Да си призная като сте споделили главоболието след секцио се успокоих че се случва и че не съм единствената. Имам адска болка отпред по цялата глава, след спинална упойка. Вървя като изгърбена баба с ниско разположена глава, не мога да се изправя. Депресирах се да не би да ми остане за цял живот така. Вече съм 5и ден така и няма признаци на отшумяване.. на първия ден нямаше такава болка. Имам усещането че като се изправя някой ми рита главата. Като инвалид се чувствам, мога да лежа или лазя на колене гледайки пода и не мога да се погрижа за бебето си... На 4ия ден вече ми се срина психиката тотално..Добре че беше братовчед ми, работи като анестезиолог в майчин дом и ми обясни подробно защо се получава и че трябва време да мине. Интересното е при мен че вечер към 22 изчезва изведнъж болката, няма и следа и на другия ден като се раздвижа и пак започва.. Чудя се колко ли още ще продължи.Препоръчани теми