Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 28

  • 46 611
  • 748
# 330
А майката е при Чаатай..появи се Йълдъз на вратата...майката я видя...и каза на сина си,че това е метресата на баща му...Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Много ми е забавна серията.
Злати, това ли беше края?
Виж целия пост
# 332
Дъга, мисля че е края...и аз се забавлявах...
На Хасан Али му допадна Йълдъз и си паснаха...мисля,че е народен човек...

==============================

Не дадоха фрагман....

Дъга благодаря за компанията.Hug
Виж целия пост
# 333
Е, защо така не ни дадоха фрагче...
Ядец...

Злати, благодаря за компанията.
Хареса ми серията.
Допадатт ми новите герои, ще пада смях с тях.
Чаги е сладур, а Йълдъзка много симпатично го сваля.
Най-после да я видим и нея влюбена, при това в мъж на нейната възраст.
Дядката е симпатяга също, нека малко да ги поразчупи тия снобарки в холдинга и да ги поразхвърля малко, че много си повярваха. Ендер какви физиономии правеше като разбра, че дедо я харесва, един път.

Лекичка от мен!
Виж целия пост
# 334
Добро утро! HugTwo HeartsFlowers Hibiscus



ЗЯ
И на мен ми беше интересна серията снощи.Запознаха ни с новите герои.Доста се посмях покрай Йълдъз и търсенето на Чаатай за да се запознаят.Бащата Хасан Али си я хареса,направиха приказка.Обаче с маман Фериде ще има си проблеми. Simple Smile


Скрит текст:







На Ендер не й допадна новия собственик.Още на първата среща закъсня.Извиниха се с трафика в Истанбул.


Скрит текст:



А за вечерята да не говорим...Simple Smile И аз едва изтърпях състава,който свири,а накрая всички музиканти се изредиха да му целуват ръка...е певицата беше по-добра...
-Какда те разбирам,Ендер?


ЧД
Снощи видях,че са пуснали 2-ри фрагман...


https://youtu.be/mAvIIkXpslM

превод на репликите ....
Скрит текст:
🎬«Чудо Доктор» 39 серия. Фраг №2. Русские субтитры👇🏻

▪- Состояние плохое, ребёнок съел стиральный порошок, очень много.
- Что ты говоришь? Желудок, кишечник, пищевод , все пострадает...
- По результатам проведённых анализов, мы обнаружили, что вы совсем не чувствуете боль.
- То есть, вы потеряли руку... Вы совсем не расстроены?
- Я лишь расстраиваюсь, что не смогу танцевать подняв обе руки!
- Хватит уже!!!
- Что?
- Ферман! Если он совершил ошибку, за неё расплатятся все! По очереди!
- Я? Ошибку?!
- Да, а разве не может быть?
- В лечении он не может ошибиться...
- Не глупи! Это же Али!
- Я совершил ошибку...

и с руски субт.
https://vk.com/turk.sinema?z=video-198419520_456239067%2F705d1a4 … pl_wall_-83475167

Желая ви приятен вторник! Flowers Maple LeafFlowers Four Leaf CloverFlowers Fallen Leaf


=======================================================================


ПП допълвам поста с рейтинга....браво...още се е покачил...Hands Plus1

В Тотала сме на 1-во място,а в АВ и АВС- на 2-ро!
Браво и на ПВС-те в Тотала са на 2-ро място,а в АВ и АВС - на 1-во!



▪TOTAL:

1. #ЗапретныйПлод - 8.57% (+0.36)

2. #ПробуждениеВеликиеСельджуки - 8.05% (-0.01)

3.#Чукур - 7.65% (+0.19)

5.#ДочьПосла - 6.46% (-0.01)

▪АВ:

1. #ПробуждениеВеликиеСельджуки - 9.24% (+0.14)

2. #ЗапретныйПлод - 7.23% (+0.83)

5. #Чукур - 5.33% (-0.48)

7. #ДочьПосла - 4.87% (+0.61)
Виж целия пост
# 335
Здравейте!

Злати

ЗЯ

Браво на нашите за рейтинга.
Смениха не само героите, но и жанра, но аз сякаш нямам нищо против.
В тези дни на напрежение, които преживяваме е хубаво да има какво да ни усмихне.

Зехрата е на път да свърши поредната глупост в живота си.
Само че този път го няма Халит да я спасява.
Не знам защо не й измислиха нещо по-различно.
Все я свързват със златотърсачи.
По-добре да беше се влюбила в някой бедняк, че да погледаме сеир.

             

С тази двойка също ще се посмеем доста.
Хасан Али е доста колоритен, но ми изглежда добряк.

           

           
           
           

ЧД

Белиз официално била в депресия.
Тя постоянно си е в такава, но…

               


Въпреки инфантилните моменти, на мен ми харесват тези двамата.
Такава връзка и аз смятам за невъзможна в реалността, но на филм е симпатично.

             

Гледах едно промо за новия сезон на американската версия на сериала.
Четвърти сезон май беше. Ами тамошния Али си е все още с момичето.
Но там връзката им е още по-абсурдна, защото тя дори не е докторка и колежка , а една доста разкрепостена съседка. На пръв поглед съвсем нищо не ги свързва.

Съгласна съм и аз с Фили, че всичките любовни връзки в сериала са безинтересни и неравностойни. Хубаво щеше да е, ако на фона на толкова интересните медицински случаи имаше и някоя красива любов на хоризонта, но явно няма да стане. На мен обаче това не ми пречи толкова, защото почти всяка серия ме оставя без дъх и ме разплаква, а това е много важно. Аз обаче няма да спра да се надявам, че ще отсвирят Белиз, че ми е жал за Ферман. На него наистина му трябва силна жена, а не това разглезено мекотело, което не знае какво иска от живота. Искам го с Ферда. Да, и при нея има проблемни моменти, но е здраво стъпила на краката си жена и я смятам за подходяща за мъж като него.

Прочетох, че в американската версия доста са разводнили нещата. Тамошният Ферман е умрял…. А темата на 4 сезон е Ковид19… Брррр. Дано не стигаме дотам.

В очакване съм на руския превод на „Ябълката“ и българския на „Докторите“.

Хубав ден, дружки!
Nature High Brightness
Виж целия пост
# 336
Интересното е, че се заговори за нов персонаж от 39 епизод, която ще е комшийка на Али Вефа.
Дали няма да е същия образ, като в американската версия?

Нали се говореше, че Сера Кутлубей ще влиза в сериала? Може би ще е тя...
Виж целия пост
# 337
Аз много я харесвам Сера , дано да е истина . На Танер все хубавици му се падат , дано Едже не ревнува Stuck Out Tongue Winking Eye
Наистина са много сладки Али и Назлъ , няма спор , ама помните ли в сезон 1 колко бяха сладки Назлъ и Ферман Grinning
Белиз да си заминава , да си вземе сестричката ( или пък да я остави на Ферман , той е боец ще се справи  ) .Тъкмо д-р Адил да стане шеф на болницата .
Горката , колко била стресирана .Ами да наеме бавачка и за през нощта .Лигла .Това дете както и да е заченато е дъщеря на баща и .Спирам , че се издразних Confused
Браво на ЗЯ , снощи планирай да гледам , но нямах възможност Fearful
Виж целия пост
# 338
Добро утро!



Благодаря за инфото и коментарите за сериалите,които гледаме! HugFlowers Hibiscus

ЗЯ

Преводът на 86 еп. на руски ез. е готов но все още не са събрани парите и не го пускат.



забавлявах се с Хасан Али от Адана...Simple Smile


 и Ендер....Simple Smile






ЧД

нова на Онур от вчера...май е на път за сета...

Скрит текст:





новите снимки за 39 еп.










и озета
Скрит текст:
39. Bölüm Özeti

Ali’yi süratle kaybettiğini hisseden Nazlı, ona son bir teklifte bulunur ve birlikte ilişkilerini kurtarmak için yeni bir yol denemeye karar verirler. Diğer taraftan durumu bütün müdahalelere rağmen kötüleşmeye devam eden bir hasta, Ferman’la Ali’yi şaşkına çevirir. Yeni bir cerrahi şefi seçmeye zorlanan ve ekipten birinin bir hata yaptığından şüphelenen Tanju, Ferman’ı sıkıştırmaya başlar. Bütün bunlar olurken Ali, Nazlı’nın hatırı için kendini hiç olmadığı kadar zorlar. Günün sonunda Berhayat Hastanesi’nde kozlar tekrar paylaşılır. Ama hiç kimse tam aradığını bulamayacaktır…

 Назлъ, усещайки, че бързо губи Али, ще му направи последно предложение. За да спасят връзката си, те ще решат да опитат  един начин.
От друга страна, пациент, чието състояние, въпреки всички усилия, продължава да се влошава, ще удари Ферман и Али.
Танжу се затруднява в избора  на нов началник на хирургичното отделение и подозира, че някой от екипа е сгрешил, започва да притиска Ферман.Докато всичко това се случва, Aли ще преживее безпрецедентни/невиждани трудности заради Назлъ.
В края на деня в болница Берхаят козовете отново ще бъдат разкрити.Но никой няма да намери това, което е търсел....

Желая ви щастлива сряда! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

=======================================================

ПП редактирам тъй като видях,че Ели Hug е пуснала превода на ДЧ!
Благодаря много на екипа!
Доктор Чудо 38 епизод Бг. суб.
Тук 38_1 👉🏻 https://ok.ru/video/2185307294228
Тук 38_2 👉🏻 https://ok.ru/video/2185318042132
и в групата Любими сериали с превод ®
https://vk.com/club113691288?z=video384415937_456239977%2Fdb4822 … l_wall_-113691288
Виж целия пост
# 339
Здрави ли сте , къзлар ? Heart
Злати Hug , Танджу каза на Ферман ,че ще го накаже заради безплатната операция когато дойде време за  избор на шеф на хирургията и ще го направи . Това да направи Ферда е малко тъпо , тя е от вчера в болницата . Иска ми се тя да не приеме Grinning
Виж целия пост
# 340
Ако е както в американския, точно жена става шеф на хирургията.
Виж целия пост
# 341
Ако е както в американския, точно жена става шеф на хирургията.
Аз мисля ,че отдавна ЧД - Турция не се влияе нито от амер. , нито от корейския .И по добре .Но нещо СЦ ми издиша напоследък .Освен интересните медицински казуси ми се ще и интересни истории и любови между героите Grinning
Да повторя ли за ен- ти път за пример Анатомията на Грей Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 342
Добро утроо!



ЗЯ

Бавят се с 1-ви фрагман...друг път го пускаха след края на епизода....

Снощи видях,че най-после пуснаха руския превод на 86 еп.!Днес ще го гледам.

Запретный плод 86 серия | Русские субтитры DiziMania
https://turkru.tv/zapretnyy-plod-86-seriya.html
и тук-http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/202 … sskom-yazyke.html

Simple Smile ...Йълдъз за да спре Чаатай хвърли чантичката си пред колата му...


Х.А.-А Эндер ханым ни перед кем не робеет!
Э-Может дело в том что я не вижу перед собой человека перед которым можно было бы оробеть?


Днес е денят на ДЧ

- Онур е получил наградата за най-добър мъжки актьор в киното от университет в Истанбул...








Желая ви приятен и спокоен ден! HugTwo HeartsFlowers Hibiscus
Виж целия пост
# 343
Новият персонаж се отлага за 40 епизод.
Виж целия пост
# 344
Привет, дружки!

Злати , благодаря за всичко!

Цитат
Аз мисля ,че отдавна ЧД - Турция не се влияе нито от амер. , нито от корейския .И по добре .Но нещо СЦ ми издиша напоследък .Освен интересните медицински казуси ми се ще и интересни истории и любови между героите 
Да повторя ли за ен- ти път за пример Анатомията на Грей 
Фили , абсолютно си права, в турската версия остана само идеята на първоизточника, както и някои от медицинските случаи, но това  най-хубавото. Американската версия на мен ми беше леко скучна, гледах миналото лято 1 и 2 сезон от любопитство в очакване на нашето сериалче. Нашите актьори изграждат много по- пълнокръвни образи. Очевидно нямат намерение да развиват кой знае колко любовните линии между героите, колкото и да ни се иска и на нас. Рейтингът ги устройва и засега вероятно няма да правят промени. Ще видим какво ще измислят по-нататък.

Симпатична е новата актриса Сера Едикоя си и ми се стори много интересно това, че се спряга за съседка на Али. То и в американската версия историята на Али и съседката беше доста инфантилна и непълноценна като тази с Назлъ. Първо бяха съседи, после станаха приятели и съквартиранти, а мацката всяка вечер преспиваше с различни мъже под носа на Али. А накрая станаха някакви измислени гаджета. Ама аз горе долу по това време спрях да гледам.

Много се радвам, че Онур е получил награда. Той прави забележителна роля и трябва да бъде оценен.


Супер, имаме превод на веселата серия на ЗЯ.

                 


Йълдъзка, която току-що е изпуснала принца на бял кон Чаги.

           

           


Запознанството.

         

Тук са много симпатични и двамата.

       
       

       

Дано им напишат някаква хубава любовна история на тези двамата.
Интересно завъртяха нещата около Чаатай. Какъв ли е конфликта с баща му, който докарва майка му до лудост? Доста е експанзивна и обсебваща майка му, а той засега приема това спокойно.
Интересно ми е и с какво се занимава Чаги, щом не участва в бизнеса на баща си…
Тепърва ще получим отговори на всичките си въпроси.
Ама поне да бяха пуснали един фраг, що така се бавят….

И с тази двойка голям смях ще пада.
Ендера вече опита с по-млади мъже /като се сетя за брака им с Алихан  тръпки е побиват/, та е време да се върне на беловласите, от които Йълдъзка окончателно се отказа за наша голяма радост.

           

Този тоалет много ми хареса.

           

Хубав ден, дружки и бъдете здрави! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия