Зимна гобленарска тема - 145

  • 50 690
  • 758
# 690
Здравейте, имам проблем и моля за помощ. Шия гоблена "Зимата с параклиса" но си изгубих схемата с конците. Много ще се радвам ако някой може да ми помогне. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 691
Навивам и след това я за хващам с тези тръбички дето мъжа ми изрязва от градински маркуч😃😃😃
Виж целия пост
# 692
Моля,майстора не приема ли поръчки за станове?
Много харесах "Алабастровата дама,но и аз смятам ,че е за кръстче.
С какво е разграфена панамата?
Виж целия пост
# 693
Поздравления за сръчния мъж. Градинските "стяги" ги познах, но какви са тези пастмасови безцветни капачки от горната страна и вдясно? А, бе,...браво на момчето!
Виж целия пост
# 694
Здравейте, имам проблем и моля за помощ. Шия гоблена "Зимата с параклиса" но си изгубих схемата с конците. Много ще се радвам ако някой може да ми помогне. Предварително благодаря!
На коя фирма е комплектовката? Аз съм го шила и мисля, че пазя схема и мостри на цветовете. Моя беше на "България" - Казанлък, но знам, че и други фирми го предлагат, а там ще се разминават нещата
Виж целия пост
# 695
Моля,майстора не приема ли поръчки за станове?
Много харесах "Алабастровата дама,но и аз смятам ,че е за кръстче.
С какво е разграфена панамата?
Свекърва ми ми я направи с молив и конец да ми е по-лесно.
Ако искаш схемата ще ти я пратя.
Виж целия пост
# 696
Седмичният напредък на моят букет полски цветя. Утре го свършвам и после колко контур ме чака......
Виж целия пост
# 697
Добро утро.
Мама на Миро, много хубав стан. Страхотен е, гоблена също.
Mery 79,много обичам такива букети. Лятото търсих гоблен точно с полски цветя. Навява ми спомени и носталгия към детството. Тогава винаги берях  на майка такъв...
И да ви покажа "задните бузи" на моя котарак. Почти е готов, но ще почака да го бодна още малко. Преди две седмици бях взела гоблена с мен докато чаках детето от училище, но днес при минус 13 градуса няма как да се случи. Ще видя как мога да се забавя някъде на топло. Simple Smile
Скрит текст:


Виж целия пост
# 698

Светлините проблясващи по мокрия асвалт  Heart !
Виж целия пост
# 699
чудесни са. и всичките ги искам. Simple Smile Simple Smile Simple Smile да ги видя готови, за шиене нищо не казвам, напоследък времето не е каквото беше - все не стига. Sad

хекси, чудно пеперудено крилце. Simple Smile
и стана много ми харесва. аз имм рамки, но той е с такива красиви заоблени форми. Simple Smile
Виж целия пост
# 700
Летния букет е много слънчев и грабва веднага окото.
Дъждовния град много ме радва, страшно ми харесва...
Задницата на котето също радва много Blush
Страхотни сте момичета!
Ето го моето петънце ....

Виж целия пост
# 701
Искам сърдечно да благодаря на  elka52, която ми изпрати схема и остатъци от  Сините хортензии на Luca-S, kouто толкова отдавна исках да ушия!
Виж целия пост
# 702
Ей че хубав четвъртък, пълен с красотички 😍.

Ето и моят напредък :
Скрит текст:
Виж целия пост
# 703
Зори много снежно при теб, да не докараш някоя зима февруарска Grinning ама нека да е по към Бургас да усетим и ние малко...Нелка се изгуби...мисля си често за нея ..
Виж целия пост
# 704
pyypi , и ние гледаме снега само по новините. А така ми ке ще да побелее, а макар и за седмица. Затова си шия сняг Joy.
Нелката верно ни забрави Sad, ама тя дайства по захарните проекти и може би няма време за гоблени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия