Черен списък на туристическите агенции !

  • 752 154
  • 1 585
# 360
Ако пуснеш името на фирмата в Гугъл, излизат няколко отзива в бг-мама, като цяло хората изглеждат доволни - https://www.google.bg/search?q=%D0%95%D0%BB%D0%B8+%D0%A0%D0%BE%D … =210&es_sm=93
Виж целия пост
# 361
Моля за мнение за фирма Велбург - нищо не откривам като мнения в нета?
Виж целия пост
# 362
Аз съм доволна от RSP Travel. Бяхме с тях за медения ни месец в Турция и всичко беше повече от добре.
От Мануела
Виж целия пост
# 363
Аз съм доволна от RSP Travel. Бяхме с тях за медения ни месец в Турция и всичко беше повече от добре.
От Мануела

Браво! Само, че току що ги набута в черния списък с тази си публикация в тази тема. Сега като изпишеш името на агенцията в гугъл и ще излиза тази тема с това заглавие  smile3501
Виж целия пост
# 364
Здравейте, дами!  bouquet Решила съм през ноември да пътувам до Истанбул. Разбрах, че тук не е белият списък, но информацията с кои туроператори НЕ трябва да пътувам е важна! Загледала съм се в оферта на Ели Рос Травел. Някой може ли да сподели мнение и опит? Видях, че и по-назад в темата има подобен на моя въпрос, но не прочетох отговор в смисъла на "Да, ок са" или "Не, не пътувай с тях".
Аз съм доволна от тях.  Peace Единственият недостатък е, че в Одрин няма да видиш нищо, а ще пазаруваш по борси до припадък. Иначе в Истанбул всичко си е ОК.
Виж целия пост
# 365
Ели Рос е транспортна фирма. Аз лично бих предпочела истински туроператор, който прави Истанбул отдавна.
Но ако цената е определяща за теб...
Виж целия пост
# 366
Ели Рос е транспортна фирма. Аз лично бих предпочела истински туроператор, който прави Истанбул отдавна.
Но ако цената е определяща за теб...
Мислех да замълча след подобен добронамерен коментар,т.к. не смятам да давам обяснения доколко цената е определяща зя мен. Joy Но целта на споделянето тук е да си помагаме и затова /за тези, които питат, а не за тези, които търсят интрига/ ще споделя. Пътувала съм нееднократно до Истанбул с тур. агенции - най-добрият автобус беше на Ели Рос, най-добрият хотел беше пак с тях, а от страна на водача не съм имала проблеми и негативни емоции. За туристическите обиколки в града нямам мнение, т.к. познавам града и го обикалям сама.
   http://ukazatel.bg/eli-ros-eood-58560.html
judie, погледни и питай и в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739190.0
Там момичетата, освен, че са пътували много, са и добронамерени!  Peace Peace
Виж целия пост
# 367
Нощна птица, не разбрах какво недобронамерено има в моя коментар.... Всеки си има мнение. Съжалявам, ако моето е различно от твоето  Peace Не се засягай така
Виж целия пост
# 368
Разбрах, че Гъливер Травел са успели да оберат парите на десетина човека, като ги препратят на друга агенция с различна туристическа програма, срещу обещание към другата агенция да платят парите, които до края на пътуването въобще не са превели Sad
Виж целия пост
# 369
Моля някой ползвам скоро услугите на Екватор да се включи с мнение.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 370
Момичета, благодаря за насоките! Вече е ясно, че ще пътувам с тези, за които питах. Изчетох множество полярни мнения за фирмата, така че реших да рискувам.
Виж целия пост
# 371
Моля някой ползвам скоро услугите на Екватор да се включи с мнение.
Благодаря предварително.

И аз се интересувам от Екватор. Имат много изгодни екскурзии на сайта си, но ми се иска да се допитам до мнение на ползвал/а услугите им.
Мерси предварително.
Виж целия пост
# 372
Моля някой ползвам скоро услугите на Екватор да се включи с мнение.
Благодаря предварително.

И аз се интересувам от Екватор. Имат много изгодни екскурзии на сайта си, но ми се иска да се допитам до мнение на ползвал/а услугите им.
Мерси предварително.

Ето какво намерих в нета - http://www.badholiday.com/complaint.php?com=401

Обаче ще повторя забележката си - тук е Черен списък, в него влизат лични оплаквания от фирми и доказани измами, не му е мястото да пишете имена на фирми, за които не знаете нищо лошо, защото при най-обикновено търсене в Гугъл по име на дадена фирма излиза черния списък, а може да се окаже, че фирмата е добра и мястото й не е тук. Затова е хубаво сами да си правите проучванията, а с въпроси за конкретни фирми да си отваряте отделни теми, а пък тук, в черния списък, да се пишат само агенциите, от които не сте доволни.
Виж целия пост
# 373
Аз пък мога да се оплача от Алфатур .
Служителят,който е в бургаския им офис е напълно непознат с продуктите,които се предлагат във фирмата.Само и само за да продаде нещо,мами и лъже с неща които изобщо не отговарят на истината.Изключително некомпетентен.Потресена съм!Но не ми се мисли,как е възможно една толкова известна фирма да разваля реномето си с назначаването на неквалифицирани кадри.
Виж целия пост
# 374
Аз пък мога да се оплача от Алфатур .
Служителят,който е в бургаския им офис е напълно непознат с продуктите,които се предлагат във фирмата.Само и само за да продаде нещо,мами и лъже с неща които изобщо не отговарят на истината.Изключително некомпетентен.Потресена съм!Но не ми се мисли,как е възможно една толкова известна фирма да разваля реномето си с назначаването на неквалифицирани кадри.

Същото беше преди 5-6 години когато използвахме услугите им в София. Първо бяхме в офиса им на бул. Христо Ботев, където буквално ни изгониха с некомпетентността и лошото си държание. След това отидохме в Бизнес парка в Младост 4 и служителите се разтопиха от любезност, а по-късно помогнаха и с много полезни съвети. В Бургас само един офис ли имат? Пробвай на друго място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия