Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 35

  • 56 634
  • 748
# 150
Здравейте, момичета може ли отзиви за този фон дьо тен, ако има използвали го
Кожата ми е нормална/комбинирана имам и тъмни петна. Искам да е покривен, но да не стои като маска, да не изсушава, но и да не лъсва след два часа.
И от мен не тоя път за Буржоа. Много ги харесвам, много ми пасват цветовете им, но този ФДТ не ми допадна. Набива се, прави кожата груба и се чувствам като сметанова торта с него.
Вижте Радиант Лифт на Макс Фактор, мисля, че отговаря на изискванията Ви. Нося го повече от месец, почти непрекъснато (с богата база, откакто застудя) - чудесен е!
Отлична покривност, дълготрайност, без мацаници по маска/телефон, без да тежи... просто прави кожата хубава за дълго Kissing Heart
Виж целия пост
# 151
Откакто го открих,преди години....това е моят фаворит за фон дьо тен
Добра текстура и покривност, ползвам го целогодишно
Виж целия пост
# 152
Радиант лифт е много добър фдт, този на ЕЛ също.
Виж целия пост
# 153
Кристалче, поръчах си Радиант лифт-а, ти си виновна!😄
Преди години ползвах много ФДТ на Макс Фактор и бях изключително доволна, не знам защо спрях 🙄
Виж целия пост
# 154
Агент, баш топаз е, като го имам и на пудра. Сега се сетих, че имам 4 цвята пудрен хайлайт на марката- не знам за чий са ми, но съм ги дала на майка да се хайлайти. Не съм им фен.
Бях ги тествала на ръка преди години и никога повече не ги загледах. Дори не помня какъв кусур им вързах.

В този ред на мисли, Агент, какво прави Spackle при теб и как се държи?
Тоз Spackle ли?

Срамно е, но си отлежават и двата в чекмеджето - имам Supercharged и Ethereal и май съм ги тествала по веднъж... с тази моя лИбоФФ към корейската козметика и наслагването на продукти праймърите падат първи, но има шанс през зимата, когато си спестявам дедикейтед сънскрийн да стигна и до колекцията от праймъри :roll_eyes: Много мажа напоследък Dr. Jart Cicapair Color Correcting Treatement, защото има и SPF, но под MUFE-то ми идва мазен и тежък и не успявам да го нанеса добре, под къшъните се държи добре, както и под ББ крем...
Виж целия пост
# 155
Кристалче, поръчах си Радиант лифт-а, ти си виновна!😄
Преди години ползвах много ФДТ на Макс Фактор и бях изключително доволна, не знам защо спрях 🙄
Дано ти хареса, на мен ми е много любим и моя вече почти привършва.Страхотен финиш и фактора ми е задължителен, а 30 е много, много добре.Purple Heart
Виж целия пост
# 156
Здрвейте,може ли за мнение относно два вида фдт.
L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Cover Foundation
Maybelline Fit Me! Matte+Poreless
Кой е по-подходящ за смесена към мазна кожа?
Виж целия пост
# 157
Аз имам втория, по препоръка на форума, и съм доволна. Сега зимата дори не лъсвам с него, но аз съм с нормална към смесена кожа. Единствен минус ми е, че и с пудра и без се пренася, макар и не шокиращо количество.
Виж целия пост
# 158
Agent, благодаря, любопитно ми е като го извадиш пак да дадеш отзив моля.
Много харесвам продуктите на Dr Jart- пробвала съм почти всичко, но оувърнайт от продуктите ми излизат дебели, болезнени подкожни пъпки. Имаш ли наблюдение какво има в състава им, което е по-различно от други марки? Не мога да го определя с точност.
В една седмица изхвърлих празни Мак Ф&Б, МУФЕ HD класически и стик и Ланком Teint Idole. Много ми се ще да пробвам нещо ново...
Виж целия пост
# 159
Ния, пробвай някой коледен луксоз - Ламер фдт? Аз не съм никога.
Виж целия пост
# 160
Пробвала съм му всички формули на ЛаМер, но не правят цветове за нас, простолюдието с маслинен подтон, само за платежоспособните буржоа със сини вени Simple Smile.
Особено разбито бе сърцето ми от голямата ми любов на ЛаПрери- не стига, че го спряха (Anti Age foundation), ми така и нямаха мой цвят и трябваше да смесвам за тез пари. Това беше единственият ФДТ, за който отроних провърбиъл сълза като го подарих. Дай друга идея Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Agent, благодаря, любопитно ми е като го извадиш пак да дадеш отзив моля.
Много харесвам продуктите на Dr Jart- пробвала съм почти всичко, но оувърнайт от продуктите ми излизат дебели, болезнени подкожни пъпки. Имаш ли наблюдение какво има в състава им, което е по-различно от други марки? Не мога да го определя с точност.
В една седмица изхвърлих празни Мак Ф&Б, МУФЕ HD класически и стик и Ланком Teint Idole. Много ми се ще да пробвам нещо ново...
Пробвала ли си тези двата на Dior?
Виж целия пост
# 162
Значи, идеи от мен да искаш! Но си предизвикателство ти, защото си опитвала какво ли не!:)
SUBLIMAGE LE TEINT
ULTIMATE RADIANCE-GENERATING CREAM FOUNDATION?
Виж целия пост
# 163
Чакам някой да ми го подари.Smile
Виж целия пост
# 164
ХепиDone- не е лош, но пак е за червенокожи. Плюс това за мен не е чааак такова съкровище, каквото би трябвало да е за тази цена.
Diditch, пробвала съм ги, но за мен не са чак толкова добри. Nude Air няма маслинен подтон, а и откъм покривност и финиш не ми е любим, а F&B ми е сухичък, но не е зле. Наташа Денона глоу е много подобен, но е с по-мек матов финиш, по-лека текстура и по-голяма покривност. Ако някой харесва бекстейдж определено бих го пробвала на негово място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия