Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 47/

  • 31 056
  • 746
# 375
Мисля, че въобще не си разбрала поста ми / постовете ми за Селин правилно. Simple Smile Да, съжалявам я и има за какво. Доста добре го обясних в предишните ми коментари. Но също така споделих, че ме дразни и не приемам поведението й, само че имам надежда за нея. Не знам къде си прочела, че я харесвам. Не мога да тълкувам нищо. Защото не съм нито героинята Селин, нито сценаристката Айше. Сравних определена житейска ситуация при мен с историята на Селин, Ферит и Серкан. Затова се припознах. Но не разбирам какво точно искаш да анализирам, честно казано. Wink
Е, какво стана сега?? Така рязко обърнаха нещата. Нали искахме действие, динамика. На́ ни сега действие! Dizzy Face Както истината си кротуваше 5 епизода и си гадаехме кой ще каже на Еда, така и никоя от нас не очакваше Еда да научи по този начин. Дано Айше да ни изненада! Крайно време беше Еда да научи истината и да гледаме някакво развитие, ама... ако сега Еда зацикли и обвини Серкан, ако гледаме отново страдащи ГГ... не знам. Няма да съм доволна. Обаче нямам търпение да видя какво ще става другата сряда. Дано само това не е краят на епизода и трябва да чакаме още една седмица за развръзка. Frowning Ако съдим по логиката на фраговете досега, този го класирам като лош, значи другият ще е хубав. Което значи, че ще ни покажат кадри от “мократа” сцена и ние да си преценяваме какво ни очаква. Колко романтика, колко драма. И какъв ще е финалът. Аз съм доволна. Само Селин яко ме подразни. Не разбирам откъде се взе, защо държи сметка и тон на Серкан?!
нали я съжаляваше,харесваше и цял пост отдели за нея дори малко се и припозна в нея.....сега би трябвало и да ни анализираш и тази нейна постъпка ....а и от кога една пиарка се занимава с нещо,което никога не е било обсъждано пред нея...нито е архитет нито нищо.....и като каква държи сметка на Серкан....
Виж целия пост
# 376
Изгледах 10мпъти фрага, Еда е.
Интересно ми е какво ще става за да стигнат под душа, но Серкан за първи път ще се пречупи. И аха да подаде и Селин ще развали всичко.
Предполагам серията ще се върти около новото "Винаги ще бъда влюбен само в теб",  въпросите на Еда защо тогава я е напуснал. И точно кога постигнат що годе примирие Селин ще развали всичко.
След тези думи на Селин не вярвам Еда лесно да прости на Серкан. Ако до преди това имаше шанс да я убеди, сега Еда ще чуе от Селин" Знам за лъжите ти", какво може да си помисли Еда... Пфу значи...
Ако това е лошият фраг надявам се другия да е по-оптимистично. Или поне да покаже от моментите преди душа...
Виж целия пост
# 377
Тракаме си клавиатурите, вълнуваме се, а все пак това е дизи, с една дума очаквай неочакваното.
Виж целия пост
# 378
ОЛМАЗ БЕ😒🤬Еда е
Виж целия пост
# 379
Момичета, всички до една, няма да изброявам поименно МНОГО ВИ ОБИЧАМ!!!! С разследванията, със сълзите от смях които предизвиквате, със споделената любов към нашия сериал, с пламенната защита на Серкан или Еда, с вярата си в доброто и в споделената "омраза" към Селин. Доставяте ми такава емоция и наслада, че макар и виртуално да Ви познавам и общувам с Вас  БЛАГОДАРЯ!!!!
Виж целия пост
# 380
Нали се сещате, че при този рейтинг на ръба, ако стене нещо, което верният фен не одобрява и не е съгласен са ЧАО, няма как дори да си помислим, че въпросната част от сцена са Серкан и Селин, а не Серкан и Еда. Няма да си напишат смъртната присъда... така, че се успокойте ЕДА е ..., а Селин да отива на село да копае градинката, че за никакъв ПР не става .. Simple Smile
Ето затова съм фен  на Туитър ... ние тук сме за Еда и Серкан и наследника
А това е от официалния профил на Айше

(Bölümdeki sualtı #edser  sahnesinin süresi 3 saniyedir. Ayrıca daha önce de söylediğim gibi öpücük sahnesini asla alamayacaksınız Sunglasses)
Виж целия пост
# 381
То очакваме неочакваното, ама досега героите си действат много последователно. Селин винаги първо действа/говори, после мисли. Ето пак.
Та затова се надявам че Серкан няма да свърши подобна глупост. Не е в негов стил, той умира за Еда. Няма как да целува друга, мислейки че е Еда. Той дори и когато бълнувале с високата температура не загуби ориентация кой стои до него (вярно че все пак Еда беше)... Колко пиян трябва да е, за да не осъзнава кого целува.. Не е сериозно... Образът му ще олекне... Тц, не давам. Моето момче не прави така
Виж целия пост
# 382
ЕДА+СЕРКАН Heart

Моля ви се избийте си всякакви други мисли, не зависимо от къде са дошли, че обърквате и мен Stuck Out Tongue Winking Eye
П.С.
Лаптопа го свързах за плазмата, намалих резолюцията, на забавен каданс - ЕДА е Simple Smile
Ако не - в сряда - без мен ....
Виж целия пост
# 383
Е, защо не ми вярвате, че е Селин. Ето чиста снимка, хубав ъгъл - всичко се вижда ясно и точно 😂😂😂 от нерви на това ме изби
Иначе сериозно - не един път сме били свидетели на такива моменти и лично не смятам, че не им е минавало през ума. Ама дано всичко е заблуда. Аз докато не видя цялата ситуация ще си стоя нащрек 🤔
mi_si работата е съвсем първата сцена, там е зора 😂
Виж целия пост
# 384
Имаме нужда малко да разтоварим след тази Селин
Виж целия пост
# 385
Аз продължавам с разследването. Бърз колаж от мен с цел да разпознаем профила. Joy Ползвала съм точно скрийшота от първата секунда на фрага. Wink

Аз продължавам да мисля рационално и вярвам, че е Еда. Не може да развалят всичко със Селин. Наистина ще си подпишат смъртната присъда. И, ако може -  да не виждаме пиян Серкан. Някак си не му отива на Робо. Не мога да си го представя. Ама хайде, няма отсега да отричам всичко. Ще гледам в сряда и после ще разсъждавам. Simple Smile

Чакайте малко, редактирам се, защото получих поредното просветление - няма как да е Селин, защото кога сме виждали Селин, облечена толкова “обикновено”?! С бяла риза. Изчистена. Ако беше Селин, на ръкавите щеше да има пера или щяха да са в стил Лейди Гага, нещо подобно:
Виж целия пост
# 386
Бърборанке, ако алкохола ще го накара да се пречупи и да си каже пред Еда че никога не е имал и намерението да я забравя, да пие колкото му душа иска. Все пак после си казва че помни. Няма всеки път да го разболяват я, за да се сети че трябва да каже нещо важно. То и погледнато, като е болен, после по-малко помни...
И какво, тъкмо ще ги сдобрят и пак ще ги разделят заради тайната. Щото на Еда (колкото и да е широко скроена) ще ѝ трябва време да асимилира всичко, да го приеме, да реши че все пак си го обича. А през това време ще гледаме един наистина търчащ и по петите Серкан.
И ако да планирани само 25 серии това пасва идеално - 19 се сдобрява, 20 - Еда разбира всичко, 21-22 се събират.. Малко щастливи заедно. Ся що ми се завъртя пак въпроса за финала не знам..
Но обявявам карантина - поне 24 часа да не се споменава името на Селин..
Виж целия пост
# 387
Аз предлагам по-радикални мерки. Карантина! И 24 часа да не се споменават думите “рейтинг”, “финал” и името Селин. Joy
Бърборанке, ако алкохола ще го накара да се пречупи и да си каже пред Еда че никога не е имал и намерението да я забравя, да пие колкото му душа иска. Все пак после си казва че помни. Няма всеки път да го разболяват я, за да се сети че трябва да каже нещо важно. То и погледнато, като е болен, после по-малко помни...
И какво, тъкмо ще ги сдобрят и пак ще ги разделят заради тайната. Щото на Еда (колкото и да е широко скроена) ще ѝ трябва време да асимилира всичко, да го приеме, да реши че все пак си го обича. А през това време ще гледаме един наистина търчащ и по петите Серкан.
И ако да планирани само 25 серии това пасва идеално - 19 се сдобрява, 20 - Еда разбира всичко, 21-22 се събират.. Малко щастливи заедно. Ся що ми се завъртя пак въпроса за финала не знам..
Но обявявам карантина - поне 24 часа да не се споменава името на Селин..
Виж целия пост
# 388
Фрагът с бг. суб:
https://ok.ru/video/2141161261687
Виж целия пост
# 389
Аз приемам карантината на Алекс и Бърборанка😶
Редактирах се, че докато пиша и Бърборанка е дала предложение😇
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия