КАУФЛАНД - тема 46

  • 67 319
  • 749
# 180
Здравейте, моля за указание къде да търся сиренето Елена в тенекия?

Дано го обясня сравнително ясно. Намира се на широката страна на щанда от страната на вътрешния коридор. хах Дано успеете някак да ме разберете. По-дългият от двата коридора.
Виж целия пост
# 181
Разбрах, благодаря, дано да е останала една кутийка за проба Blush
Виж целия пост
# 182
Дали пак ще има кафе машините на Dolce Gusto на промоция? Не ги видях в брошурата сега
Виж целия пост
# 183
https://www.kaufland.bg/broshuri.html
Добро утро, и приятно кафе.
Виж целия пост
# 184
Благодаря за брошурата. Този път си харесах доста неща. Ножовете на Брио дали са хубави?
Виж целия пост
# 185
Това е сегашната брошура - до утре
ПП. Коригирам се. Още спя.
Виж целия пост
# 186
Това е сегашната брошура - до утре
Под нея е тази от понеделник.
Виж целия пост
# 187
Здравейте, някой има ли впечатления от предлаганите кожени изделия - колани, ръкавици, портфейли? Бих искала да взема за подарък, но се чудя дали няма да са прекалено некачествени!? Много евтини ми се струват.
Виж целия пост
# 188
Brio Black Stone ли беше хубавата серия на Брио? Заглеждам тавата на страница 43. Ако и за самата нея някой има отзиви, ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 189
Като не пускат Персил за бяло ще купя пак Ариел.
Малко са го вдигнали, но ще го преживея. Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Brio Black Stone ли беше хубавата серия на Брио? Заглеждам тавата на страница 43. Ако и за самата нея някой има отзиви, ще съм благодарна.
Не помня коя беше серията, но ако е с пръскано покритие и леко грапаво, взимай:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 191
Като не пускат Персил за бяло ще купя пак Ариел.
Малко са го вдигнали, но ще го преживея. Simple Smile
По принцип Ариела за бяло е по хубав от Персил за бяло.
Аз купувам сенситив, ама не е същото. И дететето вече не е бебе, и този сенситив нищо не изпира.
За бяло, ОМО препоръчват, но не съм го хващала намален скоро.
Виж целия пост
# 192
Днес прах бели дрехи с Персил за цветно / но е турски профешенъл някакъв / и направо са белоснежни . Аз вече не купувам отделен прах за бяло пране . Особено ,ако се справя .
Виж целия пост
# 193
Като не пускат Персил за бяло ще купя пак Ариел.
Малко са го вдигнали, но ще го преживея. Simple Smile
По принцип Ариела за бяло е по хубав от Персил за бяло.
Аз купувам сенситив, ама не е същото. И дететето вече не е бебе, и този сенситив нищо не изпира.
За бяло, ОМО препоръчват, но не съм го хващала намален скоро.

Предпочитам ОМО пред Персил
в лидл има до утре 100пранета 19,90 и течен и за бяло в кутия
Виж целия пост
# 194
Знам, Лъки, аз по принцип пера бяло само с Ариел.
Но исках малко да сменя.
Омо за бяло е добър, само, че има един неприятен мирис и ми стават по-твърди дрехите, отколкото с Ариел.
Има едно течно Омо, другата седмица в Лидл, не е лошо, но аз искам прах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия