КАУФЛАНД - тема 46

  • 67 319
  • 749
# 165
Има и Нестле Нидо, ако не се лъжа. Цена не съм гледала обаче.
Виж целия пост
# 166
Здравейте, някой знае ли къде в София има от дървените кухни? В Кауфланд Слатина са свършили.
Виж целия пост
# 167
Здравейте, някой знае ли къде в София има от дървените кухни? В Кауфланд Слатина са свършили.
Ако ви е удобно, проверете до затвора. Ул. "Скопие" 1
Редактирам. Снимката е от тази сутрин:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 168
обади им се по телефона къде имат наличности.
Виж целия пост
# 169
Здравейте, някой знае ли къде в София има от дървените кухни? В Кауфланд Слатина са свършили.
Ако ви е удобно, проверете до затвора. Ул. "Скопие" 1
Редактирам. Снимката е от тази сутрин:
Скрит текст:

Благодаря ви!
Виж целия пост
# 170
Molly31, успяхте ли да купите? Мисля ви цял ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Molly31, успяхте ли да купите? Мисля ви цял ден. Simple Smile
О да, успях и то от магазина на Скопие.Малката ще е доволна от дядо Коледа!Много благодаря!
Виж целия пост
# 172
Еее, браво, много се радвам! Gift Heart
Виж целия пост
# 173
Момичета, един глупав въпрос, но рядко пазарувам риба от магазина: пликът, в който слагат рибата от прясната витрина, трябва ли да го отворя, като прибирам в хладилника или да я съхранявам в затворен, докато стане време да я готвя?
Не държа нищо в плътно затворени опаковки и се притеснявам да не се развали по-бързо.
Виж целия пост
# 174
Момичета, един глупав въпрос, но рядко пазарувам риба от магазина: пликът, в който слагат рибата от прясната витрина, трябва ли да го отворя, като прибирам в хладилника или да я съхранявам в затворен, докато стане време да я готвя?
Не държа нищо в плътно затворени опаковки и се притеснявам да не се развали по-бързо.
Напротив, херметизирането помага рибата да бъде запазена по-дълго време. Иначе и в магазина няма да я продават така.
Виж целия пост
# 175
Някой да е купувал телевизора на промоция? Нямам време за проучване , а изникна нужда за бюджетен вариант...
Виж целия пост
# 176
Заредих малки консервички грах на Бондюел. Май само това ме впечатли от днешния ни пазар Wink
Виж целия пост
# 177
Аз имам лош опит с едни скариди. Купих опаковаха ги и на следващия ден следобед като оттворих плика щях да припадна от зловоние. Развалени бяха.
От тогава 1 път съм купувала риба след това и то само с идеята, че ще я готвя 30 мин. след това. Пак не беше супер свежа. Но явно всичко застоява.
Виж целия пост
# 178
Здравейте, моля за указание къде да търся сиренето Елена в тенекия?
Виж целия пост
# 179
При млечните продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия