София - Закупуване на апартамент без самоучастие

  • 4 967
  • 45
# 45
Ами ще теглят, повечето хора нямат събрани пари, не всеки може да събере такива пари набързо-н повечето хора не им се чака да спестяват, или не могат, защото нямат големи доходи, нямат помощ от други хора и роднини, а им трябва жилище,плануват деца, трябва им дом, и искат да си купят,съответно търсят вариант всичко да стане без самоучастие. Както се разбра-може, ама е много трудно.
Всъщност всичко би било наред ако така си прецениши добре вноската,че да се оправяш с изплащането й,без това да ти влияе на другите доходи, на начина на живот и да те затруднява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия