RYANAIR - 18

  • 45 845
  • 766
# 150
Трябва да си изберете най-евтиния тип билет и от следваща страница добавяте багаж, индивидуално. Не от началните пакетни оферти на първа страница.
Виж целия пост
# 151
4 нови маршрута от София - до Букурещ, Малага, Малта и Загреб. Отделно от юли ще има и до 3 полета седмично до Дъблин. Промените са част от лятното разписание на Ryanair.
Виж целия пост
# 152
Благодаря,но да попитам отново тъй като е възможно в България да се направи тест,за да се возиш в самолета изискват ли тест
Виж целия пост
# 153
Зависи от дестинацията, например в Румъния в момента ни пускат без тестове.
Виж целия пост
# 154
Не съм се изразила правилно ако реша да правя тест в България,ще летя от Италия,дали няма да ме допуснат на самолета ако нямам тест
Виж целия пост
# 155
Това, което е казал Брадли пак важи - дестинацията е България, а за България не се изисква тест предварително.
Виж целия пост
# 156
Пускат в самолета без тест, но проверяват в Бг дали имаш тест още преди паспортен контрол. Ако нямаш, ти дават указания и карантина до отрицателен тест.
Виж целия пост
# 157
Благодаря много,бях се наплашила заради някакъв случай с англичаните,че не ги пуснаха без тест българи да се приберат в България
Виж целия пост
# 158
Здравейте! Какви са правилата за пътуване с малко дете (навършило 2 години)? Четох на сайта, но въпреки това не можах да се ориентирам. Разбрах, че поне един възрастен плаща запазено място, а детето пътува на безплатно място до него, но не разбрах дали детето пътува седнало на седалката и закопчано със стандартен колан или задължително трябва да се носи столче за кола, одобрено от компанията, или система Care? Ако пътува седнало като възрастен, полага ли му се някакъв безплатен багаж? За детската количка уж пише, че се полза до стълбите, а същевременно пише, че трябва да е прибрана в куфар или нещо такова... Нашата се сгъва катп чадър, тоест при сгъване става дълга и няма как да се прибере в каквото и да е.
Предполагам, че темата е обсъждана преди, но нищо не ми излиза с търсачката. Писах е чата, но ми отговаря бот и то напълно неадекватно.
Виж целия пост
# 159
Извинявам се за може би глупавия въпрос, но при закупуване на двупосочен билет, бордната карта и за двата полета ли се издава?
Виж целия пост
# 160
Детето си има седалка до придружаващия. Седи си в нея, вързано с колана. Не е необходимо столче. Багаж му се полага базов 40 х 35 х 20 см. към билета. Ако решите може да му купите кабинен/с приорити/ или  голям. С количката може да го возите до стъбичката. Там я сгъвате и оставяте. На слизане си я прибирате от багажната  лента. Не съм сигурна, но май за 2 г. дете количката се заплаща 15 Е. Проверете в сайта и в чата, може и да е безплатна.
Виж целия пост
# 161
Извинявам се за може би глупавия въпрос, но при закупуване на двупосочен билет, бордната карта и за двата полета ли се издава?

Не, преди всеки полет си правите чек-ин и си я получавате тогава.
Виж целия пост
# 162
Детето си има седалка до придружаващия. Седи си в нея, вързано с колана. Не е необходимо столче. Багаж му се полага базов 40 х 35 х 20 см. към билета. Ако решите може да му купите кабинен/с приорити/ или  голям. С количката може да го возите до стъбичката. Там я сгъвате и оставяте. На слизане си я прибирате от багажната  лента. Не съм сигурна, но май за 2 г. дете количката се заплаща 15 Е. Проверете в сайта и в чата, може и да е безплатна.

Благодаря!
Виж целия пост
# 163
Здравейте! Да попитам, че не ми е ясно с тези нови правила и декларации. След като имам сертификат за ваксина, трябва ли да правя и Ковид тест!? Какво да им дам на тези от летището - декларации, билет, документа за ваксината?
Виж целия пост
# 164
Здравейте! Да попитам, че не ми е ясно с тези нови правила и декларации. След като имам сертификат за ваксина, трябва ли да правя и Ковид тест!? Какво да им дам на тези от летището - декларации, билет, документа за ваксината?

Зависи в коя държава влизаш. Всяка си има свои претенции. Сертификат за ваксина Да, ако е международно утвърдения, иначе тест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия