The Mandalorian - This is the Way!

  • 19 874
  • 766
# 120
Аз излязох права, че синьо зелените френски макарони са продуктово позиционирани - вече ги продават по 50 долара опаковка (от 12бр.): https://ew.com/tv/mandalorian-baby-yoda-macarons/
Залелязвам, че са използвали по-малко боя, отколкото в сериала - там са направо тюркоазени.

Представям си сега в българските сладкарници, в които се предлагат макарони, да направят с такъв цвят и да са 5 пъти по-скъпи от вчички останали...
Виж целия пост
# 121
Интересна цена.Все едно бебе лично ги е правило или Йода му е помагал.
Виж целия пост
# 122
Бисквитки споменахте?






Фото красота




Грогу си намери татко, а мама?




След Асока и Боба Фет се сдоби с графити




За фенките на Педро Паскал






2020




Палпи с фен сървис




Грогу за финал












Бляк

Виж целия пост
# 123
Не знам откъде ги вземаш тези, но са велики 😂😂
Виж целия пост
# 124
Потърсих из Гугъл кой е тоя Глъп Шито, но в крайна сметка не можах да установя Joy
Виж целия пост
# 125
Те двете думи сами по себе си са $%€€§*.
Виж целия пост
# 126
Ааа, Пете, това е майтап за името, игра на думи, небивалица...


Чуи vs Бет Хармън, кой ще победи?




Да си спомним за старата класика и как се прави скок във време-пространството




В очакване на Оби-Уан Кеноби




Отряд самоубийци




Още рекламка, Пи ара на Грогу не може да смогне




Филони за феновете




Вселената пред бебе Грогу




Какво планираха, каква стана...




Сладко бебче












Понеже сме в сезон на Черешката на тортата, а идва и Коледа, ето какви сладкишчета и тортички искам

































Виж целия пост
# 127
Искам сладки с Мандо 😜
Виж целия пост
# 128
Интервюират великата Упи Голдбърг за предстоящата премиера на новия сериал по Стивън Кинг и вижте какво се вижда зад гърба и Grinning

->ЦЪК<-











Ами прав е Мандо




Летящите






Скапаната 2020




Красота






Ето го и 'Май прешъс' в Мандалорецът - Дарк сейбъра!






И за финал малко яки постерчета
























И култовия Asajj Ventress





Виж целия пост
# 129
Милото чака татко Мандо










Грогу под прикритие




По време на карантина




































Виж целия пост
# 130
Това фен постер на Оби Уан Кеноби ли е, или Дисни са решили да повторят печелившата формула (силен мъж и беззащитно бебче)?
Виж целия пост
# 131

Откъде са намерили толкова малки белезници,а?А?
Виж целия пост
# 132
Оби Уан си е свързан с бебе - наглежда Люк около 18г и това е казано в епизод 3, когато се разбраха че ще разделят близнаците. Самата идея да се направи сериал за Оби Уан включва идеята за някакви епизоди с бебето и детето Люк Скайуокър.
Виж целия пост
# 133
Така е, но в началото на Нова надежда изглеждаше по-скоро като обикновен познат съсед, а не като любим чичо/дядо на Люк.
Виж целия пост
# 134
Всъщност може да го наглежда без Люк да знае като следи с какво се занимава, как се развива от дистанция, поддържайки връзка с отглеждащите го чичо и леля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия