Нека! Само да е с по-хубаво съдържание, че днес много яд и черни мисли ни налегнаха. Казвам “дайте по-ведро” и отивам да си взема един душ, не студен, такъв стоплящ като на нашите. Да отмие лошите мисли, да ме зареди с хубави и се връщам обратно, нахлузила три чифта розови очила. Дотогава пазете карантината и някаква хубава новина чакам. Тези нашите пак са много тихи. Време е да ни разсмеят с някое весело клипче, че имаме нужда!
Разбира се, че не се получи добре за Еда и Селин е най-неподходящият човек, от когото можеше да научи, но Селин не знаеше, че Еда е там. Колкото и да ни е антипатична, всъщност Селин ще изиграе ролята на катализатор, иначе действието ще се върти на едно място като хамстер в клетка.
:plus1


:plus1


Па да видим дали ще позная... Еда за пореден път се опитва да разбере истината, объркана от разминаването между думите и поведението на Серкан... Пристига фурията Селин и се налага Еда да чуе истината от нея.. Еда се разгневява, тръгва си... Серкан, в пристъп на отчаяние и мъка, се напива... Еда, размишлявайки след това и започвайки да подрежда пъзела логично, а не емоционално, размисля и започва да търси Серкан, за да чуе неговата истина и неговата гледна точка... Намира го пиян и го отмъква някъде, за да му помогне да преодолее махмурлука си... и така го отвежда под душа, където.... спирам... оставям всичко на вашето въображение....
- благодарско й за преводите и всеотдайността всеки път - превела това, което чула, видяла и разбрала с нейни думи. Същото е и с девойката, която е правила фрагмана със субтитри. Смисъла в превода е запазен. Не го правят роботи за да е стандарт, а хора, хора...
ще ме уморите от смях 
Препоръчани теми