Лидл 144 - Октомврийски новости

  • 159 641
  • 3 596
# 1 050
ВасиТу, да, добра цена Simple Smile
Лайка, честито на ТМ  - при нас май няма да изкарват нищо...попълнили са липсите с другия вид трюфел без парченца шоколад за 2,89 лв...
Виж целия пост
# 1 051
Намалението се ВИЖДА накрая...това на екрана. След като касиер приключи сметката и натисне нещо..накрая.
Виж целия пост
# 1 052
Намалението се ВИЖДА накрая...това на екрана. След като касиер приключи сметката и натисне нещо..накрая.
Вчера беше, както обясняваш ти, но днес вече е така... поне в Плевен 😊
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 053
Следващата  седмица купоните не ме впечатляват, освен ако не залитна по праховете за пране. Ползвали ли сте ги? Дайте отзиви за тях, не съм ги ползвала
Виж целия пост
# 1 054
При нас нямаше пилешко, но пък бяха намалили Росо и си седеше. И на мен ми е любимо и взех от него. От сосовете и пастата също взех да пробвам, без да прекалявам. Има и някаква безглутенова паста, талиателите не ги намерих. Взех 2 сока и пробвах и промоцията за кроасаните 1+1 . Идеята е супер и очевидно има голям успех, тъй като само по празниците съм виждал нашия Лидл така пълен... Единствено не е приятно, че трябва да се “бориш” за някои неща. Рафаело и 2та пъти като ходих нямаше.
Виж целия пост
# 1 055
Каква е редовната цена на тялятелите и на спагетите?
Виж целия пост
# 1 056
Заредих спагети и едни малки макаронки. Мъжът ми много ги яде тия малките. И трюфели взех, да не съм капо. Обаче с пилешкото се минах. Взех опаковка 650 гр. Ама кьорав карти не играе.Предния път ми дадоха стики на сметката без отстъпка. Днес по сметката с отстъпката, което ми е - 1 стики. Ама не е драма, детето още не е вманиачено Simple Smile
Виж целия пост
# 1 057
Някой попита дали може да се трие едно известие от приложението, без да се трият всички. Може! Току-що го открих случайно. Grinning Натискате с пръст известието и задържате екрана, плъзгате наляво, вижда се опцията Изтрий. Приложението все пак е доста умно и пита за потвърждение за всеки случай. Това е. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 058
На бележката е така, но докато се маркират са си редовна цена и преди приключване излиза обща отстъпка.
Виж целия пост
# 1 059
Точно така, това имах предвид и аз.
Сега видях нова оферта от днес- някакво мляно кафе Мелита 250 гр за малко над 3 лв май...валидно от 9-ти. Хубаво ли е?
Виж целия пост
# 1 060
Следващата  седмица купоните не ме впечатляват, освен ако не залитна по праховете за пране. Ползвали ли сте ги? Дайте отзиви за тях, не съм ги ползвала
Къде гледате купони за другата седмица? В брошурата има някакви,но за омекотители или аз не гледам където трябва Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 061
В брошурата за следващата седмица.
Виж целия пост
# 1 062
Към края на брошурата, офертите за петък, май се има предвид за перилните.
Виж целия пост
# 1 063
Аз разбрах, че вижда само за омркотител...на първите страници са офертите и купоните.
Виж целия пост
# 1 064
Нямаше ли питане за перилните на Формил- те са от следващия петък?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия