



Тези кадри ми дават основание да си мисля, че нашето момче се подготвя упорито за следващата си продукция. Не може да бездейства,
Много скоро ще го видим на екран.














Крайно време е да се видя с него на живо, да взема автограф за темата и да го погушкам. 




Първо си помислих, че ти си си цитирала тук, поста си от ТТ (заради новината, че феновете му споделяли видеоклиповете..).. и че Цеце, след това се бъзика..
Ноо, като цъкнах в турския сайт .. гледам нашата Еми е там .. и линк към туита ти са сложили
А така къз.. прави им новините..
Вече най- вероятно, си под наблюдение..





Забравям за куфара, за ограничителните заповеди и хуквам по домашни пантофи и маркер в ръка към .. Босфора.
Ефехан повтаря "мама, мама", а аз цъкам с език и се чудя каква ще да е тази фурна, без нито едно петънце по нея.
Или никога до сега не е готвила в нея, или ползва "вълшебен" препарат за почистване. 









ЕМИ* поздрави от сърце,страхотна новина,





















Препоръчани теми