Гримиране - идеи и техники. Тема №81

  • 53 628
  • 733
# 420
YSL PC са чудесни червила! Но може би не съвсем оптимални под маска.
PS не съм пробвала матовата им формула, само сатенената.

PS Много съм стисната значи Grinning Скоро някой пусна в нови придобивки красиво червило на ШТ, хареса ми, погледнах му ревютата, погледнах му цената и с размах си купих 2 големи + 2 малки МАС. В крайна сметка похарчих повече пари, отколкото струваше оригиналното червило, но пък съм очарована колко готино ми стои МАС Retro, дори мама забеляза и изкоментира!
Виж целия пост
# 421
В това дъждовно време какво да прави човек, освен да се рови и чуди да вземе поредното червило с парфюм нищо че освен в офиса няма къде другаде да ги носи. 😁😁

Дами, как са череилата на Лоран Rouge Pur couture? Хвърлих им око и се чудя само на цвета...

Е, как да няма - на път за плод и зеленчука, например Satisfied Аз в момента и в офиса работя веднъж на няколко седмици, иначе вкъщи. Това не ми попречи за пазар на хранителни продукти в малък провинциален град да сложа ФДТ, руж, сенки, спирала и червило, разбира се Joy Това моето на леко изтрещяване мяза, но днес точно това направих Flushed
Иначе, на коментираното от предните страници, от периода около ЧП съм напред с 4 бази - метеоритите и златната на Герлен, хидратиращата с витамини на Боби Браун, бялата озаряваща на Кларанс, лимитираната палитра за очи на Герлен, новия ФДТ на ЕЛ и подновен L’Essentiel на Герлен, 2 червила на Мак, лимитираните Метеорити на перли, 1 база за очи, 5 спирали - 1 ЕЛ, 2 Боби Браун и 2 Герлен, плюс 1 база за мигли - те са подаръци, не съм купувала, защото и без това имам спирали за години напред ....
Виж целия пост
# 422
Аз вчера ходих с пълен грим до Джъмбо. Жалко само, че от маската можеха да се видят само сенките - ABH Carli Bybel.
Виж целия пост
# 423
А аз до кухнята. 😀
Шегувам се, но понякога ми идва музата за пълен грим и се гримирам за вкъщи, за настроение! 😊
Виж целия пост
# 424
И аз още не съм получила палитрите. Тирирам, пробва ли Пъмпкин? Ако да, дай отзиви.

Не съм, не съм. Даже и на ръка не съм ги суочнала. Прибрах ги в шкафчето и до там. Нещо въобще не ми се гримира и съв в състояние, в което при излизане слагам само малко ФДТ, сетинг пудра, оправям веждите, мацвам набързо глос/ червило и това е. Надявам се скоро да излезна от тази апатия, че не е много типична за мен.

esmeralda23, сефтосах го най- накрая Пъмпкина. Харесва ми. Наситени цветове, лесно се блендват, не ми се прашат. Близо 6 часа след нанасяне не са мръднали.
Виж целия пост
# 425
Дай снимка следващия път, ще се радвам да видя твой грим, не помня да си публикувала.
И моята Пъмпкин спайс дойде, но още не съм я сефтосала.
Затова пък пробвах Love in London на ВН козметикс - страхотна е! А пък струва смешни пари. На когото не му се дават 60 евро за Наташа глам, препоръчвам тази.
Виж целия пост
# 426
Esmeralda, гиздих се и аз за Джъмбо онзи ден. На второ четене почнах да се разбирам с палитрата на Hourglass.
Агент, да споделиш моля те за тия красоти дето ги показа в Нови придобивки, че се поблазних.
Аз пак изтъпях и забърсах още 2 красоти

Виж целия пост
# 427
Честити придобивки! Heart Eyes Много ме е яд, че изпуснах Сафари, ама така е, когато се самозаблуждавам и отричам, че нямам зависимост от Наташа Денона... Grinning
Виж целия пост
# 428
Пат няма милост. Пуснала е 30% на всички палитри.
Petrova, покажи се с придобивките преди Петров да те е изгонил 😂. И му прати поздрави от мен!
Аз си се гримирам смело и често, нямам търпение да започнат да пристигат нещата от Пат.
Агент, ти не допълни списъка с другите похождения от Бърбъри- ще те замолА да пробваш стика и да ми пишеш.
Аз се спрях официално, само утре ще отида да си купя някой доста по-тъмен ФДТ, може би пак Ърбан, защото в края на лятото изхвърлих бая.
Спирам с пазара за козметика и започвам за дрешки- да не е спам, ако някой има някоя жестока препоръка за бански и джиджан кафтан, моля да ми пише на лични- горещо ще го оценя (за дебели дупарки, никакви изрязани неща). И моля да качите идеи за грим за плажно парти. На първо четене, ще повторя този: https://youtu.be/qixLxTL2fj4
Виж целия пост
# 429
Утре, утре ще мажа Пат, че това синьо много ми говори. А Пат да си гледа работата, че Петров верно ще му писне!
Nia, ако все пак ме изгони, няма ли да ме побереш в единия куфар? Ще гледам детето Joy
Виж целия пост
# 430
Ти нещо реши, че съм се побъркала. Детето остава при баба, на почивка без. Теб те взимам веднага!
Виж целия пост
# 431
Има сделка! Отивам да вдигна един скандал! Joy
Виж целия пост
# 432
😂😂😂
Виж намалението, скандалът сам ще дойде.
Виж целия пост
# 433
Агент, да споделиш моля те за тия красоти дето ги показа в Нови придобивки, че се поблазних.
Kои, мило, червилата?

Агент, ти не допълни списъка с другите похождения от Бърбъри- ще те замолА да пробваш стика и да ми пишеш.
Аз и на теб съм ти купила стик, прекрасна, трябваше да ти е изненада, но дай ми адрес на лични, че Коледа ще мине и замине... 33 Honey Beige Grinning
Виж целия пост
# 434
Nia, с коя палитра мислиш да правиш грима на Клоуи Морело?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия