Кралски работи и клюки - ноември 2020

  • 65 206
  • 1 697
# 1 560
Виж целия пост
# 1 561
И на мен ми хареса като визия на всички видеа. А на последното много ми допадна като държание. По-спокойно и естествено говореше.
Виж целия пост
# 1 562
И една хубава Грейс
Виж целия пост
# 1 563

Тук ми прилича малко на Дженифър Анистън Simple Smile
Виж целия пост
# 1 564
Търся си точно такова бяло сако като нейното от Зара, жалко, че е старо.
Потърси в ибей, може някой да го има и да не го е носил.
И на мен ми хареса това сакенце, както и ризата от последното видео. Добре че е седнала, обаче, че още помня как изглеждаше последния път когато беше с нея.
Толкова са я блърнали последната снимка, че не прилича на себе си...
Виж целия пост
# 1 565
Много малко.Анистън е доста груба в лице.
Харесва ми Катрин.
Виж целия пост
# 1 566
Много симпатична Ан
Виж целия пост
# 1 567
Сладурчето принц Лиам днес има рожден ден. Става на 4.Снимките са споделени от красивата му майка Клер и баба му, великата херцогиня Мария-Тереза.






И още снимки с мама и татко



С братовчедите

И една снимка на роднините му.
Виж целия пост
# 1 568
Много мили снимки, daviz Flowers Hibiscus
Малкият Лиам е много симпатично момченце, да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 1 569
Много мили снимки, daviz Flowers Hibiscus
Малкият Лиам е много симпатично момченце, да е жив и здрав!
Да и на мен много ми харесаха.
Майка му е много чаровна.

А ако някой се чуди защо той е рус а те тъмнокоси. И бащата като малък е бил със светла коса
И двата имат еднакъв навик да си смучат палеца.

Виж целия пост
# 1 570
И на мен. Доста по-млада е тук или пък снимката е силно обработена.
Изгледах едно видео само, ами трябва да работи върху артикулацията ако иска да се изявява с говорене. Яде думите и ако нямаше субтитри, нищо нямаше да и се разбира.
Стайлингът хич няма и да го коментирам, много е субективно и не ми се влиза пак в спорове. Щом се харесва така, ок, не ми пречи.
Лиъм и семейство са страхотни!
Марта Луиз и дъщеря също. По принцип тя и Маделин са ми скандинавските фаворитки, много красиви жени.
Виж целия пост
# 1 571
Не знам коя е тази Клер, но е много безлична, с кофти кожа 🙄
Виж целия пост
# 1 572
Врабчо и аз харесвам тях.
И двете имат разкошни очи.
Малката дъщеря на Марта е наследила очите й. Много красиви.
Има страхотен гримьорски талант, това дете.

Слагам следващата снимка е скрит текст, че не е за всеки.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 573
К определено от ден на ден става все по-зле в лице. Кожата ѝ се сбръчква поголовно.  Нямах нерви да изгледам всичките ѝ видеа, но от това, което мернах, определено има нужда от шлифоване на ораторските ѝ способности иначе по-добре да се фокусира в махането с ръчичка и хиленето. Това поне е усвоила безупречно.
Виж целия пост
# 1 574
Кейт говори, но нищо не казва всъщност. Отговорите на въпросите биха могли да са много по-интересни, а за съжаление никакво съдържание нямаше в думите й.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия