Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 45/

  • 39 355
  • 744
# 630
Еда бременна ли е?
Виж целия пост
# 631
Confused E, не  е лесна и тяхната. Heart Eyes

Клюка: с Гугъл преводач от арабски
Според близък приятел и на двамата. След края на сериала (независимо дали ще е скоро, или не) Серкан заминава за Америка да снима филм (на който е продуцент) заедно с него ще отиде и Ханде. И тогава официално ще обявят връзката си. Предпочитат сега да не афишират, защото за момента не се знае дали Керем, не е влюбен в Еда, а Ханде – в образа на Серкан. Затова са решили да си дадат шанс като Ханде и Керем далеч от всички.
Gift Heart

Виж целия пост
# 632

Айдаааа.
Виж целия пост
# 633
Майтап, майтап, но наследникът може и да е на път .....
Виж целия пост
# 634
Ще се окаже, че й се гади от нерви сигурно... Ето го и бебето в центъра на всичко🤣
Виж целия пост
# 635
Догади ѝ се по време на бокса.
Закуската:
Еда: Най-сладката леля на света. Толкова съм гладна.
Лелята: Да ти е сладко!
Еда: Каква е тази миризма?
Лелята: Не знам, Мело... изпрати сирене от селото си...изпържих го... Какво става?
Джерен: И ние не знаем, от няколко дни постоянно ѝ се гади.
Фифи: След като спортувахме ѝ се догади от шампоана в банята. Може да има непоносимост към миризми.
Лелята: Непоносимост... Бременна... не е нали?
Момичетата: Стига вече. Не може такова нещо. *споглеждат се*
Лелята: Нее, стига толкова, няма такова нещо. Като се споглеждате така ме карате да се съмнявам.
Момичетата: Няма такова нещо
Виж целия пост
# 636
Confused E, не  е лесна и тяхната. Heart Eyes

Клюка: с Гугъл преводач от арабски
Според близък приятел и на двамата. След края на сериала (независимо дали ще е скоро, или не) Серкан заминава за Америка да снима филм (на който е продуцент) заедно с него ще отиде и Ханде. И тогава официално ще обявят връзката си. Предпочитат сега да не афишират, защото за момента не се знае дали Керем, не е влюбен в Еда, а Ханде – в образа на Серкан. Затова са решили да си дадат шанс като Ханде и Керем далеч от всички.
Gift Heart



хахах, изобщо!
Това е само началото обаче....на колко още такива ще се начетем!

ali.yor, Алекс, благодаря момичета!
Виж целия пост
# 637
Бебето е истинско Simple Smile

Виж целия пост
# 638
Моля, оставете място за Алекс...после ще споделяме яко...
Виж целия пост
# 639
Йок..йок...ама май ЕВЕТ😍 Пък ако вземе, че наистина е бременна чок шюкюр🥰
Виж целия пост
# 640
Майтап, майтап, но наследникът може и да е на път .....


хахха, ама много сладък тоя бебок бе Heart Eyes
Виж целия пост
# 641
Как се кара и слуша филм само аз си знам...😜😜😜😜
Затова изчезна.. Сега ще гледам да сложа малко по рано и децата, та да мога да седна на спокойствие
Виж целия пост
# 642
Ооо ето откъде дойде миник Серкан , това бебе и то Серкан се казва Sweat Smile
Виж целия пост
# 643
РоБо взе да дава на заето. Дилек ханъм го попари по телефона с предположение за диагноза Joy
Виж целия пост
# 644
Бременните се разбират с бебчетата Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия