Звездни компромати - Ноември'20

  • 231 655
  • 2 357
# 1 230
...Вмето да се учи как да живее със себе си и да харесва недостатъците си...
Парадоксът е, че голяма част от тях нямат недостатъци, а си ги създават сами с операции.
Виж целия пост
# 1 231
Снимката с възглавницата между краката в велика... Все едно е една голяма дупка останала от нея Wink.
И аз си помислих за камиларите.
Бъгнахме се с тая статия Wink
Виж целия пост
# 1 232
Защото си изглежда нормално, а не като ония клонираните жокери, които се мислят за големите красавици.
Това, че изглежда нормално, не я прави автоматично красива. Не разбирам защо се намесват онези изкривени човекоподобни. На мен конкретно гаджето на Тото не ми допада визуално, нещо в лицето, в захапката.
Жените с корекции и съпоставка с тях е съвсем друга тема и конкретно по нея биха изпъкнали други достойства, които нямат стойност, когато се съпоставят две нормални жени без изродености по тях.
Виж целия пост
# 1 233
Алесиа Вентура

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 234
Lady Gaga
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 235
Сега разбрах защо Гага не ми харесва- има безобразно тъпо излъчване.
Виж целия пост
# 1 236
Сега разбрах защо Гага не ми харесва- има безобразно тъпо излъчване.

Не само - груба, грозновата и евтина изглежда.
Виж целия пост
# 1 237
Аз пък много я харесвам, не знам защо ми е така симпатична.
Виж целия пост
# 1 238
Аз пък я харесвам откакто разбрах, че съучениците й навремето са направили фб група на име "Стефани Германота (истинското й име), ти никога няма да бъдеш известна!!!!"
Баси противняците!  Сигурно сега искрено се радват на успехите й 🙄
Виж целия пост
# 1 239
https://www.instagram.com/p/CGHXFUNDmnr/?igshid=dk6z1ctttfx5
Детето се въргаля по земята, пък тя мре да е секси. Отблъсква ме
Виж целия пост
# 1 240
Гаджето на Тото е започнала да се изразява доста по-добре от последното си интервю. И аз смятам, че е красива.
Виж целия пост
# 1 241
https://www.instagram.com/p/CHsvT4bFc60/?igshid=xp6j962r7fu4 Преслава и Паола. Куклички ☺️
Виж целия пост
# 1 242
Аз пък я харесвам откакто разбрах, че съучениците й навремето са направили фб група на име "Стефани Германота (истинското й име), ти никога няма да бъдеш известна!!!!"
Баси противняците!  Сигурно сега искрено се радват на успехите й 🙄
Да бе, наистина ли?!

Децата са изключително жестоки.
Виж целия пост
# 1 243
Ужасно, прекалила е с корекциите, дано спре, иначе не мисля, че е грозна.
Виж целия пост
# 1 244
Чернева, откога порното е изкуство?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия