Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 436
  • 765
# 255
Pipi честита двойна радост и от мен макар и с малко закъснение.Да са ти живи и здрави и само да ви радват💖💖💖Ще се напаснете просто нямаме друг избор нито ние нито бебчетата😁.Аз имам малко перипетии на финала но се радвам,че хванахме проблема и се надявам след буквално няколко дни да си гушна мечтата живичък и здравичък.Едновременно нямам търпение и ме е страх😂😂.Успех и кураж на всички💖💖💖
Виж целия пост
# 256
Devilche не се отчайвай , стискам палци скоро да те сполети щастието и теб . При нас втория път нищо не беше станало Sad .
Орион много сладко приготвяй се сигурно вече е много интересна , наще хем само спят хем са ми толкова сладки като са будни 😅😍😍😍.

Анна благодаря , пожелавам ти всичко да мине като по вода . И не се страхувай аз така бях и да ти кажа в нас от 3ма човека само аз си ги оправям най бързо , а си мислех че ще ме е страх да ги гушна като са толкова малки , но е истина ,че майчиния инстинкт идва с раждането ❤❤❤❤❤❤
Виж целия пост
# 257
Orionche,благодаря ти 🙏🏼
Мина днес пункцията ми и съм сломена-от 8 фоликула само 4 яйцеклети 😓 явно до 5ти ден нищо няма да остане,предвид мъжкия ни фактор и предишен опит. За първи път ми се случва такъв провал. Според вас каква е причината-лоша стимулация,възраст или...нямам сили за повече опити-мисля,че това беше границата при мен 😭
Четири яйцеклетки, мъжки фактор, две ембриончета върнати на 3ти ден и ... едно прекрасно момченце 💙 Това е нашата история. Имай вяра ❤
Виж целия пост
# 258
Orionche,благодаря ти 🙏🏼
Мина днес пункцията ми и съм сломена-от 8 фоликула само 4 яйцеклети 😓 явно до 5ти ден нищо няма да остане,предвид мъжкия ни фактор и предишен опит. За първи път ми се случва такъв провал. Според вас каква е причината-лоша стимулация,възраст или...нямам сили за повече опити-мисля,че това беше границата при мен 😭
За причините можем само да предполагаме
важното е да не губиш вяра и да не се отказваш💖💖💖! При мен бяха 4 фоликула 3 яйцеклетки 2 се опладиха отгледаха ги до 5ти ден в ембриоскоп и до ден два чакам малкият боец😀.Не се отчайвай !!!При нас мъжкият фактор е мн.тежък използваха имси+макс освен това стимулацията ми започна 2 дни след като навърших 40г😉
Виж целия пост
# 259
Pipi, Честита Радост и от мен със закъснение! Живи и здрави да са ви и благословени ♥️
Виж целия пост
# 260
Jovannna, размечтах се ☺ И при мен се очертават 3 ембриончета засега и трансфер на 3ти ден. Охххх...дано 🙏🏼
Анна,страхотно!Чакаме да ни “запознаеш” с  малкото си чудо!

Благодаря ви за подкрепата,мамчета ♥♥♥
Виж целия пост
# 261
Decilche, и ние сме с мъжки фактор. От 9 яйцеклетки останаха само 2,които и не посмяхме да изчакаме до 5ти ден. Имаме си момиченце. 😊

От все сърце ти пожелавам успех! ❤
Виж целия пост
# 262
Avlito,много ти благодаря и на теб 🍀 днес имаме 3 оплодени,4тата е под въпрос,но ще настоявам да си ги сърнем в петък(на 3ти ден),т.к.почти всичките ни до сега спираха на 4ти ден.
Давате ми нови надежди и отново се усмихвам!
Здрави и щастливи да сте всички тук и нека рожбите ви носят радост и гордост всяка минутка!
Виж целия пост
# 263
Devilche, горе главата.
Стискам и аз палци ембрионите да се развиват добре и искрено ти пожелавам успешен трансфер.
Надявам се поне едно от тези ембриончета да е вашата рожба Heart
Виж целия пост
# 264
Здравейте, извинявам се, че влизам директно с въпрос, но има ли такива от вас, които са правили процедура (поради мъжки фактор) и са забременели - и ако да, моля кажете ми на кой ден са ви върнали ембриони - на 3-ти или на 5-ти?

Безкрайни благодарности Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Здравейте, извинявам се, че влизам директно с въпрос, но има ли такива от вас, които са правили процедура (поради мъжки фактор) и са забременели - и ако да, моля кажете ми на кой ден са ви върнали ембриони - на 3-ти или на 5-ти?

Безкрайни благодарности Simple Smile
Аз забременях с МФ, върнати 2 на 5 ден, но изгубих бремменоста в 5 седмица. Имаше много фактори да се случи, паднах, вит Д ми е в критичен минимум и т.н.
Виж целия пост
# 266
Нашият случай също е с МФ, аз съм бременна в момента в 18 г.с. след ЗЕТ на едно 5-дневно. То беше само IVF оплодено.
Виж целия пост
# 267
Здравейте, извинявам се, че влизам директно с въпрос, но има ли такива от вас, които са правили процедура (поради мъжки фактор) и са забременели - и ако да, моля кажете ми на кой ден са ви върнали ембриони - на 3-ти или на 5-ти?

Безкрайни благодарности Simple Smile

Ние сме с мъжки фактор и икси, върнаха ми на пети ден, в момента съм 39г.с.
Виж целия пост
# 268
По мой наблюдения с МФ връщат на 5 ден, в повечето случаи.
Виж целия пост
# 269
В клиниката, в която бях до сега, връщат най-често на 3-ти ден. Аз съм с неуспех , моя дружка се радва на здраво бебе, но при нас мъжкия фактор е тежък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия