Единадесети клас - 2020-2021 - живот и здраве

  • 38 429
  • 744
# 735
Ха честито. 11 клас на училище присъствено чак на 17 май.
Виж целия пост
# 736
Ха честито. 11 клас на училище присъствено чак на 17 май.
...живот и здраве...
Виж целия пост
# 737
Ха честито. 11 клас на училище присъствено чак на 17 май.

То не стига, че са две седмици, но и хващат дните за ДЗИ и 24.05. и 25.05. които са им неучебни. Направо ще скъсат от ходене на училище.
Виж целия пост
# 738
Кои са дните за ДЗИ?
Виж целия пост
# 739
  19 и 21 май

 Моят син се възрадва. Тъкмо се записа за курса на Софтуни по специалността и на шофьорски курс от другата седмица. 
  Всъщност при тях от край време се набляга на проекти и самостоятелни задания. Не виждам особена разлика с ПО, но така е малко по-свободен да си разпределя времето.
Виж целия пост
# 740
Относно шофьорските курсове- следете възможностите младежите да се запишат на задължителния БЧК курс на сайта им, защото заради пандемията има много желаещи, но няма никакви места, а често правят и паузи от 2-3 седмици или месец заради всеобщия хаос.

Ние поне това го минахме. И листовките- също. Другата седмица е големият ден за изпита по кормуване. Simple Smile
Виж целия пост
# 741
Да, gabiplus е права. Преустановени са курсовете към БЧК до края на април, засега.
Виж целия пост
# 742
А от къде взехте датите за ПО? Може ли линк?
Виж целия пост
# 743
Министърът го обяви на брифинга.
https://bnr.bg/horizont/post/101450114/ochakva-se-reshenieto-kak … e-sled-vakanciata
И Косьо мина курса на БЧК и листовките. До две седмици ще отиде и на кормуване.
Виж целия пост
# 744
Време е за Нова тема по правилата 



НОВА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия