Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 435
  • 765
# 360
Момичета, днес станах мама за втори път на прекрасната Елена - 3500 и 51см. Пожелавам ви много скоро и вие да гушнете малки вързопчета!
Честито ❤️
А аз да си кажа ,че може тихичко да се запиша тук.На ден 8 след ЗЕТ ето го моя резултат.

Имам леки болки и зацапване затова и избързах с теста.Ама вече няма мърдане,тоя път бебето ще се роди!
Виж целия пост
# 361
Елиииии, чудесно. Направо страхотно.
Честито и лека бременност. Чакаме го с нетърпение това бебе Kissing Heart
Виж целия пост
# 362
Момичета, пожелавам ви успешна и лека бременност и пухкави бебчета накрая:) Аз също бях изненадана, когато разбрах, че бебчетата са 2, но сега вече си се гледаме вкъщи и не си представям да беше по друг начин:)
Виж целия пост
# 363
Ехаа, тези дни валят положителни тестове и бебета. Честито на всички новородени, да са здрави и да радват мама и тате. А на бременните, тихичко честито и да гушнат след 9 месеца най-желаните и чакани бебоци.
Виж целия пост
# 364
Елислава честито! Толкова се радвам за резултата ти! Хайде до края да износиш едно хубаво и здраво бебче! Hands Pray
Виж целия пост
# 365
Момичета, днес станах мама за втори път на прекрасната Елена - 3500 и 51см. Пожелавам ви много скоро и вие да гушнете малки вързопчета!
Добре дошла Елена!Нека да е най-щастливото бебче и само да ви радва.Бързо възстановяване и на мама.💖
Виж целия пост
# 366
Здравейте, тихичко да се запиша при Вас.
Трансфер на 25.01 на 3 тридневни снежинки.
11 ден ЧХГ 326
13 ден 707
16 ден 1822
Още не мога да го осъзная 🤗
Виж целия пост
# 367
Честито Yana, лека и безпроблемна бременност Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 368
Здравейте, тихичко да се запиша при Вас.
Трансфер на 25.01 на 3 тридневни снежинки.
11 ден ЧХГ 326
13 ден 707
16 ден 1822
Още не мога да го осъзная 🤗
Честито и до финал!😁Да си призная аз не можах до го осъзная докато не го гушнах за пръв път🤣🤣!!Дори и сега имам чувството,че съм в някакъв щастлив филм от време на време 🤪
Виж целия пост
# 369
Анна, чувствам се по абсолютно същия начин. Пожелавам на всяка една да изпита тези емоции. Уникално е Heart
Виж целия пост
# 370
Здравейте момичета
Записвам се и ас при вас
Желая на всички ви лека и безпроблемна бременност
След положителен ЧХГ на 10.02 бях на преглед, видяхме точицата, за щастие е на правилното място вътрематочно,док ми каза че е рано и на 17ти да отида за втори преглед. Да ви попитам нормално ли е да имам чести пробождания като предърпване  в областа на яйчниците? До прегледа ми е малко притеснено като чета при някои как преключват нещата за съжаление и до тогава с тези симптоми ми е притеснено да не се случи нещо
Виж целия пост
# 371
Честито, Сияйна! С теб сме заедно, моят първи преглед беше на 09.02. Да ти кажа чувствам се по абсолютно същия начин като теб....преди тази имам 2 бремености, за които на втория преглед получавам лошата новина.
Не знам как ще дочакам 23.02, но този път се ангажирам с работа, за да минава по-бързо времето.
Успех!🍀
Виж целия пост
# 372
Честито, Сияйна! С теб сме заедно, моят първи преглед беше на 09.02. Да ти кажа чувствам се по абсолютно същия начин като теб....преди тази имам 2 бремености, за които на втория преглед получавам лошата новина.
Не знам как ще дочакам 23.02, но този път се ангажирам с работа, за да минава по-бързо времето.
Успех!🍀
Благодаря ви
На мен ми е първи път и затова се тревожа..
Като чета за загубите при момчетата не си обяснявам как се случва след като в началото всичко е ОК.
Ас гледам да лежа и да не върша нищо само и само да не се случи нещо😟😟😟
А вас защо ви викат чак след две седмици по принцип така ли е??
Док не ми каза че има проблем🤔🤔
Виж целия пост
# 373
Това, че за някои от нас пътя е бил малко по-дълъг и трънлив далеч не означава, че за всички е така. Понякога просто няма причина и аз си го обеснявам с това, че явно не  е било времето да се случи.
Знам, че е трудно и е лесно да се каже, но опитай да се разведриш и да повярваш в щастието си 🤗🤩
При едно от поредните ми чакания пред кабинета на док веднъж говорих с една жена, на която разказах за страховете си от предстоящия преглед и тя ми каза: "не се страхувай, как ще се развият нещата вече е решено, просто се наслаждавай на добрите моменти и не забравяй да живееш при лошите!"
Когато ми е трудно винаги си повтарям това...горе главата, мечтай за бъдещото бебче, за да знае, че е искано и всичко ще е наред 🌷🍀🏵
Виж целия пост
# 374
Честито, Сияйна! С теб сме заедно, моят първи преглед беше на 09.02. Да ти кажа чувствам се по абсолютно същия начин като теб....преди тази имам 2 бремености, за които на втория преглед получавам лошата новина.
Не знам как ще дочакам 23.02, но този път се ангажирам с работа, за да минава по-бързо времето.
Успех!🍀
Благодаря ви
На мен ми е първи път и затова се тревожа..
Като чета за загубите при момчетата не си обяснявам как се случва след като в началото всичко е ОК.
Ас гледам да лежа и да не върша нищо само и само да не се случи нещо😟😟😟
А вас защо ви викат чак след две седмици по принцип така ли е??
Док не ми каза че има проблем🤔🤔

По принцип до 12 г.с си е критично. И аз съм получавала лоша новина на втория преглед когато обикновено трябва да чуете сърчице. При спонтанните бременности също това са най-критичните седмици. И трудно някой може да ти обясни какво и къде се е объркало.
Ще ти е притеснено от преглед до преглед до раждането. Мисли позитивно,всичко ще е наред. 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия