Изпитани сайтове за парфюми - 33

  • 63 099
  • 746
# 585
И на мен се обадиха, че не могат да го доставят. Предложиха ми валчер от 10 лв
Виж целия пост
# 586
Tоу-що и аз получих позвъняване от Емаг, за да ме информират, че комплектът на Нарцизо няма да ми бъде доставен, защото не е наличен при доставчиха и няма да го имат и занапред.Жалко.
Виж целия пост
# 587
Е, жалко. Не ме изнендват. Това забавяне говореше за нещо такова.
Виж целия пост
# 588
И аз се вълнувам като хлапе в детската градина, поръчах го, невероятният, единствен Magnolia Rosae Lancome....вече 5 часа стои на китката ми, а колко пъти се мих и дезинфекцирах днес....
 Благодаря на дамата, която сподели офертата в parfumdreams.de, на дамата, която обясни, че плащането се извършва само чрез pay pal и най-вече на дамата, която ме запозна с този прекрасен аромат.
Виж целия пост
# 589
И на мен се обадиха, че не могат да го доставят. Предложиха ми валчер от 10 лв

на мен нищо не ми предложиха, хем бях много любезна с момичето Grin
Виж целия пост
# 590
kopche Мерси за подшушването за офертите в Дъглас. Можеш ли да опишеш аромата, който си поръча, ако си го пробвала разбира се. Видях, че е нов обичам ванилия и кокос, но не понасям роза. Чудя се дали да го поръчам насляпо🙄🤔😮😁 Може и на лично съобщение.
Плюс от мен за Парфимо поръчах на майка ми Cacharel - Eden и всичко беше точно.
Виж целия пост
# 591
Макадамия, честит! Има ли общо аромата с Parfait de roses, според теб?
Виж целия пост
# 592
kopche Мерси за подшушването за офертите в Дъглас. Можеш ли да опишеш аромата, който си поръча, ако си го пробвала разбира се. Видях, че е нов обичам ванилия и кокос, но не понасям роза. Чудя се дали да го поръчам насляпо🙄🤔😮😁 Може и на лично съобщение.

Нищо не съм тествала! Станах специалист по четене във форума и ползване на търсачката! Nerd Поръчвам всичко на сляпо. Lass Dich überraschen! както казват немците. Оставям се да бъда изненадана! Laughing
Виж целия пост
# 593
На мен също ми се обадиха от Емаг, за да откажат комплекта на Нарцисо. Днес си получих от Парфимо - козметичната чантичка с миниатюрата Chloe Eau de Toilette (2015). Отдавна исках да пробвам този парфюм и ми хареса Heart Eyes Ако не бях затрупана с пролетни парфюми, щях да си поръчам от този по-голямо количество. Ако някой се интересува - в Нотино 75 мл. е 63,50 лв.
Виж целия пост
# 594
И аз получих моето Chloe L’eau ей много е хубав, чак си мисля защо поръчах само 30 мл 😆
Виж целия пост
# 595
И аз получих Номад, страхотен е. Несесерът и той. Пръснах си в 12 за проба веднъж и още го усещам. Много,много съм доволна. Благодаря за споделянето на офертата. Сега се чудя за другата.
Виж целия пост
# 596
И аз получих моето Chloe L’eau ей много е хубав, чак си мисля защо поръчах само 30 мл 😆
Нали много го харесвам и аз си отнесох една 30 тичка за чантата!
Виж целия пост
# 597
Galeta, kopche, благодаря за споделените намаления Flowers Hibiscus
macadamia , честит, страхотно, че е траен. След разочарованието от Емаг компенсирах с него и YSL Black Opium Nuit Blanche, поръчах за подарък и Клое с несесер, доволна Simple Smile
silver pearl, виж и описанието на Miyako тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1107716.msg38589146#msg38589146
Виж целия пост
# 598
В мейк ъп гледам тестери на korloff по 35лв.
Стават ли за сляпа покупка?

Виждам, че има Gala a l'opera. Цената на тестера е чудна! Ако харесваш Byzance 2019, Трезорите, или Opium YSL (oсобено Nuit Blanche или Neon), La Belle JPG, Оперната Гала е подходящ за на сляпо, да.
Също и Royal Oud е умерен и носим ууд, но той май само в мини мостра е наличен.
Виж целия пост
# 599
Tuali, май само класическия Трезор познавам, защото само него съм имала.
Иначе харесвам Адикт, Пойзън гърл, Елиен.
Дали би ми харесал според теб този Корлоф Гала...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия