Лидл 144 - Октомврийски новости

  • 159 641
  • 3 596
# 1 065
И аз да дам отчет , този път от Младост 3 Simple Smile Взех почти всичко набелязано - пил. филе XXL ( имайте в предвид, че тарелките са доста големи по почти кило и половина , а промоцията е до 3кг ...т.е. хипотетично ако вземеш 3 , ще си платиш повече от кило на редовната цена) . Взех си и телешко, бял хляб, от това кафе , с купона от днес ( Мелита нещо си 100% арабика) , рукола, няколко соса комбино,  талиатели и детска био паста.За съжаление нямаше и помен от трюфелите и Рафаело-то, а сутринта хората питаха за гевречетата и хлебчетата с маслини ,но уви и от тях не изкараха за 1ч в който пазарувах ( или докато се мая по стилажите и свършват ...знам ли ).
Изкарани бяха, обаче, коледните неща от другата седмица - взех си Коледни календари с миньоните и кучешки патрул LaughingLaughing ( трябваше и да ги крия , иначе няма да стигнат до декември месец) .
И за мой късмет си намерих кърпички за моп - на -30 %  , еднички останали Simple Smile  сега ще ги пробвам.
Виж целия пост
# 1 066
Някой да е загледал кошовете за пране как са, малки ли са?
Виж целия пост
# 1 067
Ооо, календар с кучета трябва да купя задължително!? У дома имам техен луд фен.
Като споменах календар, този път купих от Лидл от тези, на които си слагаш снимка за всеки месец. Мисля да спретна такова за коледни подаръци на родата.
Виж целия пост
# 1 068
Някой да е загледал кошовете за пране как са, малки ли са?
В понеделник ги видях, съвсем различни от тези в брошурата. Затова и ги загледах ( помислих че е нещо което съм изтървала). Възможно е обаче, само в нашия Л да са така.
Виж целия пост
# 1 069
В движение мярнах кошовете за пране, май не бяха особено големи.
PaulieM, случайно да си видяла дали освен коледен календар има вече и от музикалните кутии със сладки? И още едно питане, май беше взела и ти моп- имаше ли допълнителна подложка или е само една?
Виж целия пост
# 1 070
На мен телешко и черита ми трябваха и взех, месото изглежда прилично. Сок ще вземам друг път, че имах и други хранителни покупки.

Вземала съм телешко и е добро.

Гледам, че говорите за сокове. Солевита кутия ябълка 100 процента е много хубав. Имаше някакъв с по-нисък процент и все едно вода пиеш.
Виж целия пост
# 1 071
Значииии, почвам да се ядосвам на Лидл +
Онзи ден ММ е взел единствената останала кутия с трюфели, днес вече няма активен купон за тях, но пък ги има налични в магазина!

При мен си е активен купонът, аз ли сега да се юрна?! Пфф
Виж целия пост
# 1 072
Не. Прати му скрийншот на твоя код на картата ти като снимка и с него да мине.
Виж целия пост
# 1 073
Ааа, аз защо нямам кафе ? Това е видно при купоните, нали?
Виж целия пост
# 1 074
Кафето не съм го следила, но има някакво в оферти., не в купоните.
Виж целия пост
# 1 075
Не. Прати му скрийншот на твоя код на картата ти като снимка и с него да мине.
От Стара коза яре си ти Wink и аз мислех да предложа същото
Виж целия пост
# 1 076
Не. Прати му скрийншот на твоя код на картата ти като снимка и с него да мине.
Същото щях да пиша! Нали оттам минава за работа, защо ти ще ходиш? Grinning
В офертите е кафето, до кафявата захар.
Виж целия пост
# 1 077
😂😂😂PeacockLove ,
Ами нали казахте, че ставало и със скрийншот, та така...
Ще търся иначе и аз коледния календар, ама още сега ще го отворя, че да видя формичките на пластмасовата основа ще ми свършат ли работа за гипсови отливки на фигурки за оцветяване 😉.
Виж целия пост
# 1 078
Ама, алеууу, за скриншот досега не бях чела тук. По-навреме ги казвайте тез неща Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 079
И за всеки случай дисплея на телефона да му е по-ярък Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия