Картички за децата от домовете

  • 34 493
  • 516
# 390
И аз ще изпращам от България.
Виж целия пост
# 391
Аз ще изпратя от САЩ.
Виж целия пост
# 392
Ще изпращам от България.
Виж целия пост
# 393
И аз ще пращам от България.
Виж целия пост
# 394
Ще се включа и аз, от България.
Виж целия пост
# 395
Моля адреси и за мен, тази година съм от България.
Виж целия пост
# 396
Здравейте момичета, Sparkling Heart
Благодаря ви, че отново сте тук.
Lunatichka92, бързо възтановяване на теб и на бебчето. Нас не ни мисли. Бъди спокойна и позитивна  Heartpulse

В списъка за изпращане са:
Енот, София - има възможност да изпрати до два центъра
cardhu, Франция
Miriel, Плевен
signora_tina, Благоевград
emli, София
marmoris , Германия
zlostar, София
 Wonder woman, София
Kati_, Велико Търново
Helene S, САЩ
Angelina Nina , Варна
лорелай, Стара Загора
beba73, Чехия
  Bubani25, България
Nedinka, Брюксел, Белгия
Светкавица, Варна
jd, София
Uncommon, България


Ако съм пропуснала някой или съм сбъркала мястото, от което изпраща, моля да си каже.

Към новозаписващите се:
На първа страница в темата има подробна информация за инициативата, на страници 4 и 12  има пояснения.
Ако имате въпроси пишете в темата или ми пишете на лично съобщение.
Моля при записване за участие да се споменава мястото, от което ще се изпраща.
Виж целия пост
# 397
Здравейте, ще се включа и аз. Изпращам от София.
Виж целия пост
# 398
Mamamia, писах на лично Blush
Виж целия пост
# 399
Здравейте, страхотна инициатива. Тази година ще се включа и аз, както и моя приятелка, която не членува във форума.
И двете ще изпращаме от Велико Търново
Виж целия пост
# 400
Здравейте, малко закъснях. Но се включвам пак. Ще изпращам от Панагюрище. Вече съм с бебка,но че намерим начин да отидем до пощата. Ако не ние, таткото ще ги пусне Simple Smile
Виж целия пост
# 401
Включвам се пак, от София ще изпращам.
Виж целия пост
# 402
Здравейте и аз желая да се включа. Класен ръководител и бих желала целият клас да изпратим картички
Виж целия пост
# 403
Здравейте, коледни феи! Ние с дъщеря ми искаме и тази година да се включим в изпращането на картички. Ще изпращаме от Пловдив.
Виж целия пост
# 404
Здравейте момичета, Sparkling Heart

Изчаквам да ми потвърдят една информация и скоро ще започна с личните съобщения към вас.

lelya, изпратих ви лично съобщение за повече информация

В списъка за изпращане са:
Енот, София - има възможност да изпрати до два центъра
cardhu, Франция
Miriel, Плевен
signora_tina, Благоевград
emli, София
marmoris , Германия
zlostar, София
 Wonder woman, София
Kati_, Велико Търново
Helene S, САЩ
Angelina Nina , Варна
лорелай, Стара Загора
beba73, Чехия
Bubani25, Петрич
Nedinka, Брюксел, Белгия
Светкавица, Варна
jd, София
Uncommon, България
poems, София
bubalesa,  Велико Търново + приятелка
Villy_Na , Панагюрище
Вълшебство, София
lelya , София – цял клас ученици
ceci.d, Пловдив

Ако съм пропуснала някой или съм сбъркала мястото, от което изпраща, моля да си каже.

Към новозаписващите се:
На първа страница в темата има подробна информация за инициативата, на страници 4 и 12  има пояснения.
Ако имате въпроси пишете в темата или ми пишете на лично съобщение.
Моля при записване за участие да се споменава мястото, от което ще се изпраща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия