Лидл 144 - Октомврийски новости

  • 159 641
  • 3 596
# 1 035
Нямам инфо за срок на скреч картите. Няма подобно нещо и в инфото по обучението за Лидл Плюс.
Виж целия пост
# 1 036
Сега станах да погледна филето, че сутринта пътем за работа взех едно и го метнах в хладилника. Не се вижда вода в тарелката, но като се готви не знам как ще е.
Виж целия пост
# 1 037
Може до 3 от вид., т.е. до 3 соса от един вид + до 3 соса от друг вид + 3 спагети от един вид и т.н. Вече го приложих.
Виж целия пост
# 1 038
С купона мога да взема три соса и три пакета паста ,аз така го разбирам нали?
До 3, да. Можеш паста +2 соса и т.н. да комбинираш.

3 соса, 3 детски пасти (формички), 3 пакета спагети... В купона ги има изброени. От всяко изброени може по 3
Виж целия пост
# 1 039
Може до 3 от вид., т.е. до 3 соса от един вид + до 3 соса от друг вид + 3 спагети от един вид и т.н. Вече го приложих.

Като гледаш приложението би трябвало всяко от изброените продукти да е вид, но наистина не е ясно.
Виж целия пост
# 1 040
Някой купи ли от пилешкото филе да каже как е.
АЗ взех, когато отидох бее свършило, изкараха 10 тина. Плува опаковката във вода, видно е че е добавяна такавя, взех една опаковка, но се чувствам прецакана с добавянето на тази вода.
И като цяло тези купони са си яка зарибявка и Тортила си взех, никога не купувам такива продукти за вкъщи, но нали имам купон да си го ползвам.
Един по страничен въпрос как и за колко време съхранявате джинджифила? Сега е на цена 7лв. а началото на годината в студените месеци го взимах на 15 лв. и сега сигурно ще стане така

И аз взех филе, плува си във вода, а джинджифила го нарязвам необелен на парчета дозички колкото орех, и в торбички във фризера  го съхранявам.
Виж целия пост
# 1 041
Може до 3 от вид., т.е. до 3 соса от един вид + до 3 соса от друг вид + 3 спагети от един вид и т.н. Вече го приложих.

Да.
Виж целия пост
# 1 042
Ходих аз...викам ще грабна едни трюфрели. Да ама не...имаше някакъв вид. Гледам няма карта до етикета, ама взех. На касата няма отстъпка, тоя вис не бил от промото с купона. И Рафаело йок...та се ядосах Confused
И аз взех трюфели и имаше знаменце, но чак в нас видях, че нямат намаление. После гледам, че намалените се водят с парченца, а на бележката пише само какаови трюфели и явно са от другия вид и са били оставени на мястото на другите. Колко ли като мен ще си вземат и чак после ще видят, ако изобщо забележат, че са без отстъпка. В този дъжд не ми се разкарваше пак до магазина, иначе щях да ги върна. Ядосах се, че и друга жена ме попита за тях и й показах да гледа знаменцето на продуктите и да пазарува ако има приложението.

От пилешките филета, от както ми препоръчаха да опитам Росото, макар и по-скъпо, не взимам друго! Страхотно е и следя като има някаква промоция. Даже миналата седмица заредих и от него фризера, че го бяха намалили.
И ние взимаме вече само от него.
Виж целия пост
# 1 043
Може до 3 от вид., т.е. до 3 соса от един вид + до 3 соса от друг вид + 3 спагети от един вид и т.н. Вече го приложих.
Да, потвърджавам.
Виж целия пост
# 1 044
Но реално сосовете се водят като 2 вида- доматен сос сорт. и доматен сос микс. Т. е. общо макс 6 броя сосове могат да се купят с намалението. Така го разбирам.
Някой ще каже ли на каква цена излизат след намалението талятели, спагети, пене, фусили, сосовете и сосът болонезе? Чудя се да ходя ли в дъжда, но утре няма май да съм тук, а и може да вали и до неделя...
И на мен ми се стори, че единия път виждах веднага какво е намалено, а вчера- чак след приключване на сметката... Thinking
Преди да отворите скреч картата или веднага след това изписва колко дни остават още или 18.10. ... Simple Smile
Виж целия пост
# 1 045
Защо са са два вида? В приложението болонезето си е отделен вид.
Виж целия пост
# 1 046
Извън другите 2 вида ли? Значи, могат да се вземат до 9 бр. сосове Thinking Аз съм се объркала значи, мерси за корекцията! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 047
Сосовете не гледах днес, погледнах как е положението с пилешкото само за сведение- беше разграбено вече ХХЛ-а.
На мен телешко и черита ми трябваха и взех, месото изглежда прилично. Сок ще вземам друг път, че имах и други хранителни покупки.
Имам питане към закупилите мопа - има ли към него резервна подложка, или е само една? В брошурата пише включена допълнителна, а пък всички в коша бяха само дръжка + основа с подложка, допълнителна такава нямаше. И касиерът не можа да ми отговори, затова питам тук. Не че е проблем, просто да си знам.
Виж целия пост
# 1 048
Всичко купил мъжът ми бе!
Че даже и рафаело изчакал да изкарат и взел.
И дип за чипса си взел. Еми като му ежна късмет Joy
Добър маркетинг, щом си е взел и дип. Иначе ни дип ще вземе, ни чипс.
Само да зареждат наличности от промоциите, за да им върви стратегията.
И толкова доволен се прибра, че ми вика "добре че те светнах на тва приложение" Joy А пък на приложението го светнах аз, след като вие ме светнахте Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 049
Но реално сосовете се водят като 2 вида- доматен сос сорт. и доматен сос микс. Т. е. общо макс 6 броя сосове могат да се купят с намалението. Така го разбирам.
Някой ще каже ли на каква цена излизат след намалението талятели, спагети, пене, фусили, сосовете и сосът болонезе? Чудя се да ходя ли в дъжда, но утре няма май да съм тук, а и може да вали и до неделя...
И на мен ми се стори, че единия път виждах веднага какво е намалено, а вчера- чак след приключване на сметката... Thinking
Преди да отворите скреч картата или веднага след това изписва колко дни остават още или 18.10. ... Simple Smile
Аз болонезе взеx -2.39*0.6 = 1.43. Много добра цена за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия