🐑Фермата сезон 6 Тема 10 /08.11-15.11/

  • 86 757
  • 2 471
# 210
Ех, тая Камелия как можа да дойде отвън  и да им развали комплекта...Не е приятелско, значи...
Направо.
Калоян фермер ... Пу....
Виж целия пост
# 211
И целия този турски цирк за кого?!? За един гол охлюв! Язък им за бюджета и сценаристите.

Айде стига.
Виж целия пост
# 212
Интервюто във фермата на сестра му беше супер смотано. Тази мома не само, че задаваше супер тъпи въпроси, ами и не изчакваше хората да си довършат. Пфу! Радвам се, че и тук и във ФБ повечето хора са разбрали каква душичка е Анго. Жалко, че напусна толкова рано. Дана, знаеш ли дали той има ФБ?

Да, аз му го направих 😄.
Ангел Тенев напишете и ще ви излезе.
Виж целия пост
# 213
Ама наистина не се издържа Дайчето.Чак реве б.......си
Виж целия пост
# 214
Интервюто във фермата на сестра му беше супер смотано. Тази мома не само, че задаваше супер тъпи въпроси, ами и не изчакваше хората да си довършат. Пфу! Радвам се, че и тук и във ФБ повечето хора са разбрали каква душичка е Анго. Жалко, че напусна толкова рано. Дана, знаеш ли дали той има ФБ?

Да, аз му го направих 😄.
Ангел Тенев напишете и ще ви излезе.
Видях го, но изглежда фалшив:stuck_out_tongue_winking_eye:
Виж целия пост
# 215
НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, че пак го избраха 😡😡😡 Не им ли стига на акъла, че Джепето пак ще е опазен. Егаси! Толкова ли ги кефи да са командорени от двамата.

П.д. командорени, не командировани, спел чек 🤣
Виж целия пост
# 216
НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, че пак го избраха 😡😡😡 Не им ли стига на акъла, че Джепето пак ще е опазен. Егаси! Толкова ли ги кефи да са командировани от двамата.
Стадо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 217
Кои гласуваха за чичо Митко, че изтървах?
Виж целия пост
# 218
Интервюто във фермата на сестра му беше супер смотано. Тази мома не само, че задаваше супер тъпи въпроси, ами и не изчакваше хората да си довършат. Пфу! Радвам се, че и тук и във ФБ повечето хора са разбрали каква душичка е Анго. Жалко, че напусна толкова рано. Дана, знаеш ли дали той има ФБ?

Да, аз му го направих 😄.
Ангел Тенев напишете и ще ви излезе.
Не може да се следва:(
Виж целия пост
# 219
НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, че пак го избраха 😡😡😡 Не им ли стига на акъла, че Джепето пак ще е опазен. Егаси! Толкова ли ги кефи да са командировани от двамата.
Джепето не е опазен. Да, няма да е първи дуелист, но ако е мъжки дуела може да го извикват като втори.
Виж целия пост
# 220
Като гледам, и най-после ще се скарат за храна Joy Иван беше повече от изненадан
Виж целия пост
# 221
О, чудесно, ниска ставка и без готвенето в баките! Да си ядат краката тази седмица, най- после да усетят немотия.
Виж целия пост
# 222
Даяна е луда по Данчо защо не хване да каже нещата ясно и да спре с театрото. Прилича на жена с психични отклонения с това поведение.....

Надя е много долна. Какво толко е казала Даяна? Ми долно е и да мразиш собствения си пол в червата.....гняс.
Виж целия пост
# 223
Млекарката хвърля отрова пак. 😁
Виж целия пост
# 224
Казах аз, че няма да се предложи Надка за фермер, ама не вярвате.
Калоян обаче ще направи мъжки дуел, вече съм почти сигурна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия