AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 42 345
  • 757
# 405
Така е,но...
Аз ям месо,опитвам да не ям бозайници,карам на пилешко.
Агне,козле и зайче категорично отказвам да ям...
И козметика бих ползвала на марки,които не тестват върху животни.
Обаче...нямам идея кои марки не тестват.
Орифлейм от години твърдят,че не тестват върху животни.
Общо взето никой не знае.
Виж целия пост
# 406
Така е,но...
Аз ям месо,опитвам да не ям бозайници,карам на пилешко.
Агне,козле и зайче категорично отказвам да ям...
И козметика бих ползвала на марки,които не тестват върху животни.
Обаче...нямам идея кои марки не тестват.
Орифлейм от години твърдят,че не тестват върху животни.
Общо взето никой не знае.

Нека мнението ми не се приема като нападане, моля. Никой не се е родил научен, за това аз се чувствам длъжна след като знам някои гадни истини за тези брандове, да ги споделя с хора, които не знаят. Следя темата от дълги години. Изборът да подкрепяш или не си е лично твой и аз не се меся в него.
Знае се, току що пуснах нова тема в раздела. Има и специални приложения и търсачки. Разбира се, те не включват всички марки козметика, но има добър избор със страхотно качество и на добри цени.

Яденето на месо е друга тема и не й е тук мястото. Нямам против да я обсъдим.
Но след това, което съм виждала с очите си, повече няма да ползвам козметика на Avon. Грозното е, че лъжат и се изкарват за по- добри, отколкото са.
Виж целия пост
# 407
За Орифлейм знам,че тестват защото изнасят за Китай,а там по закон тестват върху животни.Не е задължително cruelty free и vegan продукти да са скъпи.
Avon имат не лоши неща,но на тези цени аз бих предпочела нещо по-натурално.
Виж целия пост
# 408
Е,ползвам Есенс и Революшън,които уж са cruelity free,произведени са в Китай...Явно тогава и те послъгват,че са веган...
Виж целия пост
# 409
В интерес на истината, от Ейвън поръчвам само парфюми. Опитът ми с други продукти не е положителен.
Виж целия пост
# 410
В интерес на истината, от Ейвън поръчвам само парфюми. Опитът ми с други продукти не е положителен.
Кремове има хубави,мицеларната ми вода е на Ейвън,сега само зелената спирала напоследък само ползвам,страхотни мигли прави,очна линия съм имала хубава,базата им за сенки е супер...
Е,сега сенки и прахообразни продукти много не харесвам от марката,попадала съм на сухи спирали,няма да си кривя душата...
Виж целия пост
# 411
На ейвън ползвам основно бяла козметика  от линията аню клинкъл и съм доволна.
Виж целия пост
# 412
Аз и шампоаните и душ геловете харесвам...
Аню имат разкошна маска за лице с хиалуронова киселина.
Но май с друго не се спогаждам.Аа,имат един маслен крем с Омега... нещо си...
Миракъл глоу граняса без да е стоял на топло,беше в срок на годност...
Имала съм и разочарования,ама то без тестер няма как да си 100% сигурен в продукта...
Виж целия пост
# 413
Аз ползавам кремове за лице и тяло, лосиони за тяло, парфюми, спирали, лакове - рядко.
Виж целия пост
# 414
Аз затова писах че друга козметика за грижа за лице на ейвън освен аню клиникал не ползвам. Но аню клиникал е без грешка. Дали ампули, дали серум, дали терапия, дали концентрат, дали тампони - все съм доволна. Отново казва аню клиникал а не червена лилава и златна серия на аню. с тях също имам променлив успех. На аню клиникал имам две нещата които не ми харесват - двуфазните кремчета за околоочен и един крем за избелване бяла кутийка с зелено.  Друго всичко много ми хареса. Даже един гел-олио наскоро опитах макар че го избягвах доста дълго време и той много ми допадна.
Виж целия пост
# 415
В интерес на истината, от Ейвън поръчвам само парфюми. Опитът ми с други продукти не е положителен.

Парфюмите им не са трайни. Като аромати не са лоши, но трябва да ходиш с него в чантата и да се пръскаш през час. Майка купуваше някакви бели перли, докато се напръска и е изфирясал.
Виж целия пост
# 416
Аз да попитам за един мъжки парфюм - Wild Country Spirit. Познавате ли го, дали има шанс да е по-траен?
Виж целия пост
# 417
Аз да попитам за един мъжки парфюм - Wild Country Spirit. Познавате ли го, дали има шанс да е по-траен?

Поръчвала съм на мъжа ми Уайлд кантри стандартния два пъти  - трябва да споделя че много го харесах. но за синия нямам никакви наблюдения. той излезе сравнително скоро .

отзиви на руски тук
https://irecommend.ru/content/avon-wild-country-spirit
Виж целия пост
# 418
Не знам колко траен трябва да е един парфюм. Тези на Ейвън ги усещам по дрехите и косата, колежката и тя с парфюм на Ейвън, ами усеща се като мине покрай мен. Сигурна съм, че има по трайни и качествени парфюми,но на трицифрени цени. Мен теЗи ме устройват засега.
Повлияна от вас си поръчах двуфазен околоочен крем, да видим как ще е.
Виж целия пост
# 419
Точно белите  перли ли ги усещам до вечерта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия