Фермата сезон 6 Тема 9 /02.11-08.11/

  • 75 747
  • 1 928
# 420
Оф, пак женски дуел Astonished
Виж целия пост
# 421
Изпуснах как Пвтър я насочва към Кустев?
Виж целия пост
# 422
Съжалявам за трагедията, която се е случила на Надя, но като човек е просто отвратителна.
Виж целия пост
# 423
кЪ щяло да се избият Анго и Милена, Анго ще я направи щастлива, тя него - също. Самѝ си го казаха.
Trollface
Дуелът - пак женски, да...  Ама не се знае, де, Ваня и Анго много не го обича май.
Виж целия пост
# 424
Ваня не обича хич Ангел, но може да направи женски дуел за да опази Пешо, защото Ангел като нищо може да го избере
Виж целия пост
# 425
Надя е супер неприятна. Дано не спечели!
Виж целия пост
# 426
Вече искам да видя Калоянчо на арената. Че много му знае устата, но като му гледам хилавите ръчички и некоординирани движения, струва ми се, че бързо ще види вратата от външнат страна
Виж целия пост
# 427
Ваня не обича хич Ангел, но може да направи женски дуел за да опази Пешо, защото Ангел като нищо може да го избере

Женски ще е дуелът. Милена ще искат да я изхвърлят. Няма значение, че са по-малко жените. Така просто тези, които остават си намаляват конкуренцията. А и откъде накъде ще гонят мъже, като те не са им конкуренти?
Виж целия пост
# 428
Искам Калата на дуел!
Самонадеяно говедо, такова!
Виж целия пост
# 429
Искам Калата на дуел!
Самонадеяно говедо, такова!
И да изхвърчи...право при Косъма.
Виж целия пост
# 430
Ваня не обича хич Ангел, но може да направи женски дуел за да опази Пешо, защото Ангел като нищо може да го избере

Женски ще е дуелът. Милена ще искат да я изхвърлят. Няма значение, че са по-малко жените. Така просто тези, които остават си намаляват конкуренцията. А и откъде накъде ще гонят мъже, като те не са им конкуренти?
Съгласна съм. Ваня ако играе играта трябва да е женски дуел.
Милена срещу Надя. Ще е интересно.
Виж целия пост
# 431
На така бленувания финал, всички стават конкуренти! Кога ще го разберат, се чудя...
Виж целия пост
# 432
Според мен Милена не би избрала Дая, защото и е най-близка, но според мен не би избрала и Надежда от страх
Виж целия пост
# 433
Надя дали ще се откаже от имунитет, за да я избере Милена? Или само сега много знае.

Крайно време е да видим Боби и Калата на дуел.
Виж целия пост
# 434
Не знам толкова ли съм зле със слуха, обаче нищо не разбирам когато Даяна заговори замрънка под носа си.

Искам надписи Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия