КАУФЛАНД - тема 46

  • 67 302
  • 749
# 90
Джули, тежък ли е и покритието му лесно ли се чисти.
Не е лек, но не е и прекалено тежък. Покритието не трябва да се търка прекалено. Не се оставя да кисне в мивката. Трябва да се сведе до минимум времето, което изминава от началото на чистенето до момента, когато се подсушава и омаслява отново, за да е готов за следваща употреба.
Виж целия пост
# 91
Офф бях забравила и момента с омасляването, пак ужасия си беше, май ще го пропусна този тиган.

П.с. Взех го в крайна сметка, той така опакован, не можах на место да му видя дръжката и как е като захват. Сглобих го, дръжката наистина много евтинджос, не ми хареса и това, че си я закачаш, откачаш. На няколко пъти докато симулирах на бюрото в офиса го изтървах, само дръжката ми остана в ръцете, не ми се рискува керамичния плот, та го върнах накрая.
Виж целия пост
# 92
за този тиган пишеше, че е емайлиран. Няма нужда от омасляване,  в такъв случай. Аз затова се и отказах. Ще си чакам тези от Лидл.
Виж целия пост
# 93
за този тиган пишеше, че е емайлиран. Няма нужда от омасляване,  в такъв случай. Аз затова се и отказах. Ще си чакам тези от Лидл.
В Лидл имало ли е Лава ?
Виж целия пост
# 94
Днес сефтосах тигана. Намазах го с четка с малко олио.  Първо метнах кебапченца, а после пържолки. Станаха да си оближеш пръстите. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 95
https://www.kaufland.bg/broshuri.html - новата се показва като скролнете надолу.

Хубав ден!
Виж целия пост
# 96
Тиган за палачинки на Тефал за 22лв, добра цена ли е ?
Виж целия пост
# 97
Ще има от хубавите чушки без оцет. На мен много ми харесват.
Виж целия пост
# 98
Тиган за палачинки на Тефал за 22лв, добра цена ли е ?

За мен не. Навремето си купих за около 15 лв, пак Тефал, пак от КФ.
Виж целия пост
# 99
А и от този на Брио съм по- доволна
Виж целия пост
# 100
Тиган за палачинки на Тефал за 22лв, добра цена ли е ?
Преди 3 месеца може би си взех Тефал за палачинки от Кауфланд за 15 лв. Мисля, че бяха намалени на 50%
Виж целия пост
# 101
Тефал отдавна не са това което бяха като качество. Вече и 22лв. са ми много за няколко ползвания. Впечатли ме на Иван Звездев тигана и мисля да го пробвам при първа възможност.
Виж целия пост
# 102
Хвърлих едно око на брошурата - ами излагат се с цените и за пастите Sensodyne, и дезодорантите Dove, и салам Петрохан. Та те кога са били на нормална такава цена?
Даже не искам да я разглеждам цялата ...
Виж целия пост
# 103
Дезодорантите навсякъде са скъпи, поне пускат промоции тук.
Виж целия пост
# 104
Телевизор някой да си е купил? Отзиви? Привлича ме гъвкавата им политика за техника.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия