💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 71 787
  • 1 750
# 1 530

Ами по принцип знаме се развява или трябва да вдигнеш ръка, че си готов. Ти може да си го наредил, ама да не знаеш и да не си сигурен, че си готов и реално трябва да кажеш най-малкото готов съм или да вдигнеш ръка.

Да. И Екатерина стоеше мълчаливо и само оглеждаше кулата си.
Виж целия пост
# 1 531
Прав си за знамето. И аз смятам така. И за да няма втори път подобни простотии - параван между тях и бутон.
Виж целия пост
# 1 532
Какъв фото финиш, че тя с цели секунди го е изпреварила... Доволна съм. Grinning
Виж целия пост
# 1 533
Ще гледаме противните сестри до финал май. Ще ме откажат да гледам.
Виж целия пост
# 1 534
Ох ег@ти фотофиниша, умираме от смях с мъжа ми!!! 😄😄😄
Виж целия пост
# 1 535
Не мога да ги търпя тия сестри.. Направо съм в траур, че трябва да ги гледам отново. 😫
Виж целия пост
# 1 536
Всичко хубаво , ама като знам сега как ще се лигавят и целуват двете сестри 😛😛😛
Виж целия пост
# 1 537
Какъв фото финиш, че тя с цели секунди го е изпреварила... Доволна съм. Grinning
Тъп тупарев съспенс!
Виж целия пост
# 1 538
Май останаха точно трима рибари?
Браво на Катя, Евала! Радвам се, че тя остана.

Изненадах се тоя Сашо как е запазил самообладание от загубата си и се усмихва! Верно е психопат!
Виж целия пост
# 1 539
Ей мн се радвам. Не знам защо нещо в Катя просто страшно ме кефи. Осъзнавам всичките и недостатъци и въпреки това супер много я харесвам и съм за нея. Не  за първи път обръща играта. Браво
Виж целия пост
# 1 540
Тя не сигнализира, че е готова. Иначе вярно беше ги наредила по-рано.

Най-добре щеше да е да обявят, че са равни и да ги изгонят и двамата.
Виж целия пост
# 1 541
Ааа ще играят тази игра, дето май Добата и Роберта миналата година държаха торбите.
Виж целия пост
# 1 542
Чао, чао Сашееенцеее 😂
Виж целия пост
# 1 543
Честита победа на Катя, на мен ми допада жената, така че се радвам, че спечели.Simple Smile
Виж целия пост
# 1 544
Ще гледаме противните сестри до финал май. Ще ме откажат да гледам.
Аз пък съм щастлива, че повече няма да бъда принудена да гледам и да слушам противните псувни на противния Александър!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия