

), без да споменавам второстепенната героиня, всеобщ дразнител си позволявам само да отбележа следното: достатъчно е човек да прочете внимателно и да вникне задълбочено в написаното от всяка от вас, за да стигне до логичния извод! А той е само един поне според мен, че не трябва да има нито един изненадан от резултатите от епизода снощи! Толкова пъти в постовете ви се срещат думи като "омръзна ни", "писна ми от", "стига вече", "олмаз" и т.н., че вероятността и на турския зрител да му е омръзнало и писнало вече от някой или от нещо в сериала е най-логичното обяснение! Преди няколко епизода още написах, че Айше Кутлу и екип трябва сериозно да обмислят действията в епизодите и да вкарат развитие на събитията, очаквани от зрителите (в Турция и извън нея!). Но, за съжаление Айше Кутлу не чете нито нашата тема, нито тези на милионите фенове на сериала по света! И все пак се надявам да видим още следващия епизод развитие!
Налбантова, евала! Това е въпросът на деня, на вечерта, на седмицата, на месеца, на годината, на сериала евър. Ще си го помня винаги и ще си се смея!!! Много прегръдки за теб, върна ми се доброто настроение.


сладуранки такива
, я , я си признай 

ама досега Енгин не се е показал като клюкар
Препоръчани теми