Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 434
  • 765
# 270
При нас е МФ и то доста тежък.
Днес в 8:55 се роди и нашето чудо😁😁 Симеон.Тежи 3758гр. 54см.Цезарово с пълна упойка(така се наложи,но излязох много лесно и бързо от нея доволна съм).Стискам палци на всички мамчета които са още в очакване.💖💖🍀🍀
Виж целия пост
# 271
Анна, честито да ви е голямото момче! Велик да стане,здрав да расте и да е с голям късмет в живота 🍀 добре дошъл,Симеон 🥳🥳🥳
Виж целия пост
# 272
Честито Анна! Бъдете живи и здрави и скоро да си се радвате вкъщи!

Ние сме с МФ и имам два трансфера на 3 ден и две бременности след това.
Виж целия пост
# 273
Анна, Честита Рожбичка! Жив и здрав да ви е и много щастлив! Бързо възстановяване ♥️
Виж целия пост
# 274
Ехеее браво Анна, още една майка героиня на бойното поле! Да е жив и здрав Симеон, да ви е гордост, да изважда най-доброто от вас наяве, да имате много щастливи мигове и усмивки❤️❤️❤️😘
kalistea ние сме на по 33 с лош МФ, мн малко количество, лоша морфология. В момента съм бременна в 28 г.с. Стана от 3тия трансфер на един 5 дневен ембрион. Факт е че имах положителни тестове само, когато ми връщаха по 1 брой на 5ти ден. 1вия път имах + тест, но не се разви, беше БХ бременност, 2рия път два ембриона, кръгла нула, 3тия път стана. Просто теорията на моя Д-р е, че шанса с едничко е по-голям.
В тази връзка Devilche, ако всичко е наред, защо не върнете 1 или 2на свеж трансфер и не си замразите ако остане едно до 5ти ден, обсъждали ли сте такъв вариант?
Виж целия пост
# 275
При нас -тежък МФ. Два трансферирани ембриона на трети ден.Захванаха се и двата ,но единия спря да се развива.Другия е на две години. Успех на всички.
Виж целия пост
# 276
Devilche късмет от сърце ти пожелам ! Вярвай това е много важно ! 🍀❤🍀❤🤗

Ана честита рожба да е жив и здрав ! ❤💙🍀🍀🥳🎉🎉

Kalestia ние също сме с МФ ,  първи опит на 5 ден ги върнахме +тест но всичко приключи в 6с , 2 опит на 4 ден тотално отрицателен резултат , 3 опит успешен близнаци на 2 седмици вече 🤗❤🍀
Виж целия пост
# 277
Благодаря ви много,момичета 🍀
Аз съм на 41,мм е на 35-бяхме с тежък мъжки фактор. Морфология 2-3% и подвижност. След години добавки и по-здравословен намин на живот вече морфологията е 10%. Забременях от 2ро имси+макс в надежда от върнати 3 бластоциста,но бебето беше с тризомия 18.
За съжаление сега сме само с 3 ембриона (надявам днес да са си още 3) и няма смисъл при мен да връщаме по-малко или да чакам само 1 до ден 5. Тимева мн искаше даже двоен трансфер,но за огромно съжаление от 8те фоликула само 4я извадиха.
Ембрионите са върху мои кокултивирани ендометриални клетки и се надявам да се чувстват добре и като ми ги върнат днес бързо да ме познаят,харесат и 1чко поне да остане с мен 9 месеца 🙏🏼 🙏🏼
Големи кошмари изсънувах тази нощ,но дано не се сбъднат...
Виж целия пост
# 278
Започнахме инвотро заради тубарен фактор и перфектна спермограма. Само че, на последната спермограма за документите за фонда се оказахме с 0,5 % морфология, слаба подвижност, с две думи ужас. След 3 месеца на някакви витамини и бабини зъби, започнахме първи опит. 14 яйцеклетка, 9 оплодени,  3 върнахме на 3-ти ден. Близначки на 1 година.
Виж целия пост
# 279
Честит Симеон, Анна! Да е орисан с много късмет! Адаши са с моя син и съм, пристрастна Stuck Out Tongue Winking Eye.
Нашият мъжки фактор е в следствие на две автоимунни заболявания. Стартирахме с диагноза олигоастенотератозооспермия, с 1% морфология. След 9 месеца добавки стигнахме до 5% и подобряване на подвижността. Само количеството не се повлия, но за ИКСИ няма толкова значение.
Аз тогава бях на 37, успяхме при първия опит след трансфер на 3ти ден на два ембриона. За съжаление не останаха за замразяване, ама си имаме и ние един Симеон на 3 месеца.
Виж целия пост
# 280
Devilche Ще се помоля за теб днес, ей така да си най-спокойния и позитивен човек с най-гостоприемната матка и това да са твоите дечица дай Боже 🙏🙏🙏❤️


Благодаря ви много,момичета 🍀
Аз съм на 41,мм е на 35-бяхме с тежък мъжки фактор. Морфология 2-3% и подвижност. След години добавки и по-здравословен намин на живот вече морфологията е 10%. Забременях от 2ро имси+макс в надежда от върнати 3 бластоциста,но бебето беше с тризомия 18.
За съжаление сега сме само с 3 ембриона (надявам днес да са си още 3) и няма смисъл при мен да връщаме по-малко или да чакам само 1 до ден 5. Тимева мн искаше даже двоен трансфер,но за огромно съжаление от 8те фоликула само 4я извадиха.
Ембрионите са върху мои кокултивирани ендометриални клетки и се надявам да се чувстват добре и като ми ги върнат днес бързо да ме познаят,харесат и 1чко поне да остане с мен 9 месеца 🙏🏼 🙏🏼
Големи кошмари изсънувах тази нощ,но дано не се сбъднат...
Виж целия пост
# 281
Успех и от мен, Devilche.
Чакаме те с добри новини за ембрионите и трансфер, ако правилно си спомням за днес Hands Pray
Виж целия пост
# 282
Здравейте момичета на 26 год.  имам един спонтанен аборт на 20 г.с беше 07.07.2020 сега в момента съм в 18г.с с инвитро сме проблема е при мене не ми узряват яйцеклетките и не отделям овулация и в момента съм болница сряда сутринта ми изтекоха водите и сега съм на антиботик но проблема е че бебо няма много вода и крачето му е на вън и съм с
Габична инфекция и незнам до кога ще оздаржи бебо не искам и това да го загубя  след като мини инфекцията щели да ме шият и да ми доливат вода но дали ще издаржи един господ знае дай боже всичко бъде наред просто нямам думи не съм на себеси
Виж целия пост
# 283
    Kremena
, казаха ли ти причината за преждевременното изтичане на водите? Не съм чувала за доливане на води, но може би заради шока не си разбрала добре какво са ти обяснили. Надявам се да не е изтекло цялото количество и да е останало, тогава е възможно да се възстанови. При всички положения ти стискам палци положението да се закрепи и бебчето да издържи още достатъчно седмици, докато се развие. В коя болница си? Какви прогнози дават докторите?
Виж целия пост
# 284
Как така крачето му е навън? Какво е това доливаме на води? Какви глупости са ти наговорили в болницата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия