Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 48/

  • 31 404
  • 752
# 225
Nalbantova, ох, как ме разсмя с това клипче. Хиля се кат шашава тука...
Да, не казват какъв е чая .. Хем със субритри на турски си го пуснах в YouTube, да съм сигурна..

Иначе и аз идвах за китариста, ама ти ме изпревари.
Ох, още се смея
Виж целия пост
# 226
Не мога да не коментирам това!!! От сърце се смея. Точно такава е ситуацията. Онзи, който отстъпва, олицетворява всички хейтъри, които искат да ни спрат по някаква причина. Joy И btw, ей заради тези сцени обичам Чукур. Но най-вече заради Арас. Sunglasses
 
Трябва да си пусна пак серията, дали казват какъв е този чай да видя
До колкто помня, казаха че е само от билки, но не казаха какви.
Пускам един клип, който ме разсмя.. Ситуацията в момента била такава и дано повечето имате инстаграм 🤐
https://www.instagram.com/p/CHqierzoIh3/?igshid=qg9hqevuor03
И един китарист пак

Виж целия пост
# 227
Супер забавно клипче, Nalbantova  Stuck Out Tongue Winking Eye

Явно и други си правят онлайн купони, вижте на каква снимка попаднах Simple Smile Да не стане объркване ...

И една класика Gift Heart
Виж целия пост
# 228
Nalbantova, жестоко клипче, голям смях падна. Чичека на терасата се ошашави, гледа и недоумява какво се случва, бягай чичек, че сме много Hands Clap
Много обичам момента от втори епизод, когато Еда трябва сама да си купи годежен пръстен Flowers Hibiscus








А пък с избора си на пръстена цвете, Серкан ме спечели и до днес му симпатизирам Stuck Out Tongue Winking Eye
Миси, давай насам тази класика Joy
Виж целия пост
# 229
Относно чайовете, като дете баба ми правеше чай от джоджен, един ден ме преспа за почти цял ден 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 230
Привет от мен момичета! Flowers Hibiscus

Отново сте написали кратък роман в темата, трудно ви догонва човек! Включвам се за кратко (между две срещи), за да дам предположение за въпросния чай от Мардин, който много ви развълнува! Определено е някаква комбинация от билки, но вероятно на основата на този чай:



Това е т.нар. Mardin Organic Zafaran Saffron Tea (Мардински органичен чай от шафран Зафаран). Не съм била в Мардин, но съм прекарала известно време в Safranbolu (Шафранболу), където от около 14 век се отглежда шафран (шафранът е подправка, получавана от цветовете на шафрановия минзухар с лат. име Crocus sativus), от който освен най-скъпата в кулинарията подправка шафран, се приготвя чай, характеризиращ се с изключително полезни свойства! От медицинска гледна точка шафранът има дълга история в традиционното знахарство със своите антимутагенни, имуномодулиращи и антиоксидантни свойства.

Повече по-късно! Хубав ден!
Виж целия пост
# 231
Еееее, направо го взимам у дома само да подрежда Stuck Out Tongue Winking Eye
https://www.instagram.com/p/CHU3Hs6J7mA/?igshid=18kbkmf7a6c5g
Виж целия пост
# 232
Само да подрежда, нали..
Прати го после и в мойта къща да подреди. Че все ми пречат столовете, не за друго.
Виж целия пост
# 233
Само да подрежда, нали..
Прати го после и в мойта къща да подреди. Че все ми пречат столовете, не за друго.
Виж целия пост
# 234
Алекс, веднага ти го изпращам, трябва да има ред Kissing Heart
Виж целия пост
# 235
Този хубавец след разрушителната сила на деца подрежда ли? 🤔😀
Виж целия пост
# 236
Този хубавец след разрушителната сила на деца подрежда ли? 🤔😀

А-а-а, не! Този хубавец все още има алергия към децата! GrinningSatisfied
Виж целия пост
# 237
nrgmama, еее, думи нямам, още се смея Joy, ама да го пратим при есенна магия, да свиква, че с таз дива жена, кой знае какво го чака, какви ли сърнета ще му се народят Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря за информацията за чая от Мардин Blush
Виж целия пост
# 238
По този повод много се надявам ,когато стигне края на сериала,да не покажат просто ,че са женени и с две деца*роботчета* GrinningGrinning,ами да отделят поне един,два епизода на моменти с тях,защото ще е много забавно.И от действителна бременност на Еда.Много искам да му видя лицето като й изтекат водите и отиде да ражда,не мисля,че той ще присъства SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied
Виж целия пост
# 239
Този хубавец след разрушителната сила на деца подрежда ли? 🤔😀

А-а-а, не! Този хубавец все още има алергия към децата! GrinningSatisfied

Joy Joy Joy
Тъкмо щях да коментирам , че аз имам най-спешна нужда от него , заради децата People Angel пуу значи нямаме никакъв късмет Joy
Клипът със сцената от Чукур е уникален Joy

Нещо ново от книгата, която прочетох днес :
Усетих непознато щастие — да бъда в нейната компания. Сякаш се бе отворила тайна врата и Кати мълчаливо ми е направила знак да прекрача прага и да се озова във вълшебен свят на топлина, светлина и цветове и стотици орхидеи в ослепително синьо, червено и жълто.
Имах чувството, че се разтапям в горещината, омеквам по краищата като костенурка, която изпълзява на слънцето след дълъг зимен сън, примигва и се събужда. Кати направи това за мен — тя беше моята покана за живот, която сграбчих с две ръце.
Значи това е любовта, помня, че си го помислих.
"Останалото е мълчание", Алекс Майкълидис (книгата не е любовна, но е много увлекателна )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия