продукта. Казвам, ма това са два продукта, бирата не ви ли е на един баркод?! Не, щяло да пише на бележката 7 продукта. Викам вие наистина ли ще ме накарате да я нося тая хлебопекарна на следващата каса!?! И си я пренесох....
Аз всичко разбирам, може на нея да й се карат, ако на бележката пише 7 броя, ама то е елементарно бе моме, разделяме двете сметки, плащам първо хлебопекарната, после плащам 6 те бири...Ей начи... като кон с капаци никаква мисъл. И само за протокола на другата каса, жената маркира едната бира, написа 7 бр. и готово
Виж целия пост
# 396
Аз много се ядосах днес. Обиколих 4 кауфланда, за да купя хлебопекарна на промоция за подарък на съседа ни. И в едния кауфланд семейство цигани ме пусна пред тях, дори ми помогна да си пенаредя покупките, за да не ги чакам.
Втори кауфланд, купила съм въпросната хлебопекарна + 1 стекче бира корона (6 броя). Касиерката ме връща, защото била каса до 6 продукта. Казвам, ма това са два продукта, бирата не ви ли е на един баркод?! Не, щяло да пише на бележката 7 продукта. Викам вие наистина ли ще ме накарате да я нося тая хлебопекарна на следващата каса!?! И си я пренесох....
Аз всичко разбирам, може на нея да й се карат, ако на бележката пише 7 броя, ама то е елементарно бе моме, разделяме двете сметки, плащам първо хлебопекарната, после плащам 6 те бири...Ей начи... като кон с капаци никаква мисъл. И само за протокола на другата каса, жената маркира едната бира, написа 7 бр. и готово
Не бе  Дух просто са тъпи и прости!
Аз в Била така съм се наредила взела съм си сладолед (причината за да ида в този магазин). На касата тази пробва двапъти, търси баркод по кутията и не намери, вика ми отидете да го смените  🥺 Аз и викам: вие сериозно ли  ще ме разкарате бременна в осми месец. Другата касиерка и се скара и я прати тя да го смени, ама не то е животно не пожела. Е аз просто си тръгнах и само и казах, че щом е толко проста, нагла и бездушна сега ще ходи да връща всичките покупки по рафтовте не само сладоледа 🤣🤣🤣
Такива са бездушни някой хора 😢
Виж целия пост
# 397
И аз идвам да се оплача. От три дни съм настинала,  като през нощта се появи и кашлица,  не е суха, но е силна, и коремът ме боли като се напрягам. Чух се и със личния, и със следящия гинеколог,  трябва да пия антибиотик Аугументин,  за да не стане някой бронхит,  или нещо по- лошо. Аз след няколко дни влизам в 9- ти месец.... Дано всичко е наред,  че нещо ме е страх Hands Pray
Виж целия пост
# 398
Аз се спасих от наченки на кашлица с чай от босилек. В тенджера един пакет сух босилек да поври малко, прецежда се и се пие с мед. Още на втората чаша бях като нова.


И аз идвам да се оплача. От три дни съм настинала,  като през нощта се появи и кашлица,  не е суха, но е силна, и коремът ме боли като се напрягам. Чух се и със личния, и със следящия гинеколог,  трябва да пия антибиотик Аугументин,  за да не стане някой бронхит,  или нещо по- лошо. Аз след няколко дни влизам в 9- ти месец.... Дано всичко е наред,  че нещо ме е страх Hands Pray
Виж целия пост
# 399
Аз знам, че босилека е противопоказен при бременност ! Предизвиква маточни контракции и дори съм чела, че в древността в Италия са го използвали за предизвикване на аборти!
Виж целия пост
# 400
Босилекът е полезен по време на бременност, изключаю огромни количества от листата в началото или края на бременността (малко разрезжда кръвта за това).
За абортите си чела сигурно, че болсилековите семки ги предизвикват, не листата.
Аз лично доста често консумирах босилек през бременността под формата на песто. Босилековият чай също е ок.
Виж целия пост
# 401
Аз също много босилек ядох сега. Ние си гледаме на терасата и почти всеки ден с розови домати ядях лятото.
Jordanka Dimitrova 590585 браво, че си си тръгнала. Аз в Кауфланд не съм имала проблем ако са повече бройки, но са до 6 продукта. Явно зависи от човека.
Аз пък мога да се оплача, че сега сама правя всичко мм се занимава с ремонта главно. В началото на бременността беше много ентусиазиран и нищо не ми даваше да правя, сега е все изморен, дори всичко за бебето взех сама, на него му показвам снимки само и казва дали му харесва. Честно да си призная не можах да се насладя на бременността. Добре че беше лека.. и аз да попитам забелязвам, че зърната са ми доста сухи, според вас ако си взема крем дали ще помогне?
Виж целия пост
# 402
Здравейте,какво ще кажете за козметиката на DOVE за бебенца? Забелязах,че всички се хвърляте на мустела. Толкова ли е хубава мустелата?
Виж целия пост
# 403
Здравейте,какво ще кажете за козметиката на DOVE за бебенца? Забелязах,че всички се хвърляте на мустела. Толкова ли е хубава мустелата?
Аз си мълча по повод на мазаниците на бебетата, че ще взема да стана досадна със съветите, мненията и опита си, но... на така зададен въпрос ще отговоря. Първо- Мустела е като всяка друга марка с гръмко име. Всеки ще препоръча различно- от по-евтините Бюбхен, Бочко, Микса и куп други, от по-скъпите- Мустела, Биодерма, Авен, Уриаж(или както там се чете). Ама точно все тая е колко пари ще се изръсите за козметика, защото бебето нито ще разбере, нито ще запомни. Едно време са ни мазали със свинска мас за без пари, пък атопичният дерматит е бил до макс 3% от децата. Сега ги клепотим и сутрин, и вечер за по-сигурно, с кое от кое по- скъпи мазила, уж за да са с по-малко химия, пък всяко 3то дете е с АД. Сами сметнете процентите. С първото така-къпане чинно всеки ден във ваничката с безобразно скъп бебешки шампоан, после мазане с още по-скъп продукт, превантивно за АД (щото беше му мноого суха кожата). Е... кожата му е гадна и още носи последствията от цялото мазотене. Дъщеря ми- никакви вани и киснене-на чешмата на 2,на 3, после 2-3 пъти в седмицата я мажех и е пушка! Бебешката кожа е деликатна и изкуствено се доизнежва. А и всяко е различно- както и ние самите. Мустела за мен е като да се мажа с Джонсън олио... Еднакво се изприщвам.
Виж целия пост
# 404
И аз идвам да се оплача. От три дни съм настинала,  като през нощта се появи и кашлица,  не е суха, но е силна, и коремът ме боли като се напрягам. Чух се и със личния, и със следящия гинеколог,  трябва да пия антибиотик Аугументин,  за да не стане някой бронхит,  или нещо по- лошо. Аз след няколко дни влизам в 9- ти месец.... Дано всичко е наред,  че нещо ме е страх Hands Pray
Същата работа бях и аз, и то доста силна кашлица, но опитай първо с нещо по-леко, веднага антибиотика :/ Аз се оправих с чайове, Прополки с мед и витамин С и най-вече Ен Ти Тус- детски билков сироп, а как помогнаа ..
А относмо козметиката - бях решила да е Биодерма и после като се замислих, викам ааа не, няма да се глезим от малки, нека да свикне с нещо по-масово, няма цял живот да гледа медицинска козметика да използва 😁
И се спрях на Чико и Хип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия