Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 436
  • 765
# 345
Веднага се включвам - аз бях без абсолютно никакви симптоми. Беше ми малко отпаднало, но по-скоро от адското притеснение, дали чудото ще стане.
Виж целия пост
# 346
Благодаря за отговорите! Утре съм на преглед и със сигурност ще разбера какво се случва...стискайте палци 🙃
Виж целия пост
# 347
Момичета някоя група за новородени където мога да задавам въпроси да ми кажете?

TheSunny късмет ! 🍀❤🍀❤🍀
Виж целия пост
# 348
Пипи, в тази тема пишат момичета които вече са родили. Някои са инвитро, някои не - https://www.bg-mamma.com/?topic=1275761.msg42212596#msg42212596
Другото е в отчетните теми за твоят месец.
Виж целия пост
# 349
Пипи, в тази тема пишат момичета които вече са родили. Някои са инвитро, някои не - https://www.bg-mamma.com/?topic=1275761.msg42212596#msg42212596
Другото е в отчетните теми за твоят месец.
Благодаря миличка !🍀🤗
Виж целия пост
# 350
Момичета, днес станах мама за втори път на прекрасната Елена - 3500 и 51см. Пожелавам ви много скоро и вие да гушнете малки вързопчета!
Виж целия пост
# 351
Добре дошла малка Елена! Да сте много здрави и щастливи всички!  Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 352
Суджуче честито бебче. Много да ви радва, бъдете щастливи.
Виж целия пост
# 353
Честата да  е Елена
Виж целия пост
# 354
Жива и здрава да ви е и благословена 😘
Виж целия пост
# 355
Да бъде жива и здрава и много да радва мама о тати ! Бързо възстановяване на мама 🍀❤🍀❤
Виж целия пост
# 356
Честити да сте! Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 357
Честитоооо Суджуче ❤️❤️❤️
Да сте живи и здрави с малката хубава Елена, спокойствие, бързо да си се възстановиш и да забравиш дискомфорта. Да е мила и добричка и да ти дава възможност за поспиване 😉🤗

 
Момичета, днес станах мама за втори път на прекрасната Елена - 3500 и 51см. Пожелавам ви много скоро и вие да гушнете малки вързопчета!
Виж целия пост
# 358
Привет, искам да ви попитам гърдите боляха ли ви и ако да кога спряха да болят. При мен са видимо доста уголемени, но на моменти почнаха да не ме болят, на моменти ме болят и съм малко притеснена дали е нормално. Някой в подобна ситуация?
Виж целия пост
# 359
Честита рожба Суджуче...винаги да носи радост и щастие.
Моят първи преглед днес приключи с двойно щастие, което изобщо не очаквах, но сме много щастливи...сега не знам как ще изтърпя двете седмици до следващия преглед🤗🥰😁
Успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия