Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 67 179
  • 1 826
# 1 710
Едни определения се срещат тук !Грозноватото Поли,кухото Ванче.........Не всеки е безкрайно красив,нито пък умерен в емоциите си.Светът е шарен........
Виж целия пост
# 1 711
За пръв път си сменям играча за който държа по време на игрите. В началото бях за Ваня , но явно окрилена от малко повече защитници, отново лъсна злобното и лице.
Казах , че за мен идеално лоши участници няма, но Надя ми е пълен отврат.Беше ми стигнала на второ място след Даяна , но се сгромоляса. Садистка. И клакьорката и Анго , разбира се. Намирам за много по-малко насилие да теглиш една майна на някой , да го наругаеш и даже да му креснеш, отколкото методичното , садистично мачкане да го направиш извергнат от обществото.
Тази жена няма как да ми се върне в класацията. Петър и той същия . По едно време си мислех че има типично хладно държание , но не това си е вътрешна едва прикрита злоба на комплексирано човече.
Виж целия пост
# 1 712
А Данчо да прати Надя за ратай също е сериозна опция. Ама пък ще го е страх за Даяна тогава...
Единствено може да се надява да вземе имунитет, но е много рисковано това.
Пък и наистина - не е ли крайно време за мъжки дуел вече?
Още повече, че за Данчо е най-важно да разчиства своя път.

Анго единствен може да гласува за Милена, ей така за шоу, той нали все е със слабия или с този, който има по-малко фенове, а и знаем, че никак не долюбва Ванчето...
А към Милена направо изгаря от любов Joy

Аз в промото не разбирам Боби какво казва точно. Ясно ми е, че е ядосан и евентуално - за какво, но дотам.

На ден по двеста пъти от няколко човека му се повтаря, че е циганин и, че има странни уши и явно вече са прекалили с шегите към него.
От кои?
Защото съвсем умишлено на нас това не ни се показва.
Да позная?
Единият е Данчо?

На прав път сте и добавете пълнежа му.
Обаче за някои неща наистина не мога да ви отговарям с подробности. Ако другата седмица го излъчат ще коментирам ситуациите.
Виж целия пост
# 1 713
Аз на няколко пъи чух как говорят на шега на Боби, но шега е да се повтори 2, 3, 5 пъти. Само че като станат 105, вече става досадно, а много зависи и в какъв контекст е.
Виж целия пост
# 1 714
Bluemoon999, благодаря за споделеното!
Виж целия пост
# 1 715
А Данчо да прати Надя за ратай също е сериозна опция. Ама пък ще го е страх за Даяна тогава...
Единствено може да се надява да вземе имунитет, но е много рисковано това.
Пък и наистина - не е ли крайно време за мъжки дуел вече?
Още повече, че за Данчо е най-важно да разчиства своя път.

Анго единствен може да гласува за Милена, ей така за шоу, той нали все е със слабия или с този, който има по-малко фенове, а и знаем, че никак не долюбва Ванчето...
А към Милена направо изгаря от любов Joy

Аз в промото не разбирам Боби какво казва точно. Ясно ми е, че е ядосан и евентуално - за какво, но дотам.

На ден по двеста пъти от няколко човека му се повтаря, че е циганин и, че има странни уши и явно вече са прекалили с шегите към него.
От кои?
Защото съвсем умишлено на нас това не ни се показва.
Да позная?
Единият е Данчо?

На прав път сте и добавете пълнежа му.
Обаче за някои неща наистина не мога да ви отговарям с подробности. Ако другата седмица го излъчат ще коментирам ситуациите.
Ок
Благодаря ти.
Разбирам.
Досега май за всичко съм на прав път, ама специално Надежда я виждам на финал, въпреки правия ми път.
Сега ако потвърдиш, че годеницата ще влезе....питах ли за това?
Ако не можеш, няма проблем.
Аз за себе си съм сигурна.
Виж целия пост
# 1 716
Абе Данчо на мен ли само ми се струва, че не на шега, ами и със злоба отправя коментари към Боби за произхода? Едно такова тъничко...
Виж целия пост
# 1 717
От промото Калоян и Мария са пред фермерската къща. Я си представете Поли да предложи Мара за фермер. Мара прави Надя ратай и за да е финалист ходил на дуел, я прави и първи дуелист. И Надя дърпа Милена.
Як сценарий направих.
Виж целия пост
# 1 718
Поли сега по БТВ
Виж целия пост
# 1 719
От промото Калоян и Мария са пред фермерската къща. Я си представете Поли да предложи Мара за фермер. Мара прави Надя ратай и за да е финалист ходил на дуел, я прави и първи дуелист. И Надя дърпа Милена.
Як сценарий направих.
Много ми хареса. Особено Надка на дуела, нали това иска.
Виж целия пост
# 1 720
Брей, това Ванче! Когато се амбицира, кроткото Хепи се превръща в зеленото и непобедимо чудовище Хълк.
Както е тръгнало, скоро, ще вземе титлата ''най - силна'' жена, от Мара.В игри за издръжливост и баланс, например, Марчето няма шанс.
Надявам се Ванчето да не стане фермер, защото автоматично се връщат на власт дуото - джентълмен - гвардеец.
Поли ще посочи Милена ( без никакъв шанс), Данчо или Анго( по - голям шанс има Данчо).
Надя също ще е интересна. Милена запали фитила и войната е обявена. Сега ще се разбере добър стратег или кофти човек е Надя. Според мен, Надето ще изгуби, ако се впусне в ненужна битка с Милена. По - печелившо за нея, ще е да изживее един катарзис и да покаже, че е над нещата.
Оказва се, че Боби бил многократно подиграван! Защо не е излъчвано? Пазят доброто име на Данчо(той бил виновникът) или сега е дошъл моментът да влезе Боби в играта? Абе, сценаристите са най - големите играчи във Фермата.
Дая ми става все по - неприятна.
Виж целия пост
# 1 721
Толкова много бездушни хора на едно място не съм виждала. Ваня е егоистка, нагаждачка, сляпа, повърхностна и да не продължавам...... грам човечност в никой не видях. Полина може да е обидчива и злопаметна, но беше доста по-премерена, възпитана. Жал ми е, че хората, които имат какво да покажат дори като нормално държание излизат и остават ей такива като  Мара и Ваня. Все едно цялото ни общество е от побойници и техните сеирджии и поддръжници.
Виж целия пост
# 1 722
На мен ми направи онази вечер впечатление, когато Данчо разказва приказка. Веднага стана дума за едно циганче. Помислих си, че не му е за първи път, някак прекалено отвътре му дойде. Той и без това е противен, ако и булингът му е присъщ, няма какво да говорим.
Виж целия пост
# 1 723
Данчо е селският тарикат, на макс използва драмата с дъщеря си, въпреки че я вижда веднъж в годината и вятър го вее на бял кон. Не го е срам да очерни бившата си жена, на която и краката трябва да целува, че се грижи за дъщеря му, докато оня се чуди само коя да опъне. Адски грозно впечатление прави, че и на Милена и на Поли като беше вице зад гърба им ги критикува, дистанцира се, да не обере пешкира. НО трябва да се отбележи, че вътре явно е харесван, но дали пък е чудно с тоя каст.....
Виж целия пост
# 1 724
Съвсем навреме сценаристите ще включат етническата линия малко преди финала. Така историята с дискриминираният Боби ще е топла и свежа, идеална за момент на гласуване.
Ако бяха вкарали тоя сюжет от началото, щеше да се изтърка и да изтече и нямаше как да претоплят вчерашната манджа. И Боби, и Данчо много ги пазят, така че може и да очакваме изненади. То при жените вече няма какво да се отупва от ситуацията - те вече се скубаха една друга и повече развитие не знам какво може да има освен да стане наистина грозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия