Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 42/

  • 31 334
  • 741
# 150
Тц, Тц. тц .... нямам думи, в сряда няма да е много весело ....
Виж целия пост
# 151
Серкан чува, че Еда няма да прости на който и да боло за случилото се с родителите й.
Виж целия пост
# 152
Серкан чува, че Еда каза, че никога няма да прости на виновния за смъртта на родителите си.
И пак ни дадоха краят на епизода...
Виж целия пост
# 153
Ееее Серкан вярно ли й остави тази бележка и извика, за да й каже, че се разделят .. Къде ми е емотиконката с чука да те ударя Болат?!!?? Идиот .. Expressionless Rage Rolling Eyes
Виж целия пост
# 154
Но Серкан няма никаква вина...
Явно това го е накарало да вземе решение за раздяла. Гледайки букета, той явно не я е извикал там, за да се разделя с нея първоначално.
Виж целия пост
# 155

Еми...пръдльо е Rage
Виж целия пост
# 156
Нашият май няма да подари цветята
Виж целия пост
# 157
Направо отивам да се напия от мъка Joy
Виж целия пост
# 158
Искаме!
Ще има раздяла явно..
Струва ми се, че Серкан чува нещо, което не трябва..


И аз така разбирам, но знаем фраговете как объркват.
Ако е така искам Еда да изчезне, да го измъчи. Може да съм лоша ама аман от Серкан, Селин, Алптекин и майките. Нека Еда да е като феникс, след нещо лошо да и случи нещо хубаво. А Серкан да му мисли как ще диша и изобщо как ще съществува без нея. Smiling Imp
Виж целия пост
# 159
Еда обяснява на Джерен, че не само на баба си, ами на никого не би простила смъртта на родителите си. Нормално е Серкан да се оттегли в такъв случай. Защото и на баба й вината е само косвена.
Виж целия пост
# 160
Серкан: Еда, трудно ли е? Да се забрави миналото?
Еда : Серкан има проблем, но не ми споделя. Мислих, че е нешо с работата, но май е свързано с мен.
Свркан: В този тскъв живот това че се държиш като ангел направо ме влудява...
Еда: Тогава върви и намери някоя, която не те влудява.
Серкан: Това не е тайна, която може да се скрие. И аз не схм, човек, който ще го скрие.
Еда: Попита ме дами мога или не мога да простя на баба ми.
Джерен: Добре, а ти мислила ли си някога да просткш на баба си?
Еда:  Никога няма да простя на този , койро е причината да не съм с майка си и баща си... (Серкан май чува тези думи)
Серкан (бележка) :Чакам те на мястото, където започна всичко.
Серкан: Приключи



Виж целия пост
# 161
Очаквах сълзи и сополи,но искренно се надявах да си каже истината,а не да залитат към толкова банално клише...ще мълчим за истинската причина за доброто на еди кой си....
Виж целия пост
# 162
Но Серкан няма никаква вина...
Явно това го е накарало да вземе решение за раздяла. Гледайки букета, той явно не я е извикал там, за да се разделя с нея първоначално.
И той реши да се презастрахова...за да не го изостави Еда...той го направи...Тя няма да прости на баща му...не на него....От сега да си кажа...в сряда ще ви изневеря с ДЕК...там поне очаквам лъч надежда с новия бос на Зейнеп
Серкан: Еда, трудно ли е? Да се забрави миналото?
Еда : Серкан има проблем, но не ми споделя. Мислих, че е нешо с работата, но май е свързано с мен.
Свркан: В този тскъв живот това че се държиш като ангел направо ме влудява...
Еда: Тогава върви и намери някоя, която не те влудява.
Серкан: Това не е тайна, която може да се скрие. И аз не схм, човек, който ще го скрие.
Еда: Попита ме дами мога или не мога да простя на баба ми.
Джерен: Добре, а ти мислила ли си някога да просткш на баба си?
Еда:  Никога няма да простя на този , койро е причината да не съм с майка си и баща си... (Серкан май чува тези думи)
Серкан (бележка) :Чакам те на мястото, където започна всичко.
Серкан: Приключи




Жалко...толкова му беше смелостта на Серкан бей....благодаря за превода Heart
Виж целия пост
# 163
Алекс, благодаря за превода, макар че много много ме натъжи. Бърборанке и очилата ти май няма да ми помогнат. Разбита съм.
Виж целия пост
# 164
Много ме натъжи този фраг.. но Керем отново е блестящ ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия