Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 57 108
  • 739
# 225
На мен пък не...

Тази с Фики е по-голяма идиотщина и от тази с любовното трио Божинката+Николета+Ники...
Виж целия пост
# 226
С неочакван край. Е лидълската Stuck Out Tongue Winking Eye
Не е лоша..
Виж целия пост
# 227
На мен не Simple Smile Жената питаше за един сок, а после цялата й количка преливаше. Дано е богата Simple Smile
Виж целия пост
# 228
То си личи че е реститутка. Богата...Joy
Виж целия пост
# 229
Фики добре я е изпял, ама малко ми е кич тази реклама. А и всичко е "в кратък член", тях не ги интересува да е граматически правилно. Пука им кое е подлог и кое не, хаха
Виж целия пост
# 230
Изпял добре...? Явно си му фен...щото аз го чувам да вие, ама не и да пее Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Кво е изпял, направо сълзи ми тръгват, когато го чуя да я "пее" тази реклама.
Виж целия пост
# 232
Изпял добре...? Явно си му фен...щото аз го чувам да вие, ама не и да пее Simple Smile

Хах, не ме разсмивай. Не съм му фен. Попфолк не харесвам, ако това ти беше намекът
Виж целия пост
# 233
Гледам аз една мнооооого тъпа реклама, заприлича ми на някого тоз юноша бледен, пък той бил Фики!
Има една реклама, която ми направи много добро впечатление, обаче я забравих коя е.
Виж целия пост
# 234
И кой го измисли това "Сега е моментА", казва се "Сега е моментЪТ" Grinning
Виж целия пост
# 235
И аз харесвам рекламата на Лидл, много ми допада.
Харесвам и как са направили рекламата с Яна Маринова, която е настинала и пак Яна Маринова ѝ помага и лекува. 😄
Виж целия пост
# 236
Най-дразнещи са рекламите на Кауфланд с този противен глас на фалцет
Виж целия пост
# 237
М не...теленорският глас е по.
Виж целия пост
# 238
То теленорският глас... като тембър е окей, но говори на сленг и се лигави, това е досадното
Виж целия пост
# 239
И кой го измисли това "Сега е моментА", казва се "Сега е моментЪТ" Grinning

Петър Пашов вика, че
Това е само правописно правило Езиковата практика показва, че несъмнено в говоримата книжовна реч много по-често, почти изключително се употребява краткият член, а ако се употреби и пълен член, това не става по някакво правило…

Та баш пълният член на Фики му е най- малкият проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия