Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 75 227
  • 3 444
# 510
Не пия и не сервирам. Намирам само кусури......на сервираното.😄
Виж целия пост
# 511
Demmy, такова няма проблем.

Цепи ме кратуната. Дразнят ме домашните. Обявих бойкот/стачка и си нарязах една салатка и си сипах 1/3 чаша вино, който иска да прави вечеря.
Виж целия пост
# 512
Добър ви вечер, Шушани!!!!
Отдавна не съм сЪ вясвала тука и ся влизам..... и хооп-и тук сте го обърнали на ковид тема!!!!! Стига!!!! Не си заравям главата в пясъка, но... ще откача тотално!!!! Няма нужда и тук да плещите за болести!!!!! Напротив - бъдете за малко оптимист, макар че.... надежда всяка оставете!!!!! Опитвам се да не мисля повече!!!! Искам да се посмеем, да се разтоварим един вид от проблеми!!!!
Айде отивам да си налея нещо силниииичко!!!! Наздраве, момичета!!! Да сме живи и здрави, човечеството, ако се е предавало от всяка нещо , сега и нас нямаше да ни има!!!!!!
Айде, бандата, кой какви ги върши днес???
Виж целия пост
# 513
Аз се скарах с майка ми. Криво ми е. Има си две дъщери и си ги гледа, пък аз.... Мъчно ми е.
Весе, дай по - леко с удивителните. Нормално е да го споменем ковида, гадта мръсна, защото това ни трови живота в момента. Но пък си права. Да се посмеем. Е, казах на Тета да сипе,  щото налЕ на твърдото скача, тя па не пила, моля ти се!
Виж целия пост
# 514
Заморена съм бе...ще пиете от шюшето...ся да се моря да сипвам..да бе...
Виж целия пост
# 515
Тетич, опни се, мойто момиче, на диванЯ, заслужаваш го!!!
Виж целия пост
# 516
Първо да сипе,  стига каканиже само! Аааааа!
Виж целия пост
# 517
от 2015 сме без телевизор. новините прочитам диагонално (само заглавията) докато си отварям пощата.
решихме и го направихме, заради безумно представяните новини. а даже нямаше ковид. сега не бих си ги причинила.
Бия те. Изхвърлих телевизора още 2012 г. Идеално ми е.
Виж целия пост
# 518
Виж ги кви са готовани...то бива мързел амаааа....

Видяла жабата че подковават вола..и тя дигнала крак..че и тия тъй...няма се равнявате по мен. Аз стигане нямам 😜😜😜
Виж целия пост
# 519
Първо да сипе,  стига каканиже само! Аааааа!
Ма тя тренира за свекърва, затуй... Wink
Ходих днес да  ми кажат какви са резултатите от скенерите... ми... аз май по-успешно се лекувам.
Виж целия пост
# 520
от 2015 сме без телевизор. новините прочитам диагонално (само заглавията) докато си отварям пощата.
решихме и го направихме, заради безумно представяните новини. а даже нямаше ковид. сега не бих си ги причинила.
Бия те. Изхвърлих телевизора още 2012 г. Идеално ми е.
Ооо ооооо, туй у дома е абсурд да стане, а толкова искам да няма пуснат телевизор! От сутрин до вечер е пуснат, като го спра, ММ го пуска пак!!!
Виж целия пост
# 521
Оставете Тета да си почива. Тази вечер сипвам аз. Но мезетата - от вас. 🙃 😗
Виж целия пост
# 522
Аз още допивам кафето... ранко ми е за твърдо.
Скрит текст:
Ама мога да почерпя с днешната ми занимавка. Няма вид никакъв, на вкус я бива.
Виж целия пост
# 523
Ние имаме телевизор, той само две конзоли, нетфликс и вики познава Joy. Новини не съм гледала от 2014 поне.
Наздраве, с бира приемате ли в клуба Blush
Виж целия пост
# 524
направихме "френска селска", която си е истински "медовик" ииии...
абе не е моето. едно, че аз сладко не обичам, но това ми е мноооого мазно.
утре ще нося да черпя по света и у нас Wink да се свършва по-бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия