Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 42/

  • 31 333
  • 741
# 135
Пуу, така да му отива костюм на Керем.
Виж целия пост
# 136
Знам, че трейлърите са, за да ни объркат и да събудят любопитството ни, че да гледаме в сряда, нооо ме е страх да видя втория трейлър повече, отколкото да го очаквам с нетърпение. Joy

Ох.. малко още. Сигурно всеки момент ще го пуснат!
Виж целия пост
# 137
Нямам търпение за новия фраг, обновявам на три места едновременно.
Виж целия пост
# 138
Я да ви пусна една клюка.   Наш Каанчо днеска се оженил. Много хубав, барнат в костюм че. И Деметка е гост на събитието.
Не знам как се качват от телефона инстаграмски снимки.
Научих се, Каан най-ляво.
Виж целия пост
# 139
Годеж са правили


Виж целия пост
# 140
Аз пак се връщам на варианта че Ефе е човек, изпратем от Каан. В момента отново гледам старите серии и в 10та серия, след като Каан е докаран до фалит, с помощта на запис изнудва Ферит да изкупи меговата фирма, тогава казва "на теория може да съм загубил всипко, но на практика имам още един-два хода." "ти ще ми помогнеш за да не издам пред Серкан, че Селин го е лъгала"... Като сложим и заканит им че единия в крайна сметка ще съсипе другия...
То ще се чуе рано или късно, но аз залагам повече на този вариант.
Не отхвърлям категорично варианта за бабата, нооо...

Просто сега ми се наби в главата като гледах сериите..
Според  мен  е  изпратен  от  бабата на Еда!
Виж целия пост
# 141
Ох, Руткай с този костюм трепе рибата и най-вече с обувчиците!

Ще заспя преди фрага....
Виж целия пост
# 142
Ето го
https://www.instagram.com/p/CGNpLG8JbxT/?igshid=1q0z29tfhrmmf
Виж целия пост
# 143
https://www.youtube.com/watch?v=PbVlDXqJDd0


Бърборанка позна, че втория фраг ще е гаден ...
Виж целия пост
# 144
Идиотчо...  Ще се разделя.
Отивам да преведа ако искате
Виж целия пост
# 145
" свърши " ли каза накрая Суркан
Идиотчо...  Ще се разделя.
Отивам да преведа ако искате
Да...
Виж целия пост
# 146
Ужааааааааааааас, не издържам, защоооо
Виж целия пост
# 147
Искаме!
Ще има раздяла явно..
Струва ми се, че Серкан чува нещо, което не трябва..
Виж целия пост
# 148
Ееее Серкан вярно ли й остави тази бележка и извика, за да й каже, че се разделят .. Къде ми е емотиконката с чука да те ударя Болат?!!?? Идиот .. Expressionless Rage Rolling Eyes
Виж целия пост
# 149
Потресена съм.. защо.. защо?!?!?! Вай беее....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия