Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 47/

  • 31 057
  • 746
# 405
На Серкан с такава приятелка от детството като Селин до гроб няма да му трябват врагове.
Дори Пилето нищо да не каже в момента Еда вече знае, че има нещо свързано с нейното семейство и няма да остави работата докато не разбере.
Дано не се гръмне да се ожени за Ефе или някой студент.
Виж целия пост
# 406
Серкан:  Еда, трябва да ти разкажа нещо.
Зрителите: Слава Богу, доживяхме...
**********
Ааа, доживяхме ама таратанки 😂. Аз смятам, че така ще свърши серията в сряда. Аха да каже и идва, както казва Blue`, онази... И когато очите и ушите са ни отворени на 100 - леглата на Фокс 😒
Преди малко се говореше за етапите на фрага и кое кога ще е.
Еда се тръшка в леглото с пижама, после перото от китарата, но е с друга облечена.
Вероятно е имало нещо, което  е разтърсило Серкан, феята е отишла да му помогне, но явно не е пиянство, нито температура, защото не се лекуват с толкова топла вода, до колкото знам. Ама нали вече са студени месеци 😂 а пък тука има и бая пара, която е голямата виновница и за това, че не мога да разбера Кокошка или Сърна има под душа до Серкан 🤭
Хем си мисля, че това с леглото ще е след като е разбрала истината, защото очите й изглеждат, че са плакали, хем мисля че тримата ще завършат епизода с недоказано признание 😕
Виж целия пост
# 407
Привет от мен, цветни момичета! Flowers Hibiscus

Наистина сте уникални по отношение скоростта, с която пълните страниците в любимата тема със снимки, клипчета, коментари, анализи, разсъждения! Оставих ви призори на 14 страница, влизам сега в темата и какво виждам? Вече сте на 28 страница! Благодаря ви, че правите дните и нощите ми усмихнати!

Спазвайки условията на карантината (както в живота ни в момента, така и в темата Sunglasses ), без да споменавам  второстепенната героиня, всеобщ дразнител си позволявам само да отбележа следното: достатъчно е човек да прочете внимателно и да вникне задълбочено в написаното от всяка от вас, за да стигне до логичния извод! А той е само един поне според мен, че не трябва да има нито един изненадан от резултатите от епизода снощи! Толкова пъти в постовете ви се срещат думи като "омръзна ни", "писна ми от", "стига вече", "олмаз" и т.н., че вероятността и на  турския зрител да му е омръзнало и писнало вече от някой или от нещо в сериала е най-логичното обяснение! Преди няколко епизода още написах, че Айше Кутлу и екип трябва сериозно да обмислят действията в епизодите и  да вкарат развитие на събитията, очаквани от зрителите (в Турция и извън нея!). Но, за съжаление Айше Кутлу не чете нито нашата тема, нито тези на милионите фенове на сериала по света! И все пак се надявам да видим още следващия епизод развитие!

Оставам си все така с розовите очила, с розовото (но леко минорно) настроение и с розовото вино! Wine Glass

С пожелания за хубава вечер! Nature First Quarter Moon With Face
Виж целия пост
# 408
Финала на серията не ни ли го сервират във втория фраг ... по традиция?
Виж целия пост
# 409
Кокошка или Сърна има под душа до Серкан 🤭 - умрях от смях Joy Grinning Smile
Виж целия пост
# 410
Скрит текст:
Серкан:  Еда, трябва да ти разкажа нещо.
Зрителите: Слава Богу, доживяхме...
**********
Ааа, доживяхме ама таратанки 😂. Аз смятам, че така ще свърши серията в сряда. Аха да каже и идва, както казва Blue`, онази... И когато очите и ушите са ни отворени на 100 - леглата на Фокс 😒
Преди малко се говореше за етапите на фрага и кое кога ще е.
Еда се тръшка в леглото с пижама, после перото от китарата, но е с друга облечена.
Вероятно е имало нещо, което  е разтърсило Серкан, феята е отишла да му помогне, но явно не е пиянство, нито температура, защото не се лекуват с толкова топла вода, до колкото знам.
Ама нали вече са студени месеци 😂 а пък тука има и бая пара, която е голямата виновница и за това, че не мога да разбера Кокошка или Сърна има под душа до Серкан 🤭
Хем си мисля, че това с леглото ще е след като е разбрала истината, защото очите й изглеждат, че са плакали, хем мисля че тримата ще завършат епизода с недоказано признание 😕
Ох, не мога момичета, с глас се смея докато ви чета. Страхотни сте.
Nalbantova, дано не познаем, но и аз се опасявам че след тоз момент ще гледаме два три пъти леглото с чаршафите в очакване на Годо.
Phillipine, заедно сме писали Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Според мен серията ще свърши с нахлуването на... Сещате се коя... И думите ѝ...
Добре де, научила си, научила си...Трай малко.... От една страна хубаво, Серкан ще е принуден вече да разкаже всичко, от друга как може да очакваме Еда да реагира спокойно на думите "Разбрах за смъртта на родите на Еда и за лъжите ти"... Кои лъжи? Пфу значи, пак вдигнах кръвно... Ох ьда, аз наложих карантина...

Иначе нали само мрънка на приятелка колко хубав сериал гледам. Днес само дето не ме уби " Вика имам толкова много работа и малко свободно време, а като някаква патка седях и 2 часа и половина гледах какво ще стане, защото не мога и да спра без да разбера".. Вика,, че образът на Серкан бил много идеализиран, нямало толков търпелив и възпитан мъж. Само се за смях и ѝ казах. " Ти почукай малко, скоро ще му видиш и другите черти... "

Ох, гледайки снимката от снощния лайф и ми се ускорява пулса. Ще си я сложа за тапет на екрана, скрийсейвъе, фототапет на стената, на тавана.... Пфу, от малкото сън почнах да говоря глупости...
Виж целия пост
# 412
Според мен, Еда ще провокира Серкан цял епизод. Това под душа са Еда и Серкан в апартамента на Серкан. Не знам коя от двете бани - горе или долу-ще разбера, ако видя шкафовете, ако ги видя, че сигурно това е цялата сцена - кратка 3 сек и без целувки и без пейзаж... Но плочките са като в баните в новият апартамент на Серкан.
И не мисля, че Селин знае цялата истина. Може би знае, че семейството на Еда е богато. Но не знае за вината на Алптекин. Подозирам, че ще продължат да ни измъчват.
Малко ми е странно поведението на Селин - в качеството си на каква държи сметка на Серкан за Еда и семейството й?
Това съжителство със Серкан доста е окрилило Селин. Imp
Виж целия пост
# 413
“Кокошка или Сърна има под душа до Серкан?!” Joy Joy Joy Налбантова, евала! Това е въпросът на деня, на вечерта, на седмицата, на месеца, на годината, на сериала евър. Ще си го помня винаги и ще си се смея!!! Много прегръдки за теб, върна ми се доброто настроение. Simple Smile
Виж целия пост
# 414
Фрага го изгледах минимум десет пъти, сигурна бях, че Селина се е шмугнала под душа. По брадичка, ушаци и дължина на косата ми заприлича на нея. Да ама нееее Сигурни ли сме, че и тя няма звездичка на ръката, че това е единственото, което ме обнадежди. Еда нещо не ми прилича много на себе си

Ама тя е, друго не може Mr. Green
Налбантова, ще ме умориш - ”Кокошка или Сърна има под душа до Серкан”

Меги беше писала мисля, цитирам по памет, че не разбира ни рейтинга, ни вкуса на турския зрител. Същото и при мен. Искам да си завършат сериала според първоначалния замисъл без да му скалъпят бърз финал, да си го догледаме ако ще да мете дъното на класациите. Не се напрягам на рейтинга и това, че нечии предпочитания /в случая на комшиите/ не съвпадат с моите.

Неуморни сте, от вчера довършихте старата тема, преполовихте и новата, продължавайте все така Party
Зачекнах някои ”непозволени” теми като рейтинг и Селина, сори Joy

 Диде, много цветна тема и прекрасна шапка
На Алекс и Али благодарност за преводите, винаги навременни и точни
Гости, на теб за това, че не пропускаш преди и по време на епизода да отчетеш посещаемостта /интересно ми е/

И на всички останали за прекрасната атмосфера, добрия тон, музиката и цитатите.

Ирче, липсваше. Дано лошото е зад гърба ти.
Виж целия пост
# 415
Ама тази дето не бива да се назовава си прилича с лорд Волдемор от Хари Потър😒Същата психична физиономия има като влиза в къщата на Серкан да му търси сметка...
А пък то е ясно, че Бамби печели пред Голямото пиле😊
Виж целия пост
# 416
Ама направо сте като кошер с пчелички Animal Bee сладуранки такива Animal Bee
Кукличка май много добре познаваш баните в къщата на Серкан , съмняваш ме, дали не си му била на гости Thinking , я , я си признай Grinning

Nalbantova Не се сдържах да направя този колаж,  вижте накъде сочи Керем Joy
Виж целия пост
# 417
мисля си аз, че:  единствената лъжа на Серкан е, че се разделя с Еда заради работата и кариерата си...но връзката между тайната за родителите на Еда и защо Серкан лъже Еда я знаят само Айдан и Алптекин...значи, пилето е разбрало от тях за това и с пилешкия си мозък изкукудяка гневно ...
Виж целия пост
# 418
И Енгин знае , ако той каже на Пъръл, тя ще каже на Селин Joy ама досега Енгин не се е показал като клюкар Thinking
Виж целия пост
# 419
Възможно ли е да е някакъв план на Айдан? Тя в 18 еп каза, че трябва да намери начин да каже на Еда 🤔

Другото, което си мисля, че тази заради която сме под карантина или е подслушвала Айдан и Алптекин или се е докопала по някакъв начин до документите и е навързали нещата познавайки Серкан.

И последно мислене за тази вечер - това под душа, не ми се щат пиянски истории! Имат стари, които да завършат като например паник атаките на Еда! Може би няма да може да излезе от една силна атака и Серко хоп я мушка под душа. Може пък да заспи докато се карат и да не се събуди дълго 😂Или пък Еда крещи на Серкан бие го по гърдите, той се мъчи безуспешно да я успокои, ядосва се, вдига я на ръце и хайде там за отрезвяване на страстите 🤣🥴
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия