Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 57 109
  • 739
# 135
На Нутела ми харесва, без последния кадър с насила ухиленото момченце.
Последната, която харесах, е на HM
Виж целия пост
# 136
Максо бг ли бяха там някакви бързи кредити - две кокошки се кифлеят: И си караш колата и си харчиш париЧКИТЕ!
Много тъпа реклама.
Започва така:"Нов бизнееееес, нова коУаааа...." И веднага сменям канала.
Виж целия пост
# 137
Цялата им серия са от серията "тъпи". Единствено ми харесва как играе единият от мъжете, не зная дали е актьор, но добре му се получава - по-ниският, по-черничкият. Много добре го докарва на интонация и мимика.
Виж целия пост
# 138
А другия по светличкия рус младеж изглежда с лек умствен дефицит. И някак като го видиш, не се чудиш много как са го прилъгали за кредитче. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 139
Русият с мустачките е същи Астерикс.
Виж целия пост
# 140
Аз само не разбрах кои пари си харчи, карайки колцата. Защото трябва да връща кредитчитУ, та едва ли му остават множко.
Виж целия пост
# 141
Е, как кои? Нали идеята е да се вземе колата в края на краищата, пък може и да не се връща кредита.... ( Ако правилно съм разбрала идеята, че колата е вид залог)....
Виж целия пост
# 142
Да, и аз така го разбирам, караш си колата до първата закъсняла вноска и после хем нямаш колИЧКА, хем нямаш париЧКИ. Тъпчеш се в трамвая и си плащаш билета и си рониш сълзичките за паричките дето ги даде за боклучките от скъпия битак тип мол. Ма тъй е то, акъл с пари се не купува. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 143
Много ми е странна онази реклама на някакви пробиотици май бяха, щитове и накрая Румянка тука ли е? Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 144
Много ми е странна онази реклама на някакви пробиотици май бяха, щитове и накрая Румянка тука ли е? Joy Joy Joy
Готино е това с Румянка😂😂😂 придава много закачлив завършек.
Виж целия пост
# 145
Два пъти засичам много готина реклама на прахосмукачка.
Таткото чисти, децата са на масата, а един дрон лети из стаята и прави поразии.
Накрая се оказва, че котката натиска копчетата на дрона Grinning
Виж целия пост
# 146
Да, да! Следващата ми прахосмукачка ще е това.
Виж целия пост
# 147
Дрон и котка имаш ли? Grinning
Виж целия пост
# 148
хахах, куче и деца само.
Виж целия пост
# 149
Харесва ми рекламата за Румянка, забавна е 😃
На Джъмбо ми е досадна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия