💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 6 /05.-11.10.2020/

  • 59 772
  • 1 397
# 1 080
Вайс - време за реклама.
Виж целия пост
# 1 081
Станимира вчера изглеждаше много добре в кадър, като амазонка беше. Христа, докато я похваля, че издържа за делвите и бам после ме уби с малоумния си коментар за Симона. За мен нейната ситуация не е в никакъв случай от най-благодатните семейни развои.
Виж целия пост
# 1 082

Смайли, 1во ме уплаши със снимката на Анелия-Мира, а сега и с тоя индивид... Ще получа някой стрес Grinning

П.с Благодаря ти за всичко, което правиш за нас в темата. Heart
Виж целия пост
# 1 083

Смайли, 1во ме уплаши със снимката на Анелия-Мира, а сега и с тоя индивид... Ще получа някой стрес Grinning

П.с Благодаря ти за всичко, което правиш за нас в темата. Heart

Не плашуйся! Пази бебока!
Виж целия пост
# 1 084
Ми, добре е Simple Smile
Виж целия пост
# 1 085
Както и очаквах мъжете ловци не поздравиха Ваня. Излагация голяма. Но няма проблеми, живи и здрави. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 086
Искам Ваня да се изправи срещу Тодор и да го изхвърли тоя комплексиран дребосък. Много глупаво същество. Имаше период, в който ми беше симпатичен.
Виж целия пост
# 1 087
Станимира вчера изглеждаше много добре в кадър, като амазонка беше.
Както каза водещия, все едно позира за календара на Игри на волята.. наистина все едно позираше Simple Smile
Виж целия пост
# 1 088
Тошето от чисто човешка гледна точка да дава наклон на Ваня е меко казано смешно.
Виж целия пост
# 1 089
Христа е много кльощава.
Виж целия пост
# 1 090
Ниските мъже си ги гонят комплексите, и на Тошето си му личи.
Виж целия пост
# 1 091
През февруари 2018 Ралица е била на гости на Стефан Данаилов /светла му памет!/ и той ѝ е подписал тази книга.



Виж целия пост
# 1 092
Много ми се искаше Тодор и Ваня да станат железен тандем и да мачкат, но явно така и няма да мелят брашно заедно. Харесаха ми много онзи ден на реката като ловяха риба, а и двамата са комплексни и фаворити, но Тошко така и не можа да преглътне онази първа капитанска битка. Уви...
Виж целия пост
# 1 093
Не очаквах,че само Йоана ще отрази рекорда. Не очаквах Тодор така да го изкоментира,негативно - най-малкото защото е спортист.
Николай пак не са го избрали за поддръжник, седмичното му изтерясване пак ще гледаме по този повод май след малко Simple Smile
Виж целия пост
# 1 094
Тошко се пука от завист, че рекорда е за Ваня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия