Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 47/

  • 31 056
  • 746
# 390
Бърборанке, предложението ри в чудесно! Подкрепям го с две ръце и без това днес тези думи бяха най-обсъжданите 🤦‍♀️
Виж целия пост
# 391
Така, както върви, тази тема очаквам да я изпишем преди епизода другата сряда. Grinning Нека! Само да е с по-хубаво съдържание, че днес много яд и черни мисли ни налегнаха. Казвам “дайте по-ведро” и отивам да си взема един душ, не студен, такъв стоплящ като на нашите. Да отмие лошите мисли, да ме зареди с хубави и се връщам обратно, нахлузила три чифта розови очила. Дотогава пазете карантината и някаква хубава новина чакам. Тези нашите пак са много тихи. Време е да ни разсмеят с някое весело клипче, че имаме нужда! Heart
Виж целия пост
# 392
Целете ме с домати, но мен в случая Селин не ме дразни, защото най-накрая Серкан ще бъде принуден да изплюе камъчето за родителите на Еда и сега вече, каквото сабя покаже. Спомнете си само колко време чакахме този момент Kissing Разбира се, че не се получи добре за Еда и Селин е най-неподходящият човек, от когото можеше да научи, но Селин не знаеше, че Еда е там. Колкото и да ни е антипатична, всъщност Селин ще изиграе ролята на катализатор, иначе действието ще се върти на едно място като хамстер в клетка.

По-интересното е Селин от къде ще разбере истината и дали това няма да е някакъв план на Ефе, например Rolling Eyes
Виж целия пост
# 393
:Карантината я приемам с две ръце!
Hands Clap :plus1

Дайте да разнищим, как са стигнали до душа!
На мен това ми е по-належащо!!!! Smirk
Виж целия пост
# 394
Влизам в карантината на Бърборанка, само да добавя, че Арабите са си на мнение, че е Еда

гарантират на 100 % ..., а те досега много рядко бъркат
А това е от феновете
Виж целия пост
# 395
. И, ако може -  да не виждаме пиян Серкан. Някак си не му отива на Робо. Не мога да си го представя. Ама хайде, няма отсега да отричам всичко. Ще гледам в сряда и после ще разсъждавам. Simple Smile



Аааа, сакън... Всичко му отива на него... Па нека и него малко поразчупят... Стига само Еда се е напивала... Малко допълнително опиянение не му е излишно на Серканчик... Ин вино веритас, както казали хората... Нека и Серкан да попадне в такава необичайна за него ситуация, гледа ми се такова нещо... Нека каже някои слова, дето иначе му е трудно да изрече. И понеже е човек, който си държи на думите, се възхищавам на Серкан, че не се крие зад воала на алкохолното опиянение/ако има такова/ и не отрича пред Еда, че не мисли и не вярва в това, което е изрекъл ...Всъщност фрагът показва според мен деня след евентуалното признание на Серкан /дали в трезво или нетрезво състояние/ - че и наяве, и насън, въпреки всичко и всички, сега и в бъдеще - винаги ще я обича...
Виж целия пост
# 396
Съгласявам се с карантината !
Видях фрага с бг субтитри и за първи път се издразних , че не е направено , така както Алекс....
Виж целия пост
# 397
:Карантината я приемам с две ръце!
Hands Clap :plus1

Дайте да разнищим, как са стигнали до душа!
На мен това ми е по-належащо!!!! Smirk

След една евентуална пиянска вечер на Серкан, примерно... За охлаждане на пиянските страсти и емоциите... Или пък за изтрезняване... Знае ли човек?!
Виж целия пост
# 398
Хронология:
Снощи: На лайфа - Серкан, Еда и Селин - в апартамента на Серкан
Днес: Преди обяд - Еда и Айдън - имението
Днес: Серкан и Еда - снимки в хотел  Fuat Paşa Yalisi
Късен следобед - Серкан, Селфи, Айдън - имението Болат
Ако някой се сеща нещо да допълним ...
Виж целия пост
# 399
Момичета , макар в момента да съм на лечение при Чудо докторите , вие ме побъркахте с тези съмнения с коя е под душа Серкан . Аз виждам и двете , първо Селин , после Еда . ДАНО не съм права , но ще умра от яд , ако Серкан целува Селин , защото я мисли за Еда . И това е клише .Дано Айшето ни го спести Unamused
Пак повтарям , дано е само Еда с него ,че това куцото пиле много го съжалявам , ама ще и оскубя перушината Satisfied
Да добавя - аз се радвам ,че Селин без да си иска каза за родителите на Еда . Айде стига тайни и загадки .
Виж целия пост
# 400
Тази вечер съм много активна, но ще се поспра малко след този пост...  Моята логика на събитията, че да изпреваря ребуса на Айше... Smirk Па да видим дали ще позная... Еда за пореден път се опитва да разбере истината, объркана от разминаването между думите и поведението на Серкан... Пристига фурията Селин и се налага Еда да чуе истината от нея.. Еда се разгневява, тръгва си... Серкан, в пристъп на отчаяние и мъка, се напива... Еда, размишлявайки след това и започвайки да подрежда пъзела логично, а не емоционално, размисля и започва да търси Серкан, за да чуе неговата истина и неговата гледна точка... Намира го  пиян и го отмъква някъде,  за да му помогне да преодолее махмурлука си... и така го отвежда под душа, където.... спирам... оставям всичко на вашето въображение....

П.П. Много банален сценарий, нали?! Дано Айшето ни е подготвила нещо по-необичайно и по-неочаквано... Hands Point Up
Виж целия пост
# 401
Видях фрага с бг субтитри и за първи път се издразних , че не е направено , така както Алекс....

Е, хубава работа!
Някой се е постарал, превел, играл си сложил субтитри и после дразни... Това не е математика и преписване на цифри и знаци. Това е превод. Едни хора имат един изказ, други друг.
Алекс Heart Eyes - благодарско й за преводите и всеотдайността всеки път  - превела това, което чула, видяла и разбрала с нейни думи. Същото е и с девойката, която е правила фрагмана със субтитри. Смисъла в превода е запазен. Не го правят роботи за да е стандарт, а хора, хора...

Виж целия пост
# 402
Знаете, обичам да се разхождам из коментарите в YouTube. И ви нося някои от днешния фрагман.

Тръгнал си е, защото се е страхувал че ще види как тя го изоставя. Вместо вероятността да не я види никога повеч, е избрал да се разделят, но пак да е близо до нея.
*************
Много обичам признанията на Серкан. Например.
Не казва "Обичам те", а казва "Влюбен съм до лудост в теб."
Или
Не казва " Все още те обичам", а казва "Влюбен съм в теб и винаги ще бъда влюбен"
Как да не го харесаш...
**************
Еда: Разкажи ми, разкажи..
Зрителя: Да, хайде вече разкажи ѝ, та всички да се отървем от тази тайна...
*********
Серкан:  Еда, трябва да ти разкажа нещо.
Зрителите: Слава Богу, доживяхме...
**********
Виж целия пост
# 403
mi_si, аз мисля че в този хотел имаше снимка на Еда и Айдан, то не че много им познавам местата, ама двете са с girl gang надписи на бузките и снимката е качена май на инста на Неслихан (или е била на стори).
mury9,  моят сценарий е по-банален: Серкан ще бъде притеснен за нещо и пак ще се разболее, Еда ще трябва да му смъкне температурата и това с душа е много удачен вариант за романтичен сериал, нали така, и от горещата вода Серкан ще започне да и обяснява колко я обича. А на другия ден Еда ще поиска обяснение защо хем твърди, че я обича, хем я отблъсква. И той аха да разкаже всичко влиза онази, която не бива да се назовава и съсипва всичко. После чакаме още цяла седмица, и хабим клавиатури и нерви в догадки какво ни е приготвила Айше.
Виж целия пост
# 404
Онази, която не бива да се назовава Joy ще ме уморите от смях Joy
Според мен Еда ще се отдръпне , следкато разбере цялата истина ,  това е нормална реакция  , може би ден-два докато асимилира  нещата,  а може и да  има времеви скок , който аз не искам и се надявам да няма! При всички положения, дори да са разделени,  поне и двамата ще знаят защо и това ще бъде осъзнат избор и на двамата! Сега в момента ситуацията наистина е неприятна , защото на Еда не й беше даден избор , е  , скоро ще го има, да видим какво ще реши Blush
Селин според мен ще научи от Айдан , Алптекин или Енгин  , никой друг не знае  , може и да послуша някой разговор случайно. Ефе може да знае за инцидента   , но няма как да е сигурен , че и Серкан знае Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия