Как да спрем стареенето на кожата? Открийте 120-годишната рецепта за младост на Eucerin

  • 15 918
  • 901
# 660
От мама - Да почиствам сутрин и вечер кожата на лицето си, да я хидратирам и пазя от вредните влияния на слънце, въздух и вода.
Аз - мама - Да използа иновативни качествени продукти.
Виж целия пост
# 661
Да пия много вода, да се храня здравословно и да ползвам качествена козметика!
Виж целия пост
# 662
Мама винаги ми е казвала колко важна е постоянната хидратация на кижата. Аз може би я научих да използва слънцезащита и през дните, в които на пръв поглед изглежда, че няма слънце, но реално UV-лъчите си проникват през атмосферата.
Виж целия пост
# 663
Най-ценния съвет от майка е може би:винаги да си махам грима преди лягане и никога да не си лягам с него а с добре почистена кожа!
Аз я уча да чете етикетите на кремовете. Не просто да пише,, против бръчки,,. Да чете хубаво и състава, да подбира кремовете, които са за нея, според типа кожа и възрастта.
Виж целия пост
# 664
От майка ми съм научила да си правя няколко домашни маски за лице, а също и за коса. Нея бих искала да я науча да се поддържа, както и преди, и да си почива повече.
Виж целия пост
# 665
Научих, че най-важното в грижата за лицето е почистването, а аз я научих да използва ампули за лице.
Виж целия пост
# 666
Чистота, това беше първото нещо, което научих за кожата. Бих искала да я науча да ползва по-качествена козметика.
Виж целия пост
# 667
Да си почиствам грима вечер задължително. Спазвам го.
Виж целия пост
# 668
Научих, че най-важното в грижата за кожата е почистването, а аз я уча да ползва слънцезащита.
Виж целия пост
# 669
да пия вода, да поддържам чиста кожата си
Виж целия пост
# 670
Благодаря на майка си,че ме научи да ползвам само високо качествени продукти и да ползвам даровете на природата- и плодове и зеленчуци, които хидратират най-добре.А за нея искам да се грижи за себе си- тя всякак е красива
Виж целия пост
# 671
Научих, че най-важната грижа е почистването и подбирането на козметиката според типа кожа.
Виж целия пост
# 672
Първите съвети получих от майка  си в тийнейджърска възраст е  да почиствам редовно кожата си, да не се опитвам сама да премахвам пъпки и черни точки от лицето си чрез изстискване и задължително да махам грима преди лягане.
Майка си няма на какво да я науча в това отношение, може би само това да си почива повече . Бих  искала дъщеря ми да се научи и да не забравя тези основни принципи за поддържането за чиста и хубава кожа.
Виж целия пост
# 673
Кой е най-ценният съвет/урок за грижа за кожата и красотата, който сте научили от майка си?
Да използвам домашни маски с продуктите от хладилника.
На какво бихте искали да научите самата нея?
Да си почива повече, тъй като това се отразява благотворно и на кожата, също.
Виж целия пост
# 674
Най-ценния съвет от майка ми е винаги да премахвам старателно грима си вечер и да почиствам кожата. Искам да науча майка си  да ползва ежедневно козметиката, която е предназначена за нея и да не я пропуска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия